آموزش ظروف هفت سین ویترای طرح گل

3 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  150,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

با سلام خدمت هنرمندان و علاقه مندان به هنر ويترای مهناز امتحاني هستم كارشناس ارشد مديريت دولتي ولي علاقه مند به كارهاي هنري خصوصا نقاشي روي شيشه ، نقطه كوبي ، دكوپاژ هستم. اميدوارم بتونم با ساده ترين و كمترين ابزار هنراي كاربردي آموزش بدم تا بتونين به وسايل قديمي و ظروف شيشه اي منزلتون رنگ و روح ببخشيد و بتونين در كنارش منبع درآمد كوچكي در خانه براي خودتون ايجاد كنيد.

paperتوضیحات دوره

تذکر: این دوره شامل توضیحات کتبی - عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار و ویدیوی آموزشی(بدون صدای استاد) میباشد.

سلام به دوستان هنرمند و علاقه مندان به هنر بی نظیر ویترای ( نقاشی روی شیشه ) 

چرا این کلاس رو به شما پیشنهاد می کنیم :

کم کم روزهای سرد زمستونی جای خودش رو به روزهای زیبای بهاری میده و با نزدیک شدن به سال نو همه در فکر تدارک یک سفره هفت سین زیبا ، یک سفره هفت سین جدید و در عین حال جذاب هستیم معمولا همگی دوست داریم جشن سال نو شمسی رو به بهترین نحو برگزار کنیم چون مهم ترین جشن ما ایرانی ها جشن سال نو هست. 

سفره هفت سین هم یکی از نماد های بسیار مهم در جشن سال نو شمسی ما ایرانی هاست و برامون از اهمیت خاصی برخورداره ما هم تصمیم گرفتیم برای علاقه مندان به هنر ویترای و کسانی که دوست دارن ظروف هفت سین عیدشون خاص و دست ساخته خودشون باشه یه ست ظروف هفت سین ویترای بی نظیر رو آموزش بدیم. 

مطمئنن با گذروندن این آموزش ساخت ظروف ویترای علاوه بر داشتن یه سفره هفت سین متفاوت و جذاب با انواع تکنیک های ویترای آشنا می شید و قادر خواهید بود هر طرح ویترای رو روی هر ظرف شیشه ای اجرا کنید . و انواع و اقسام ظروف ویترای ، جاشمعی های ویترای ، تزیین آینه با ویترای و غیره رو انجام بدید .

طرحی که برای این ظروف هفت سین ویترای در نظر گرفتیم طرح گل های بهاری هست که هم خوان  و هم نوا با طبیعت سحر انگیز بهاریه  وبرگ های تازه سبز شده و مخملی رنگ گل های ظروف هفت سین ویترای ما نشان از تازگی و نو شدنی همچون گل و برگ های درختان و گل های بهاری داره. 

دربین طرح های ویترایی که دارم این طرح رو بسیار دوست دارم و اون رو مناسب برای این ایام میدونم چون علاقه دارم همراه با پروردگارم که این روزها مشغول نوکردن زمین و طراحی درختان و شکوفه های بهاری هست من هم شروع به خلق و نقاشی گل های بهاری کنم و جهان درون و بیرونم رو با هم هم نوا کنم. 

دوست دارم لذت نقاشی این گل و برگ های زیبا با رنگ های دوست داشتنی ویترای روبا شماسهیم باشم. پس در این کلاس من رو همراهی کنید.

laptopدرس ها

جلسه اول : آشنایی با وسایل و آموزش های اولیه

در جلسه اول آموزش ویترای طرح گل روی ظروف هفت سین عید ، مواد و ابزار مورد نیاز و کاربرد هر کدوم برای این ست هفت سین رو یادآور میشم و آموزش ساخت یک قیف دست ساز برای دورگیری بهتر و آموزش انواع خطوطی که در این طرح مورد نیاز هست رو آموزش میدم.

جلسه دوم : آموزش دورگیری طرح ویترای گل ظروف هفت سین

در جلسه دوم آموزش ویترای روی ظروف شیشه ای هفت سین ، الگوهای با مقیاس یک به یک برای هر دو سایز ظروف هفت سین ارائه شده و همچنین نحوه دورگیری با فیلم های آموزشی و عکس های مرحله به مرحله آموزش داده شده وهمه ی نکات مربوط به دورگیری رو ارئه کردیم.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش رنگ آمیزی طرح گل ویترای ظروف هفت سین

در جلسه سوم آموزش هفت سین ویترای به رنگ امیزی گل ها و همچنین نحوه ترکیب کردن رنگ ها برای به دست اوردن رنگ های جدیدو همچنین استفاده زا اکلیل های رنگی می پردازیم و با تکنیک ها و نکات کلیدی رنگ آمیزی با ویدئو و عکس های مرحله به مرحله آشنا میشیم.

خرید دوره