آموزش ساخت دستبند دست ساز با کد مورس

3 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  70,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام. فاطمه حسینی هستم.فارغ التحصیل رشته ی معماری از دانشگاه شهید بهشتی و همچنین دانشجوی ارشد هنر اسلامی دانشگاه علم و فرهنگ. همیشه هنر قسمتی از زندگی من بوده و خیلی بهش علاقه دارم. در این آموزش هم در خدمت شما هستم تا با هم ساخت دستبند مورس رو شروع کنیم. :)

paperتوضیحات دوره

تذکر : ویدیوهای اموزشی در این دوره دارای صدای استاد نمیباشد.

سلام به تمام هنرجویان علاقمند به یادگیری laugh

در مقدمه این کلاس و قبل از شروع آموزش ها، اول باید این سوال رو مطرح کرد که آیا تا به حال اسم کد مورس به گوشتون خورده است؟

کد مورس چیست؟ کد مورس روشی برای انتقال پیام و اطلاعات است که در آن از یک رشته نشانه‌های بلند و کوتاه استاندارد به نام خط و نقطه استفاده می‌شود تا از این طریق و به زبانی خاص پیام منتقل کند. استفاده از مورس قدمت زیادی دارد و در موقعیت های مختلفی کاربرد دارد، برای مثال در گذشته از این کد برای ارسال تلگراف استفاده میشد و در حال حاضر هم از اون برای انتقال پیام های رمزی و حتی درخواست کمک استفاده میشود.

اما ما در این کلاس قصد داریم بهتون آموزش بدیم چطور با استفاده از کد مورس یک دستبند دست ساز زیبا بسازید و تجربه ای تازه در تولید اثر هنری داشته باشید.

دستبندهای مورس دستبندهای ظریفی هستند که با استفاده از منجوق های رنگی و نخ زرگری ساخته میشوند و علاوه بر زیبایی میتوانند حاوی پیامی باشند. مثلا میتوان دستبندی ساخت که رنگ های مختلف منجوق هایش نشان دهنده اسم یک شخص باشند و یا عبارات پرمعنا و مفهومی رو منتقل کند و مناسب هدیه دادن به عزیزانتان شودباشد.

ما در این کلاس شما رو با مواد و ابزار مورد نیاز برای ساخت این دستبند مورس و مراحل مختلف و تکنیک های ساخت اون آشنا خواهیم کرد و خواهید دید که چطور با استفاده از مواد و ابزار ساده میتوانید دستبند های زیبای مورس را بسازید.

آموزش های این کلاس رو همراه هنری دنبال کنید.heart

laptopدرس ها

جلسه اول : آشنایی با کد مورس و دستبندهای مورس

در این جلسه میخواهیم آموزش کدهای مورس رو برای شما عزیزان داشته باشیم تا دستبندهای ظریف مورس رو بتونید درست کنید. این دستبندها میتونند حاوی پیام های پر مفهومی باشند که توسط خود شما انتخاب شده اند. شما میتوانید یک جمله زیبا رو در قالب یک دستبند به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید و یا اسم خودتون و یا هرکسی که مد نظر دارید رو به صورت کد مورس روی دستبند زیبای دستسازتون داشته باشید.

جلسه دوم : نحوه نمایش کد مورس با منجوق و ملیله در قالب دستبند

در این جلسه از آموزش دستبند مورس قصد داریم یک پیام را با با کمک منجوق و ملیله در قالب یک دستبند ظریف و زیبا درست کنیم. کار ساخت دستبند رو آغاز می کنیم و با استفاده از راهنمایی های جلسه قبل به کمک منجوق ها، میله و باقی مواد موردنیاز این کار ، کد مورس ساخته شده خودمون رو در ساخت دستبند به کار گیریم. با ما همراه باشید تا نحوه ساخت این دستبندهای زیبا و پیام دار رو یاد بگیرید.

خرید دوره

جلسه سوم : نحوه گره زدن و اتمام کار ساخت دستبند مورس

در این جلسه از آموزش دستبند مورس ، دستبند با کد مورس ما تقریبا آماده شده و حالا میخواهیم نحوه گره زدن آن و تکمیل کار رو به شما عزیزان یاد بدیم. برای ساخت دستبندهایی که میخواهید قابلیت باز و بسته شدن داشته باشند، میتونید از گره کشویی استفاده کنید با ما باشید تا آموزش کامل روش ساخت گره دستبند با همه نکاتش یاد بگیرید.

خرید دوره