آموزش گل دکوراتیو کاغذی با مقوا

11 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  500,000 تومان  300,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

پگاه نجاتی هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران و معماری. و به خاطر علاقه ام به دیزاین و دکوراسیون داخلی، در زمینه دکور و المان های دکوراتیو از سال ۱۴۰۰ به بعد تمرکزم را در این زمینه گذاشتم. گل های دکوراتیو کاغذی یکی از المان های دکوراتیو می باشد که در زمینه دکور و دیزاین داخلی پرکاربرد است، این هنر و تکنیک به تازگی در چند سال اخیر وارد ایران شده و تعداد افراد محدودی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند. امیدوارم با آموزشی که در این دوره برای شما هنرمندان گذاشتم کمال استفاده را داشته باشید.

paperتوضیحات دوره

.به دوره آموزش گل های دکوراتیو کاغذی خوش آمدید

گل های دکوراتیو کاغذی از این جهت مورد توجه قرار گرفت که شما می توانید طرح هایی با قسمت هایی برجسته داشته باشید که جذابیت بصری بیشتری دارد و با سایه اندازی که دارد شما می توانید یک دکور جذاب و چشمگیری را برای مخاطب خود ایجاد کنید.

این هنر در کشور های دیگر بسیار مرسوم بوده و به تازگی وارد ایران شده و تعداد افراد محدودی هستند که این مهارت را توانستند کسب کنند.

در این هنر استفاده از جزییات و به کارگیری آن در کارتان باعث می شود، مخاطب مجذوب کار شما شود.

انتخاب در سایز گل ها و برگ ها و تشخیص درست در رنگبندی باعث می شود یک کار زیبا و متفاوت داشته باشید.

به کارگیری مقوا های رنگی جذابیت بصری زیادی دارد ولی به خاطر محدودیت رنگ مقوایی که ما در کشورمان داریم شما باید یک چیدمان درست را برای کارتان در نظر بگیرید.

کاربرد گل های دکوراتیو در دکور فروشگاه ها و ویترین مغازه ها و همینطور دکور هایی که برای جشن و مراسم استفاده می شود، خیلی پر کاربرد و جذاب است.

شما حتی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و کسب و کار های مجازی می توانید به عنوان دکور از این هنر استفاده کنید.

در این دوره آموزشی سرفصل هایی را برای شما در نظر گرفتیم که تمام نکات را در بر بگیرید و شما بعد از پایان دوره می توانید انواع طرح ها را اجرا کنید.

امیدوارم از این دوره لذت ببرید.

 

laptopدرس ها

معرفی دوره گل های دکوراتیو کاغذی

به دوره گل های دکوراتیو کاغذی خوش آمدید. در این دوره سعی شده تمام نکات در مورد ساخت انواع گل ها و برگ ها گفته شود، تا شما بعد از اتمام این دوره بتوانید انواع طرح های که می بینید یا طراحی می کنید را اجرا کنید. گل های دکوراتیو برای انواع مراسم هایی مثل تولد یا به عنوان دکور فروشگاه و ویترین مغازه مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از این دوره بهترین استفاده را بکنید و به کسب درآمد عالی برسید.

جلسه اول: معرفی ابزار و متریال گل های دکوراتیو

به اولین جلسه از هنر ساخت گل های دکوراتیو خوش آمدید. در این جلسه ابزار های مهمی که برای ساخت گل های کاغذی، استفاده می کنیم را به شما هنرمندان عزیز توضیح می دهم، مهم ترین ابزار مقوا می باشد که در گرماژ های متفاوت در بازار موجود است و من در این جلسه در مورد گرم های متفاوت مقوا و استفاده از آن را به شما آموزش می دهم و همچنین انواع قیچی که بتوانید انواع سایز ها را برش بدهید.

خرید دوره

جلسه دوم: آموزش شناخت انواع گلبرگ و پرچم گل

در این جلسه می خواهم انواع گلبرگ ها را به شما معرفی کنم، گلبرگ ها متناسب با فرمی که دارند به صورت پیوسته یا تک برگ می باشند که در این جلسه به شما کامل توضیح می دهم که چگونه بر اساس طرحتان سایز گل ها را طراحی کرده و برش بزنید تا یک خروجی کار تمیز و زیبا داشته باشید و شما با یادگیری سایزبندی می توانید چیدمان راحت تری را داشته باشید.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش طراحی گلبرگ و ساخت الگوی گل دکوراتیو

در جلسه قبل بعد از شناخت انواع طرح در گلبرگ ها و طراحی بر اساس اندازه دلخواه، شروع به طراحی الگو می کنیم. برای طراحی الگو شما در ابتدا اندازه مناسب را حساب کنید و بعد از کشیدن الگو بر اساس آموزشی که دادم می توانید انواع مدل ها را طراحی و برای کار هایتان استفاده کنید. الگوسازی یکی از مهم ترین بخش ها در این هنر می باشد چون شما با الگوسازی درست می توانید یک خروجی زیبا و کامل داشته باشید.

