آموزش ساخت زیورآلات میکس آرت

14 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  400,000 تومان  240,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام خدمت هنرجویان خلاق و خوش ذوق هنری. فاطمه مجد هستم و در زمینه دست سازه های هنری فعالیت میکنم. تو این دوره سعی کردم تا با ساده ترین تکنیک ها این هنر رو بهتون آموزش بدم تا بتونید در کنار ساخت آثار هنری به کسب در آمد از این دوره برسید پس در این دوره با من همراه باشید.

paperتوضیحات دوره

سلام به خاص ترین دوره ساخت زیورآلات خمیری خوش آمدید.

در این دوره آموزش زیورالات خمیری و ترکیبشون با تکنیک های مختلف را برای شما هنردوستان و هنر آموزان عزیز در نظر گرفتیم، که هنر بسیار جدید و پر از خلاقیت می باشد. شما در این دوره، طرز ساخت زیورالات خمیری را یاد می گیرید و با چگونگی برش خمیر و ایجاد نقش و طرح های متفاوت بر روی خمیر آشنا می شوید. در این هنر زیبا شما علاوه بر اینکه با انواع خمیرها آشنا می شوید، می توانید نحوه لعاب زدن خمیر و ساخت لعاب سرد برای زیورآلات را آموزش ببینید، در پایان دوره میتوانید زیورالات دستساز تولید کنید و با خلاقیت خودتان، به این هنر، زیبایی دو چندان اضافه کنید. فراموش نکنید که در این کلاس، تمام نکات به صورت کامل آموزش داده شده پس اگر اماده اید بریم که دوره رو باهم مشاهده کنیم.

امیدوارم این هنر زیبا را ببینید و کلی زیورالات خمیری بسازید و لذت ببرید.

laptopدرس ها

معرفی دوره زیورالات خمیری و رزینی

سلام به دوره زیورالات خمیری و رزینی خوش آمدید. شما در این دوره طرز ساخت زیورالات خمیری را یاد می گیرید و با چگونگی برش خمیر و ایجاد نقش و طرح های متفاوت بر روی خمیر آشنا می شوید. با یادگیری این هنر زیبا، شما علاوه بر اینکه با انواع خمیرها آشنا می شوید، می توانید با یادگیری رزین و دکوپاژ کردن که در این دوره آموزش داده شده، زیورالات دستساز تولید کنید و حتی با خلاقیت خودتان به این هنر، زیبایی دو چندان بخشید.

جلسه اول: معرفی ابزار و متریال

در شروع جلسه با انواع ابزارهای مناسب برای شروع هنر زیورالات خمیری و رزینی آشنا می شوید و با رزین های مناسب برای کارهای رزینی و رنگ های مناسب آن برای ساخت زیورالات رزینی را یاد می گیرید. با چسباندن کاغذ های دکوپاژ بر روی خمیر و خلاقیت خودتان می توانید این هنر زیبا را گسترش دهید و انواع زیورالات را بسازید و لذت ببرید.

خرید دوره

جلسه دوم: آموزش قالب زدن خمیر

در این جلسه برش دادن خمیر و ساخت قالب بر اساس طرح را یاد می گیرید و در شروع کار هم می توانید از قالب های آماده استفاده کنید و با کاتر های آماده کار کنید. و یاد می گیرید برای ساخت زیورالات، خمیر را با ارتفاع مناسب برش دهید. و با ابزار هایی که دارید روی خمیرتان طرح های زیبا ایجاد کنید.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش سنباده زدن خمیر

در این جلسه سنباده زدن اطراف خمیر را توسط سوهان دستی یا برقی و ورق سنباده را یاد می گیرید. حتما این کار را با دقت و حوصله انجام دهید که در ادامه کار، یک زیورالات خمیری زیبا داشته باشید.

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش گوشواره مینیمال

در این جلسه آموزش گوشواره به سبک مینیمال را یاد می گیرید که بسیار ساده و جذاب است و می توانید با یادگیری این ترکیب خمیر در کنار هم، انواع مختلفی از گوشواره را بسازید، پس بریم که ببینیم این گوشواره ها چجوری ساخته میشن.

