آموزش تابلو برجسته

5 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  190,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

paperتوضیحات دوره

نقش تابلو برجسته ی مدرن در واقع ادامه ای از نقش برجسته های سنتی هستند.همانطور که میدانید از زمان های قدیم استفاده از نقش برجسته در ایران و جهان رونق داشته.نقش برجسته های مدرن دارای تنوع بسیار زیاد و طرح های مختلفی هستند که این طرح ها شامل طرح های ابتکاری و معاصر زیادی هستند.نقش برجسته های مدرن همچنین بیشتر از طرح های انتزاعی برخوردارند.تابلوهای برجسته دیواری که امروزه در اکثر منازل مورد استفاده قرار میگیرد یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین نقش برجسته های مدرن به شمار میروند.ما هم قراره توی این کلاس شما رو با روش ساخت تابلو برجسته آشنا کنیم تا شما هم بتونید هرنوع تابلویی که خواستید برای خودتون درست کنید. شما توی این دوره قراره با ابزار و وسایل مورد نیاز آشنا بشید. کاربرد این ابزار و وسایل رو برای خلق تابلو برجسته بدونید و شروع به کار کنید.انواع بافت هایی که میشه برای نقش برجسته ایجاد کرد رو یاد میگیرید با نحوه ی رنگ آمیزی و آوردن رنگ روی تابلو آشنا میشید و در نهایت میفهمید که چطور میشه چیزهایی مثل ورق طلا رو توی کار آورد و برای تزئین تابلو برجسته ازش استفاده کرد.

 

laptopدرس ها

جلسه اول : معرفی ابزار و وسایل مورد نیاز

در جلسه ی اول کلاس تابلوی نقش برجسته مثل تمام دوره های دیگه به سراغ این میریم که بهتون بگیم چه ابزار و وسایلی مورد نیازتون و هست و قراره از هرکدوم چه استفاده ای برای ساخت تابلوتون بکنید.

جلسه دوم : آموزش انواع بافت تکسچر

در جلسه ی دوم کلاس تابلوی نقش برجسته شما میفهمید که چطور با داشتن تکسچر و کاردک یا هرنوع ابزار و وسیله ی دیگه ای که به ذهن خلاق خودتون میرسه و بنظرتون میشه ازش برای ایجاد بافت استفاده کرد میشه انواع بافت هارو روی زمینتون ایجاد کنید.

خرید دوره

جلسه سوم : طراحی و برجسته سازی گل و ایجاد بافت زمینه کار

در این جلسه ی کلاس ساخت تابلوی نقش برجسته میبیند که با توجه به آموزش های جلسه ی قبل برای زمینه ی کارمون بافت ایجاد میکنیم.رنگش میکنیم و بعد با تکسچر و کاردک روش شکوفه درست میکنیم.

خرید دوره

جلسه چهارم : ایجاد بافت تنه ی درخت و شکوفه

در جلسه ی چهارم کلاس تابلوی نقش برجسته شما میفهمید که چطور برای کارتون یک زمینه ی متفاوت ایجاد کنید.روی اون زمینه بافت تنه ی درخت رو بسازید ! رنگش کنید و بهش جلوه بدید!در اخر هم طبق چیز هایی که جلسات قبل یاد گرفتید روی درخت شکوفه بذارید.

خرید دوره

جلسه پنجم : تکنیک ورق طلا و ورق توتکالی روی تابلوی نقش برجسته

در جلسه ی آخر کلاس تابلوی نقش برجسته میفهمید که چطور با استفاده از ورق طلا ( نقره و مس) و ورق توتکالی یا فویل به تابلوتون جلوه بدید و برای ایجاد سایه روشن ها ازش استفاده کنید.پس برای اینکه این تکنیک جدید رو یاد بگیرید با ما همراه باشید.

خرید دوره