آموزش ساخت ظروف با بتن و پودر سنگ

14 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  450,000 تومان  270,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام شقایق وکیلی هستم و 8 سالی هست که هنر های مختلفی رو تجربه میکنم سعی کردم تو هنر به یک کار خاص بسنده نکنم و هر هنری از جمله استاکو تابلوهای حجمی و دکوپاژ و ..یاد بگیرم و انجام بدم.از نظر من باید هنر های مختلف رو یاد گرفت تا بشه یک هنر جدید خلق کرد. امیدوارم این اموزش بتونه برای کسب درامد کمکتون کنه

paperتوضیحات دوره

سلام همون‌طور که می‌دونید این روزها وسایل بتنی و شبه بتنی طرفدارای زیادی رو جذب کرده و خیلی مد شده
برای همین ما تصمیم گرفتیم که آموزش این هنر رو برای شما هنر دوستان داشته باشیم تا بتونید خودتون با هزینه کم وسایل طرح سنگ و بتنی مورد علاقتون رو بسازید.در این آموزش ما سرفصل‌های کار با سیمان معمولی و پلیمری و هم‌چنین  پودر سنگ متا رو یاد میگیریم.
و هم‌چنین سعی کردیم کار با قالب سیلیکونی، کار با قالب دست‌ساز و مهم‌تر از همه کار با قالب های طلقی که به تازگی زبان‌زد شده‌اند رو بهتون آموزش بدیم.
امیدواریم در این اموزش با ما همراه باشید.

laptopدرس ها

جلسه اول:معرفی ابزار و وسایل

طبق روال هر دوره توی این جلسه قراره ببینیم چه وسایلی برای این کار نیازه و چه چیزهایی قراره یاد بگیریم.در اخر هم خلاصه ای از جلسات این دوره رو مشاهده میکنیم.

جلسه دوم:آموزش ساخت بالشتک وارمر

توی این جلسه بهتون یاد میدیم چطوری با وسایل ساده بالشتک وارمری بسازیم و یک جا وارمری زیبا و دست ساز و البته کم هزینه داشته باشیم.شما میتونید ایم کار رو به رنگ دلخواه هم در بیارید.

خرید دوره

جلسه سوم:ساخت گلدان با پودر سنگ

توی این جلسه یاد میگیریم چجوری با پودر سنگ متا و قالب سیلیکونی یک گلدان زیبا بسازیم همچنین توی این جلسه تکنیک ماربل بهتون اموزش داده میشه.

خرید دوره

جلسه چهارم:آموزش ساخت قالب دستساز و ساخت جاوارمری

توی این جلسه بهتون یاد میدم که چطوری با وسایل ساده قالب دستساز بسازید من توی این جلسه یک جاوارمری با سیمان معمولی میسازم و میگم که نسبت سیمان و پودر سنگ باید چقدر باشه تا کارمون سفت و محکم بشه.

خرید دوره

جلسه پنجم:آموزش ساخت شمع بتنی

توی این جلسه بهتون یاد میدیم چجوری با استفاده از سیمان و و پارافین شمع بتنی بسازیم.میدونید که شمع های مینیمال چقدر ترند شده و چقدر طرفدار دارن؟

خرید دوره

جلسه ششم:آموزش ساخت دست بتنی

توی این جلسه بهتون یاد میدم چه شکلی دست بتنی بسازید.این دست بتنی رو هم میتونید به عنوان گلدان و هم به عنوان نگهدارنده گوشی و .. استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه هفتم: آموزش ساخت چراغ خواب بتنی

توی این جلسه یاد میگیریم چجوری با ترکیب سیمان و چوب طبیعی یک چراغ خواب زیبای بتنی بسازیم پس توی این جلسه با من همراه باشید.

خرید دوره

جلسه هشتم :آموزش تکنیک ماربل و ساخت گلدان

تو این جلسه ما به مقایسه پودر سنگ و سیمان پلیمری می‌پردازیم و تکنیک ماربل توی ساخت این ظروف رو یاد می‌گیریم و با هم گلدونای خیلی قشنگی درست می‌کنیم و یاد می‌گیریم که چجوری یه حالت شیشه‌ای به کارمون بدیم.

خرید دوره

جلسه نهم : ایجاد بافت روی بتن

یکی از تکنیک های جالب و ساده که میتونه باعث منحصر به فرد شدن کارهاتون بشه ایجاد بافت روی انها هست. در این جلسه بهتون یاد میدم چطوری روی ظروف بتنی بافت ایجاد کنید

خرید دوره

جلسه دهم : آموزش کار با قالب طلقی و پودر سنگ متا

در این جلسه به سراغ نکات پودر سنگ هنری متا میریم و اون رو در قالب های طلقی که قیمت بسیار مناسبی دارند امتحان میکنیم

خرید دوره

جلسه یازدهم : آموزش ساخت طرح موزاییک

تکنیک موزائیک یا TERRAZZO یکی از ترند های روز هست که بوسیله ی این تکنیک میشه ظروف متفاوت و خلاقانه ای ایجاد کرد. بریم باهم این تکنیک رو یاد بگیریم

خرید دوره

جلسه دوازدهم : آموزش ساخت طرح نما سنگ

در این جلسه به سراغ یکی از تکنیک های محبوب و پولساز یعنی ساخت ظروف شبه سنگ میرویم . شما به کمک این تکنیک میتوانید ظروف سنگ مانند را با استفاده از پودر متا بسازید.

خرید دوره

جلسه سیزدهم : آموزش استفاده از ورق طلا در پودر سنگ متا

یکی از تکنیک های جدید در ساخت ظروف بتنی ، ترکیب بتن ، رزین و پودر سنگ است که سعی کردیم در این جلسه به شما آموزش بدیم

خرید دوره

جلسه چهاردهم : نکات مهم کار با پودر سنگ متا

به آخرین جلسه از کلاس آموزش ساخت ظروف بتنی رسیدیم و امیدوارم که از این آموزش راضی بوده باشید. در این جلسه نکات مهمی که رعایتش ضروری هست رو باهم مجدد مرور میکنیم تا بتونید با کیفیت ترین خروجی هارو داشته باشید . پس این جلسه هم با من همراه باشید

خرید دوره