آموزش ساخت زیورآلات با منجوق میوکی

5 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  320,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

paperتوضیحات دوره

همه ی ما در طول زندگی حتما همیشه استفاده از منجوق هارو در لباس ها و رومیزی ها دیدیم و به اونها علاقه داشتیم اما حالا ما میخواهیم کاربرد جدیدی از منجوق رو به شما آموزش بدیم..توی این کلاس قراره که با منجوق های با کیفیت میوکی ساخت زیورالات شامل یک نوع دستبند با منجوق و گوشواره با منجوق و آویز با منجوق رو یاد بگیریم.البته نمیتونیم بگیم که این تکنیک فقط مخصوص زیورالات هست و نمیشه برای ساخت چیز های دیگه ازش استفاده کرد.شما با یاد گرفتن  تکنیک منجوق دوزی میتونید انواع پیکسل ها و خیلی چیزاهای دیگه رو برای خودتون درست کنید .
مثل خیلی از هنر های دیگه فقط کافیه که اصول اولیه و تکنیک های موردنظر رو به خوبی یاد بگیرید.
بقیه کار فقط بستگی به خلاقیت و ذوق هنری خودتون داره.

laptopدرس ها

جلسه اول : آشنایی با ابزار و مواد مورد نیاز برای ساخت زیورآلات منجوقی

در جلسه ی اول کلاس با همدیگه با وسایل مورد نیاز برای شروع این هنر آشنا میشیم و میفهمیم چه ابزاری برای منجوق بافی نیاز داریم.با ویژگی های منجوق میوکی آشنا میشیم و مزیت هاش رو میفهمیم.و همینطور در اخر خلاصه ای از آموزش های جلسات آینده ی کلاس رو مشاهده میکنیم.

جلسه دوم:آموزش دوخت منجوق ها کنار هم و طریقه کم و زیاد کردن تعداد منجوق های هر رج

در جلسه ی دوم شما آموزش دوخت منجوق ها کنار هم رو میبینید و یاد میگیرید که چطور در هر رج یا ردیف از تعداد منجوق ها کم کنید یا به تعداد اونها اضافه کنید. و در اخر هم با استفاده از این تکنیک ها ساخت نوعی دستبند با منجوق های میوکی رو آموزش میبینید.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش تکنیک دوخت منجوق ها دور یک محور دایره ای

در این جلسه ما با تکنیک های دوخت منجوق ها حول یک محور دایره ای آشنا میشیم و میفهمیم چطور با داشتن یک حلقه گوشواره ی دایره ای شکل و تعدادی منجوق و بکارگیری این تکنیک میشه برای خودمون گوشواره با منجوق بسازیم .

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش دوخت زیورآلات با استفاده از نقشه خوانی

این جلسه از کلاس درباره ی دوخت طرح های پیچیده تر با استفاده از منجوق و برای ساخت زیورالات هست.در این جلسه ما از رنگ های بیشتری برای ساخت طرحمون استفاده میکنیم.و یاد میگیریم چطور نقشه ای که داریم رو بخونیم و از روی اون طرحمون رو بدوزیم.

خرید دوره

جلسه پنجم:اموزش ساخت طرح های سه بعدی با استفاده از منجوق

جلسه ی آخر این کلاس مربوط به یادگیری تکنیک ساخت طرح های سه بعدی با استفاده از منجوق هست و اینکه چطور این طرح هارو میتونیم برای گوشواره و گردنبند با منجوق و .... استفاده کنیم.

خرید دوره