آموزش ظروف هفت سین ویترای طرح ماهی

4 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  150,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

با سلام خدمت هنرمندان و علاقه مندان به هنر ويترای مهناز امتحاني هستم كارشناس ارشد مديريت دولتي ولي علاقه مند به كارهاي هنري خصوصا نقاشي روي شيشه ، نقطه كوبي ، دكوپاژ هستم. اميدوارم بتونم با ساده ترين و كمترين ابزار هنراي كاربردي آموزش بدم تا بتونين به وسايل قديمي و ظروف شيشه اي منزلتون رنگ و روح ببخشيد و بتونين در كنارش منبع درآمد كوچكي در خانه براي خودتون ايجاد كنيد.

paperتوضیحات دوره

تذکر: این دوره شامل توضیحات کتبی - عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار و ویدیوی آموزشی( بدون صدای استاد) است.

سلام به دوستان هنرمند و علاقه مند به هنر جذاب ، زیبا و پر رمز و راز ویترای یا نقاشی روی شیشه :

چرا این کلاس رو به شما پیشنهاد می کنیم : 

در دنیای پر هیاهوی امروز که همه چیز به سرعت پیش میره گاهی وقت ها لازم هست که گوشه ای دنج بشینیم و با آرامش کاری رو انجام بدیم که دوست داریم مثل یه کار هنری و یا یاد گیری یه هنر جدید تا روح ما به آرامش برسه . اواخر هر سال و شروع سال جدید بهترین فرصت برای بازیابی روحیه است ... بهتره روش های مرسوم مثل گوش دادن به موسیقی و یا تماشای فیلم های تلوزیون رو کنار بزاریم و یه هنر جدید رو امتحان کنیم و یا هنری که قبل تر انجام میدادیم رو مجددا از سر بگیریم. 

در این کلاس اموزشی هنر بسیار کاربردی ویترای با تکنیک ورق طلا رو بای شما در نظر گرفتیم تا بتونید ظروف هفت سین زیبا و متفاوتی داشته باشید. 

با گذروندن این کلاس و فراگیری نکات مربوط به نقاشی روی شیشه و تکنیک ورق طلا علاوه بر ساخت ظروف هفت سین می تونید من بعد  هر ظرف شیشه ای رو که بخواید با این تکنیک نقاشی و تزیین کنید.

ما برای طرح ویترای ظروف هفت سین عید طرح ماهی رو انتخاب کردیم که از زمان های  قدیم به عنوان یه نماد سر سفره هفت سین ایرانی ها قرار می گرفته و فلسفه ماهی قرمز سر سفره هفت سین به سال ها پیش و زمان هخامنشیان برمیگرده و نماد گذز از فصل سرما ماه اسفند یا ماه حوت که نماد ماهی هست به فصل بهار ماه فروردین بوده ، ایرانیان در گذشته ماهی قرمز رو سر سفره های عید و کنار ست هفت سین خودشون میذاشتن تا سال تحویل بشه و در واقع از برج حوت ( دوماهی ) یا ماهی به برج حمل ( قوچ ) تغییر کنه

اینم از فلسفه گذاشتن ماهی سر سفره هفت سین عید ؛ اگه شما هم علاقه مند به طرح ماهی های قرمز برای ست هفت سین عید امسالتون هستین می تونید بامن هنر نقاشی روی شیشه با طرح ماهی رو تجربه کنید. 

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش های اولیه

در جلسه اول آموزش ظروف هفت سین ویترای طرح ماهی با مواد و ابزار مورد نیاز و کاربرد هر کدوم برای این طرح آشنا میشید و بعد نحوه ساخت قیف نایلونی دست ساز با ویترای رو بهتون آموزش میدم و یه سری خطوط ویترای که برای این طرح به دردتون میخوره رو تمرین میکنیم.

جلسه دوم : اموزش دورگیری طرح ماهی ویترای هفت سین

در جلسه دوم آموزش ویترای روی ظروف شیشه ای هفت سین نحوه دورگیری با دورگیر های اکلیلی رو آموزش میدم برای این طرح از دو نوع خطوط صاف و منحنی استفاده کردم که در طول آموزش نکات مربوط به هر کدوم رو در قالب ویدئو و عکس های مرحله به مرحله به شما عزیزان آموزش میدم

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش رنگ آمیزی قسمت های مختلف طرح ماهی هفت سین

در جلسه سوم آموزش ویترای روی ظروف هفت سین نحوه رنگ امیزی قسمت های مختلفو ترکیب کردن رنگ های اصلی برای به دست آوردن رنگ های جدید رو آموزش میدم و نحوه رنگ کردن با قلم مو رو با استفاده از فیلم های آموزشی و عکس های مرحله به مرحله ارئه میکنم.

خرید دوره

جلسه چهارم : نحوه ورق طلا کردن ظروف

در جلسه پایانی آموزش ویترای روی ظروف شیشه ای هفت سین تکنیک ورق طلا کردن ظرف رو به شما آموزش میدم و اموزش نحوه ضد آب کردن ظروف رو بااستفاده از کریستال سرونیک و نکات کلیدی و مهم رو در قالب فیلم و عکس های مرحله به مرحله آموزش میدم.

خرید دوره