دوره آموزش ویترای روی ظرف شیشه ای

این دوره شامل توضیحات کتبی همراه با عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است و دارای ویدیوی آموزشی نمیباشد.

سلام دوستان هنرمند و علاقه مند به هنر نقاشی روی شیشه

هنر ویترای که معنی اون به زبان فارسی نقاشی روی شیشه با رنگ هست یکی از هنرهای مورد علاقه کسانی هست که به نقاشی و رنگ آمیزی و درکل دنیای رنگارنگ علاقه مند هستند. هنرنقاشی روی شیشه و رنگ های زیبای ویترای علاوه بر جذابیت بسیار بالایی که دارند بسیار هم کاربردی هستن و اغلب برای تزئیین ظروف شیشه ای منزل مثل گلدان های شیشه ای ، قنددان ها ، لیوان ها و گلس ها کاربرد دارن. حالا ما تصمیم گرفتیم که دراین کلاس آموزش یه طرح ویترای جذاب روی ظروف شیشه ای رو به شما آموزش بدیم و برای این منظور ظرف سه طبقه شیرینی خوری رو انتخاب کردیم. تا هربار با خوردن شیرنی ، هنر خودتون رو تماشا کنید و شیرن کام تر بشیدlaugh

طرح ویترای استفاده شده در این آموزش بسیار جذاب و خاص هست و درعین حال آموزش ساخت اون بسیار ساده. بنابراین با گذروندن جلسات این کلاس میتونید یک ظرف زیبای ویترای خلق کنید و از اون برای پذیرایی مهمان هاتون استفاده کنید.

 چنانچه از طرفداران هنر نقاشی رو ی شیشه هستید و به دنبال طرح ویترای جدید و متفاوت می گردید می تونید آموزش ساعت ویترای رو مشاهده کنید و یا اگه به تازگی هنر ویترای رو شروع کردید و به دنبال آموزش های ساده تر هستید می تونید به کلاس آموزش ویترای مراجعه کنید.

با ما تا پایان جلسات آموزشی کلاس ویترای روی ظرف شیشه ای همراه باشید.heart

ویژگی های این دوره

پیش نیاز:
ندارد

مباحث دوره ( 3 جلسه )

جلسه دوم : آموزش رنگ آمیزی بخش وسط طرح ویترای

جلسه سوم : آموزش رنگ آمیزی بخش پایانی طرح ویترای

آشنایی با مدرس دوره:

با سلام خدمت هنرمندان و علاقه مندان به هنر ويترای مهناز امتحاني هستم كارشناس ارشد مديريت دولتي ولي علاقه مند به كارهاي هنري خصوصا نقاشي روي شيشه ، نقطه كوبي ، دكوپاژ هستم. اميدوارم بتونم با ساده ترين و كمترين ابزار هنراي كاربردي آموزش بدم تا بتونين به وسايل قديمي و ظروف شيشه اي منزلتون رنگ و روح ببخشيد و بتونين در كنارش منبع درآمد كوچكي در خانه براي خودتون ايجاد كنيد.
  • آموزش کامل و قدم به قدم
  • پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود
  • مشاهده ی آموزش بدون محدودیت زمان و مکان
  • آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 250,000 تومان 
هزینه دوره :  250,000 تومان