آموزش ساخت وسایل بتنی

7 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  80,000 تومان  60,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام شقایق وکیلی هستم و 8 سالی هست که هنر های مختلفی رو تجربه میکنم سعی کردم تو هنر به یک کار خاص بسنده نکنم و هر هنری از جمله استاکو تابلوهای حجمی و دکوپاژ و ..یاد بگیرم و انجام بدم.از نظر من باید هنر های مختلف رو یاد گرفت تا بشه یک هنر جدید خلق کرد. امیدوارم این اموزش بتونه برای کسب درامد کمکتون کنه

paperتوضیحات دوره

سلام همونطور که میدونید این روزها وسایل بتنی طرفدارای زیادی رو جذب کرده و خیلی مد شده
برای همین ما تصمیم گرفتیم که اموزش این هنر رو برای شما هنر دوستان داشته باشیم تا بتونید خودتون با هزینه کم وسایل سنگی و بتنی مورد علاقتون رو بسازید.در این اموزش ما سرفصل های کار با سیمان معمولی و پلیمری و همچنین کار با پودر سنگ رو داریم.
و سعی کردیم هم کار با قابل سیلیکونی و هم کار با قالب دست ساز رو بهتون اموزش بدیم.
امیدواریم در ایم اموزش با ما همراه باشید.

laptopدرس ها

جلسه اول:معرفی ابزار و وسایل

طبق روال هر دوره توی این جلسه قراره ببینیم چه وسایلی برای این کار نیازه و چه چیزهایی قراره یاد بگیریم.در اخر هم خلاصه ای از جلسات این دوره رو مشاهده میکنیم.

جلسه دوم:آموزش ساخت بالشتک وارمر

توی این جلسه بهتون یاد میدیم چطوری با وسایل ساده بالشتک وارمری بسازیم و یک جا وارمری زیبا و دست ساز و البته کم هزینه داشته باشیم.شما میتونید ایم کار رو به رنگ دلخواه هم در بیارید.

خرید دوره

جلسه سوم:ساخت گلدان با پودر سنگ

توی این جلسه یاد میگیریم چجوری با پودر سنگ متا و قالب سیلیکونی یک گلدان زیبا بسازیم همچنین توی این جلسه تکنیک ماربل بهتون اموزش داده میشه.

خرید دوره

جلسه چهارم:آموزش ساخت قالب دستساز و ساخت جاوارمری

توی این جلسه بهتون یاد میدم که چطوری با وسایل ساده قالب دستساز بسازید من توی این جلسه یک جاوارمری با سیمان معمولی میسازم و میگم که نسبت سیمان و پودر سنگ باید چقدر باشه تا کارمون سفت و محکم بشه.

خرید دوره

جلسه پنجم:آموزش ساخت شمع بتنی

توی این جلسه بهتون یاد میدیم چجوری با استفاده از سیمان و و پارافین شمع بتنی بسازیم.میدونید که شمع های مینیمال چقدر ترند شده و چقدر طرفدار دارن؟

خرید دوره

جلسه ششم:آموزش ساخت دست بتنی

توی این جلسه بهتون یاد میدم چه شکلی دست بتنی بسازید.این دست بتنی رو هم میتونید به عنوان گلدان و هم به عنوان نگهدارنده گوشی و .. استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه هفتم: آموزش ساخت چراغ خواب بتنی

توی این جلسه یاد میگیریم چجوری با ترکیب سیمان و چوب طبیعی یک چراغ خواب زیبای بتنی بسازیم پس توی این جلسه با من همراه باشید.

خرید دوره