آموزش ویترای روی ظرف شیشه ای

3 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  250,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

با سلام خدمت هنرمندان و علاقه مندان به هنر ويترای مهناز امتحاني هستم كارشناس ارشد مديريت دولتي ولي علاقه مند به كارهاي هنري خصوصا نقاشي روي شيشه ، نقطه كوبي ، دكوپاژ هستم. اميدوارم بتونم با ساده ترين و كمترين ابزار هنراي كاربردي آموزش بدم تا بتونين به وسايل قديمي و ظروف شيشه اي منزلتون رنگ و روح ببخشيد و بتونين در كنارش منبع درآمد كوچكي در خانه براي خودتون ايجاد كنيد.

paperتوضیحات دوره

این دوره شامل توضیحات کتبی همراه با عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است و دارای ویدیوی آموزشی نمیباشد.

سلام دوستان هنرمند و علاقه مند به هنر نقاشی روی شیشه

هنر ویترای که معنی اون به زبان فارسی نقاشی روی شیشه با رنگ هست یکی از هنرهای مورد علاقه کسانی هست که به نقاشی و رنگ آمیزی و درکل دنیای رنگارنگ علاقه مند هستند. هنرنقاشی روی شیشه و رنگ های زیبای ویترای علاوه بر جذابیت بسیار بالایی که دارند بسیار هم کاربردی هستن و اغلب برای تزئیین ظروف شیشه ای منزل مثل گلدان های شیشه ای ، قنددان ها ، لیوان ها و گلس ها کاربرد دارن. حالا ما تصمیم گرفتیم که دراین کلاس آموزش یه طرح ویترای جذاب روی ظروف شیشه ای رو به شما آموزش بدیم و برای این منظور ظرف سه طبقه شیرینی خوری رو انتخاب کردیم. تا هربار با خوردن شیرنی ، هنر خودتون رو تماشا کنید و شیرن کام تر بشیدlaugh

طرح ویترای استفاده شده در این آموزش بسیار جذاب و خاص هست و درعین حال آموزش ساخت اون بسیار ساده. بنابراین با گذروندن جلسات این کلاس میتونید یک ظرف زیبای ویترای خلق کنید و از اون برای پذیرایی مهمان هاتون استفاده کنید.

 چنانچه از طرفداران هنر نقاشی رو ی شیشه هستید و به دنبال طرح ویترای جدید و متفاوت می گردید می تونید آموزش ساعت ویترای رو مشاهده کنید و یا اگه به تازگی هنر ویترای رو شروع کردید و به دنبال آموزش های ساده تر هستید می تونید به کلاس آموزش ویترای مراجعه کنید.

با ما تا پایان جلسات آموزشی کلاس ویترای روی ظرف شیشه ای همراه باشید.heart

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش دورگیری طرح ویترای

در جلسه اول آموزش ویترای روی ظرف شیشه ای ، ابتدا ابزار و موادی که برای ساخت این شیرینی خوری زیببا احتیاج دارید را معرفی می کنیم و سپس نحوه دورگیری طرح مورد نظر با دورگیر طلایی از روی الگو را آموزش می دهیم.

جلسه دوم : آموزش رنگ آمیزی بخش وسط طرح ویترای

در جلسه دوم آموزش طرح ویترای روی شیشه ، نحوه ترکیب کردن رنگ ها برای تولید رنگ های مورد نیاز و نحوه رنگ آمیزی طرح ویترای که قبلا دور گیری کردیم آموزش داده می شود.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش رنگ آمیزی بخش پایانی طرح ویترای

در جلسه پایانی آموزش طررح ویترای رو ی ظرف شیشه ای نحوه ترکیب رنگ ها و همچنین رنگ آمیزی بخش های باقی مانده طرح ویترای روی ظرف شیشه ای آموزش داده می شود به علاوه نحوه سر هم کردن ظرف را آموزش می دهیم.

خرید دوره