آموزش روبان دوزی پیشرفته

8 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  30,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

صابره زریو هستم. دارای مدرک هنری در رشته های روبان دوزی، شمع سازی، دکوپاژ، ویترای، چهل تکه و خیاطی . پنج سال هست که به صورت تخصصی کار روباندوزی انجام میدم و به مدت دوسال هم هست که مربی روباندوزی هستم.

paperتوضیحات دوره

تذکر : محتوای این دوره شامل توضیحات کتبی به همراه عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است.(ویدیوی اموزشی ندارد)

به آموزش روبان دوزی پیشرفته خوش آمدید.smiley

روبان دوزی یکی از هنر های جذاب برای تزئین پارچه ها و لباس هاست در هنر روبان دوزی از ربان به جای نخ برای ساخت انواع پارچه های ربان دوزی شده استفاده می شه . روبان ها هم انواع و اقسام و سایز های مختلفی دارن که بسته به طرح از انواع مختلف روبان استفاده میشه.

یکی از کاربرد های روبان دوزی ، ربان دوزی روی لباس هست ، شما می تونید با گل روبانی ، لباس های ساده تون رو به یک لباس روبان دوزی شده مجلل و خاص تبدیل کنید. همچنین اگه به دنبال زینت بخشیدن به رومیزی ها هستید می تونید با دوخت گل روبانی روی پارچه رومیزی خاصش کنید . رومیزی روبان دوزی شده یکی از مرسوم ترین کاربردهای روبان دوزی هست.

از طرفی برای نو عروس ها و آذین کردن ست اتاق خواب و رو تختی از دوخت گل روبانی استفاده می شه. ست سرویس روبان دوزی هم یکی از جذاب ترین و زیبا ترین طرح هاست که به دلیل ظرافت بالا، بیشتر مورد توجه نوعروس ها قرار میگیره.

در ادامه آموزش های مقدماتی که قبل تر در کلاس روبان دوزی ارائه داده بودیم، در این کلاس قصد داریم با استفاده از تکنیک های دوختی که یاد گرفته ایم چند پروژه بزرگتر رو شروع کنیم و نتیجه کارمون چند وسیله کاربردی و زیبا خواهد بود که با هنر خودمون تزئینشون کردیم.

در  هر جلسه یکی از کاربردهای استفاده از روبان دوزی در زیبایی بخشی رو به کار میبریم پس امیدواریم تا پایان جلسه آخر همراهمون باشین تا با این هنر زیبا بیشتر آشنا بشین.

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش بافت پاپوش و تزیین با گل های روبان دوزی

در جلسه اول از آموزش روبان دوزی پیشرفته قصد داریم نحوه بافت یک پاپوش و تزیین اون با گل های روبان دوزی رو بهتون یاد بدیم. در ابتدای این جلسه بهتون یاد میدیم چجوری یک پاپوش سایز خودتون ببافید و بعد با گل های روبانی رز و شکوفه های روبان دوزی ، پاپوش رو تزیین و زیبا کنید.

جلسه دوم : آموزش روبان دوزی جعبه چوبی طرح خوشه انگور

در این جلسه از آموزش میخواهیم به شما عزیزان یک مدل گل رز دیگر و همچنین نحوه ساخت یک خوشه انگور به صورت کامل رو آموزش بدیم. در این جلسه یک جعبه چوبی رو آماده میکنیم و روی اون رو با خوشهای انگور روبان دوزی شده و گلهای رز روبان دوزی شده تزئین میکنیم. با ما همراه باشید تا این هنر زیبا رو به خوبی یاد بگیرید.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش تابلو روبان دوزی گل برجسته گوشواره

در این جلسه از آموزش روبان دوزی قصد داریم یک تابلوی زیبا با گلهای برجسته روبان دوزی آموزش بدیم. این گل به گل گوشواره معروف هست. در انتهای این آموزش ، روشی برای ساخت سبد روبان دوزی شده روی تابلو رو هم بهتون یاد میدیم. با ما همراه باشید تا یک تابلوی زیبا آماده کنید.

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش روبان دوزی رومیزی گل اقاقیا

در این جلسه از آموزش روبان دوزی قصد داریم نحوه دوخت گل اقاقیا رو بهتون یاد بدیم. این گل روی انواع رومیزی و لباس بسیار زیبا میشه و جلوه ی زیادی داره. گلهای اقاقیا ظرافت و زیبایی خاصی دارند. شما در این جلسه از آموزش میتونید یک رومیزی شیک و زیبا با استفاده از گل اقاقیا روبان دوزی شده رو یاد بگیرید و آماده کنید.

خرید دوره

جلسه پنجم : آموزش روبان دوزی تابلو گل سنبل

در این جلسه از آموزش میخواهیم نحوه ساخت یک تابلو با گلهای سنبل روبان دوزی شده رو بهتون یاد بدیم. این گلهای زیبا رو میتونید روی انواع کوسن ، رومیزی و جانماز و ... بکار ببرید. در این جلسه یک تابلو سه بعدی گل سنبل رو خواهیم ساخت. با ما همراه باشید تا شما هم یک تابلوی زیبا خلق کنید.

خرید دوره

جلسه ششم : آموزش چندین تکنیک مختلف دوخت در روبان دوزی

در این جلسه قصد داریم تعدادی از تکنیک های مختلف برای ساخت انواع گل و برگ در روبان دوزی رو بهتون آموزش بدیم. از این تکنیک ها میتونید برای تزئین انواع کیف و رومیزی و کوسن و ... استفاده کنید و هنر خودتون رو نمایش بزارید. با ما همراه باشید تا در این جلسه هم نکات مهم در اجرای این تکنیک ها رو به خوبی یاد بگیرید.

خرید دوره

جلسه هفتم : آموزش چندین تکنیک مختلف دوخت در روبان دوزی (بخش دوم)

در این جلسه هم میخواهیم چند مدل دیگر از تکنیک های روبان دوزی رو بهتون آموزش بدیم تا شما عزیزان در این هنر حرفه ای بشید و با تکنیک های مختلف هنر روبان دوزی آشنایی داشته باشید تا هر کجا به هر تکنیکی از این هنر نیاز داشتید از اون استفاده کنید. با ما همراه باشید تا بیشتر و بهتر یاد بگیرید.

خرید دوره

جلسه هشتم : آموزش چندین تکنیک مختلف دوخت در روبان دوزی (بخش سوم)

در این جلسه هم بهتون سه تکنیک جدید در روبان دوزی رو آموزش میدیم. امیدواریم بتونید از تمامی این تکنیک ها در روبان دوزی هاتون استفاده کنید. با ما باشید و این هنر زیبا و جذاب رو حرفه ای یاد بگیرید. همونطور که میدونید روبان دوزی تکنیکهای زیاد و متنوعی داره و فقط با تمرین و تکرار هست که میتونید ظرافت در کارتون داشته باشید.

خرید دوره