آموزش ویترای (پیشرفته)

7 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  650,000 تومان  390,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

آزاده یاسری نژاد هستم مدرس هنر، آشنایی من با هنر ویترای از پنج سال پیش شروع شد و بعد از یادگیری به صورت خودآموز با یک استاد ماهر در این زمینه، دوره های ویترای مقدماتی و پیشرفته را گذراندم و بعد از صبر و پشتکار بسیار در این زمینه پیشرفت کردم. و در حال حاضر مشغول به تدریس این هنر زیبا هستم. امیدوارم که از یادگیری این هنر زیبا لذت ببرید .

paperتوضیحات دوره

سلام به دوره آموزشی هنر ویترای پیشرفته خوش آمدید.

تاریخچه ویترای از هزاران سال پیش به اروپا باز می گردد که از رومیان به یادگار مانده است. ویترایی که الان با نقاشی روی شیشه از آن یاد می شود، برگرفته از همان ویترای اولیه، یعنی ارسی ها و پنجره های قدیمی رنگی می باشد که در گذشته در معماری های خانه ها برای تزیین در و پنجره ها استفاده می شده است. در قدیم از شیشه های رنگی برای درو پنجره ها استفاده می کردند، به مرور روی همان شیشه های رنگی نقش و نگارهایی ایجاد می کردند که سبب زیبا شدن هرچه بیشتر شیشه ها می شد. مسجد نصیرالملک شیراز، پنجره های رنگی و ارسی بکار رفته، در و پنجره های کاخ گلستان تهران و همچنین شیشه های رنگی در باغ دولت آباد شهر یزد بخشی از این نمونه های زیبای هنر ویترای در معماری ها می باشد. آثار مختلفی از هنر زیبای ویترای در موزه های کشورهای مختلف به چشم می خورد. به مرور هنر ویترای که از آن فقط به عنوان شیشه های رنگی یاد می شده است، دستخوش تغییرات دست هنرمندان قرار گرفت و به صورت ویترای امروزی که از آن به عنوان نقاشی روی سطوح شیشه ای و سفالی و غیره یاد می شود درآمد. این هنر زیبا امروزه طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب نموده است و در قالب تابلوها و ظروف مختلف،آثار بسیار زیبا و چشمگیر و باارزشی را روانه بازار کرده است. در این دوره آموزشی با ویترای پیشرفته آشنا می شویید که برای این دوره باید دوره مقدماتی را گذرانده باشید.

امیدوارم که این هنر زیبا را دنبال کنید و لذت ببرید.

laptopدرس ها

معرفی دوره ویترای (پیشرفته)

به دوره پیشرفته ویترای خوش آمدید ، امیدوارم تا پایان کلاس با من باشید و به خوبی از کلاس استفاده کنید. برای شروع ویترای پیشرفته، شما هنر دوستان گرامی باید دوره ویترای مقدماتی را آموزش دیده باشید تا بتوانید دوره ویترای پیشرفته را به خوبی انجام دهید .

جلسه اول: آموزش آسمان دایره ای

در این جلسه آسمان دایره ای را یاد می گیرید که یک طرح ذهنی می باشد و رنگ ها از روشن به سمت تیره به صورت دایره ای کنار هم قرار می گیرند و محو می شود، فقط باید توجه داشته باشید که سرعت عمل شما در زمان محو کردن بالا و با دقت باشد چون رنگ ویترای سریع خشک می شود.

خرید دوره

جلسه دوم: آموزش سایه مات خطی

سایه روشن مات به دو دسته سایه مات ضربه ای و سایه مات خطی تقسیم می شود که در این جلسه سایه مات خطی را یاد می گیرید. و مانند جلسه های قبلی که گفته شده چون رنگ ویترای سریع خشک می شود باید در رنگ گذاری و محو کردن سرعت عمل داشته باشید.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش پتینه ورق طلا

در این آموزش پتینه ورق طلا را یاد می گیرید که می توانید با ورق مس، طلا یا نقره، متناسب با طرحتان روی ظروف منحنی یا تخت انجام دهید که بسیار زیبا و کاربردی می باشد. برای این کار ما در این آموزش طریقه استفاده از چسب ورق طلا و ورق های طلا و مس را آموزش می دهیم و یاد می گیرید برای اینکه خط و خش روی سطوح ایجاد نشود چه کاری می توان انجام داد.

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش چهره

در این جلسه با رنگ آمیزی چهره و نقاط تیره و روشن پوست صورت بر روی طرح آشنا می شوید و یاد می گیرید بر اساس طرحی که دارید رنگ پوست بسازید و برای نقاط مختلف چهره، سایه روشن ایجاد کنید. و طراحی بر روی مو و نقاط مختلف چهره را یاد می گیرید و رنگ آمیزی لب و چشم را متناسب با طرح انجام می دهید.

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش سایه مات خطی بدون دورگیری

در این جلسه سایه مات خطی بدون دورگیری با کنترل بر روی رنگها را یاد می گیرید و حرکت قلمو و میزان رنگ را متوجه می شوید تا بتوانید مو و پر را بر روی طرح پرنده اجرا کنید و با رنگ گذاری در جهت پر پرنده با سرعت بالا را آموزش می بینید.

خرید دوره

جلسه ششم: الگو و طرح آماده ویترای پیشرفته

در این جلسه طرح آماده کلاس ویترای پیشرفته برای تمرین گذاشته شده. امیدوارم ازشون استفاده کنید و کلی لذت ببرید.

خرید دوره