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش برگ خمیری

در این جلسه یک برگ مولتی کالر با خمیر پلیمری که در آون پخته می شود را یاد می گیرید که در مورد خمیر و بهترین نوع برند آن در فیلم آموزشی توضیح دادیم. این هنر بسیار زیباست و با انتخاب رنگ های مناسب می توان یک کار سایه روشن داشت.

خرید دوره

جلسه ششم: آموزش رزین و ورق طلا

در این جلسه از تلفیق خمیر و رزین قراره یک هنر جدید و زیبا خلق کنیم که هر کدام از آنها در روش کار دارای جزییات می باشد. و باید تمام نکات در ساخت زیورالات خمیری، که تا اینجا گفته شده را به خوبی انجام دهید که پس از ریختن رزین بر روی آن یک هنر تمیز و زیبا داشته باشید و همچنین در مورد ترکیب رزین و ورق طلا در این جلسه تمام نکات گفته شده، پس ببینید و لذت ببرید.

خرید دوره

جلسه هفتم: آموزش میکی موس رزینی

در این جلسه طرح میکی موس، که در آموزش های قبلی آن را برش داده بودیم. در این جلسه با تلفیق رزین و اکلیل به آن جلوه خاصی می دهیم و بعد از خشک شدن رزین طرح میکی موس را برای ساخت زیورالات آماده می کنیم.

خرید دوره

جلسه هشتم: آموزش دکوپاژ

در این جلسه طریقه دکوپاژ کردن بر روی خمیر و استفاده از چسب چوب بی رنگ را یاد می گیرید و چگونه بر روی کار دکوپاژ شده رزین بریزید تا یک زیورالات خمیری و رزینی داشته باشید.

خرید دوره

جلسه نهم: آموزش رنگین کمان خمیری

در این جلسه، آموزش رنگین کمان خمیری یا چیدمان رنگ های خمیری در کنار هم را یاد می گیرید که سلیقه و ابتکار شما در این مدل از ساخت زیورآلات خمیری بسیار تاثیرگذار می باشد و در این جلسه ما یک مدل را به شما آموزش می دهیم ولی شما میتونید خیلی مدل های دیگه رو با همین آموزش انجام بدید.

خرید دوره

جلسه دهم: آموزش رنگین کمان رزینی

در این جلسه قراره یک رنگین کمان داشته باشیم که از سه ردیف با سه تا رنگ مختلف تشکیل شده فقط توجه داشته باشید، در این جلسه ما قراره از رزین و رنگ استفاده کنیم، پس با دقت فیلم آموزشی را ببینید تا بتوانید شما هم یک زیورالات رنگین کمانی داشته باشید.

خرید دوره

جلسه یازدهم: آموزش طرح انداختن خمیر

در این جلسه آموزش تلفیق خمیر و آبرنگ را یاد می گیرید که از قالب زدن خمیر و طراحی آن با آبرنگ می توانید کلی طرح زیبا ایجاد کنید.

خرید دوره

جلسه دوازدهم: آموزش برش فلز

در این جلسه برش ورق های فلزی را یاد می گیرید که می توانید هم با طرح آماده یا طرحی که خودتان ترسیم کردید، روی ورق فلز برش دهید. ورق های فلزی برای ایجاد خرج کار استفاده می شود و به خاطر جنس و کیفیت آن در کار زیورالات بسیار نمای زیبایی دارد.

خرید دوره

جلسه سیزدهم: آموزش وصل کردن اتصالات

در پایان جلسه آموزشی زیورالات خمیری و رزینی، شما تمامی موارد تلفیق خمیر با رزین، کاغذ دوپاژ و ... را یاد گرفتید و حالا ما در این جلسه به شما یاد میدیم که چگونه حلقه اتصال گوشواره یا گردنبند و زنجیر را به خمیر متصل کرده و یک زیورالات خمیری زیبا داشته باشید. امیدوارم تمامی ویدیوهای آموزشی را با دقت ببینید و برای خودتون و دیگران زیورالات خمیری زیبا بسازید.

خرید دوره