آموزش ساخت زيورآلات ویترای

7 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  250,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

ماجده پور روحانی هستم، مترجم کتاب های «نقاشی روی شیشه»، «نقاشی روی شیشه به همراه معرق شیشه (Stained Glass)»، و «شعله و شیشه» (شیشه گری با مشعل) و با کلاس آموزش ساخت زیورآلات ویترای در خدمت شما هستم.

paperتوضیحات دوره

تذکر :‌این دوره به صورت عکس مرحله به مرحله از مراحل انجام کار به همراه توضیحات کتبی است . ( ویدیوی آموزشی ندارد)

سلام دوستان هنرمندم به کلاس آموزش ساخت ریورالات دست ساز با هنر دوست داشتنی ویترای خوش آمدید :

همیشه و همه جا زیورالاتی رو می بینیم که با مهره و منجوق و سنگ و کریستال ساخته می شن و یه روش مرسوم در ساخت زیورالات هستن اما امروز تصمیم گرفتم یه زیورالات دست ساز متفاوت رو به شماآموزش بدم برای ساخت این زیورالات از هنر دوست داشتنی نقاشی روی شیشه یا ویترای استفاده کردیم هنر ویترای هنری بی نظیر و پر از رنگ های شیشه ای هست.

با استفاده از آموزش هایی که در این کلاس آموزشی فرا می گیرید می تونید انواع و اقسام نقاشی  ویترای رو انجام بدید در واقع تکنیک کار شما که استفاده از دورگیر و رنگ های ویترای و نحوه کاربا این مواد و ابزار هست در تمام آموزش های ویترای یکسان هست و فقط طرح ما تغییر می کنه.

اگه علاقه مند هستید که یک گوشواره و گردنبند متفاوت رو یاد بگیرید و زیورالات خاص بسازید می تونید در کلاس ساخت زیورالات ویترای شرکت کنید .

جذابیتی که کلاس آموزش زیورالات ویترای نسبت به نقاشی روی سایر سطوح شیشه ای و ظرف های شیشه ای داره این هست که ما نقاشی مون رو روی پلکسی می کشیم که یه شبهه شیشه هستن با جنس بسیار سبک از شیشه که خیلی راحت میشه ازش به عنوان گردنبند و گوشواره استفاه کرد و باعث سنگینی گوش نمیشن. 

بیاید با هم ساخت زیورالات ویترای رو تجربه کنیم .

laptopدرس ها

آموزش ساخت گوشواره ویترای با طرح قطره

در اولین جلسه از این کلاس یک گوشواره ساده رو با هم می سازیم. خطوط این طرح ساده و کوتاه هستند و سطوحی که رنگ آمیزی می کنیم نه خیلی کوچک هستند و نه خیلی بزرگ؛ پس می تونیم به راحتی یک جفت گوشواره نقاشی شده زیبا درست کنیم.

آموزش ساخت گوشواره ویترای با طرح گل

در این جلسه یک قدم جلوتر می گذاریم و گوشواره هایی رو می سازیم که با ترکیبی از خط و نقطه و فضاهای پر و خالی نقاشی شده اند.

خرید دوره

آموزش ساخت گوشواره ویترای با طرح حلقه های تودرتو

در این جلسه نقاشی با خطوط طولانی و دوّار رو تمرین می کنیم و با آن گوشواره هایی مدرن می سازیم.

خرید دوره

آموزش ساخت آویز گردنبند ویترای با طرح قلب

در این جلسه به جزئیاتی در نقاشی روی شیشه می پردازیم که با کمک اونها میشه جلوه یک کار موزائیک رو ایجاد کرد. این کار بسیار ساده است و فقط به دقت و حوصله نیاز داره.

خرید دوره

آموزش ساخت آویز گردنبند ویترای با طرح نقوش سنتی

با مهارت هایی که در جلسات قبل کسب کردید حالا می تونید این گردنبند (و گوشواره هاش) رو به راحتی اجرا کنید و علاوه بر اون در این جلسه ایجاد سایه روشن فقط با یک رنگ رو تمرین کنید.

خرید دوره

آموزش ساخت آویز گردنبند ویترای با طرح شمسه

در این جلسه یاد می گیریم که چطور طرح های خانه بندی رو تمیز اجرا کنیم، همچنین چطور مواد دیگه ای مثل منجوق رو با نقاشی تلفیق کنیم و کارهای ترکیبی زیبا بیافرینیم.

خرید دوره

آموزش ساخت آویز گردنبند ویترای با طرح مرغ سحر

حالا با مهارت هایی که طی جلسات قبل کسب کردید می تونید طرحی با خطوط مارپیچ و رنگ های سایه روشن رو اجرا کنید، چه بهتر که اون طرح برگرفته از نقوش اصیل ایرانی باشه.

خرید دوره