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش برش در گل های دکوراتیو کاغذی

بعد از آماده سازی الگو شما باید طرح گلبرگ یا پروانه ای که دارید را در تعداد بالا بر روی مقوا منتقل کنید و برش دهید که لازمه این کار دانستن استفاده درست از ابزار مناسب برش بر اساس نوع طرح می باشد. شما در این دوره نیاز به انواع قیچی ها در سایز بندی های متفاوت دارید و کاتر مناسب که تمام این نکات را در این جلسه توضیح دادم.

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش فرم دهی گلبرگ

بعد از برش الگو گلبرگ ها و برگ هامون، شروع به فرم دادن گلبرگ ها می کنیم، من با چند روش به شما هنرمندان یاد می دهم که چطور براساس مدل گلی که می خواهید، گلبرگ ها را فرم دهید و در کنار هم چیدمان کنید. فرم دادن گلبرگ ها بستگی به قرارگیری در مرکز یا اطراف با هم متفاوت است و شما باید تسلط کافی بر روی نوع گلی که می سازید و قرار گیری آن داشته باشید.

خرید دوره

جلسه ششم: آموزش گل پیونی

در این جلسه گل پیونی را به شما یاد می دهم، که در جلسات قبلی طراحی و الگو سازی این گل را به شما آموزش دادم و برای گل پیونی شما بر اساس طرحی که دارید تعداد گلبرگ های پیونی را برش می دهید. و قبل از چسباندن حتما چیدمان گل را انجام دهید که اگر فرم دهی گل کم بود، فرم بیشتری به گلبرگ بدهید. و همچنین در این جلسه یک نوع پرچم گل را به شما آموزش می دهم که می توانید روی گل های دیگر نیز استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه هفتم: آموزش گل داوودی

در فرم دهی گل های داوودی، من به شما هم روش فرم دهی که در جلسات قبل آموزش دادم را یاد می دهم و هم با ساخت یک قالب به شما هنرمندان می گم که چطور گلبرگ های گل داوودی را فرم دهی کنید، ولی باید توجه داشته باشید قبل از چسباندن گلبرگ ها چیدمان را انجام دهید تا یک خروجی زیبا داشته باشید.

خرید دوره

جلسه هشتم: آموزش گل نیلوفر

در این جلسه فرم دهی گل نیلوفر و چیدمان گلبرگ ها در کنار هم را به شما آموزش می دهم، گل نیلوفر به خطر حالتی که دارد فرم دهی گلبرگ ها به سمت بیرون است و چون یک حالت ایستاده ای دارد به شما یاد می دهم که چگونه این فرم را در گلبرگ ها ایجاد کنید. و همچنین در این جلسه به شما روش ساخت پرچم گل نیلوفر را آموزش می دهم ولی شما می توانید این نوع پرچم را در گل های دیگر نیز استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه نهم: آموزش گل رز تخت

در این جلسه چیدمان گل رز را به شما آموزش می دهم، گل رز جزو گل هایی است که از مرکز گل یا غنچه داخلی شروع می شود و به سمت بیرون کار می آید، گل رز به خاطر فرم دهی گلبرگ ها، باید در نحوه چسباندن دقت کنید تا حالت اصلی گل رز را به خود بگیرد. اگر در فضای مجازی دیده باشید انواع گل های رز با سایز و رنگبندی متفاوت وجود دارد، که با دیدن و یادگیری این جلسه شما قادر به ساخت انواع مدل ها خواهید شد.

خرید دوره

جلسه دهم: آموزش چیدمان گل های دکوراتیو کاغذی

به آخرین جلسه از دوره گل های دکوراتیو کاغذی رسیدیم، بعد از الگوسازی و برش گلبرگ ها و ساخت یک گل کامل، شروع به چیدمان آنها و نصب بر روی دیوار یا فوم برد می کنیم. در این جلسه من چیدمانم را بر روی فوم بر انجام دادم و شما قبل از چسباندن کامل کار باید چیدمان ابتدایی را انجام دهید که اگر کم کاستی در کار بود آن را بر طرف کنید و در انتها بچسبانید. من در این جلسه نصب بر روی دیوار را به شما توضیح می دهم. پس همراه من باشید.

خرید دوره