آموزش روبان دوزی از ابتدا

8 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  40,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

صابره زریو هستم. دارای مدرک هنری در رشته های روبان دوزی، شمع سازی، دکوپاژ، ویترای، چهل تکه و خیاطی . پنج سال هست که به صورت تخصصی کار روباندوزی انجام میدم و به مدت دوسال هم هست که مربی روباندوزی هستم.

paperتوضیحات دوره

تذکر : این دوره فاقد ویدیو ی آموزشی بوده و آموزش کاملا ابتدایی روبان دوزی از طریق عکس مرحله به مرحله و توضیحات کتبی است.

سلام به آموزش روبان دوزی خوش اومدیدyes

روبان دوزی یکی از هنر های جذاب برای تزئین پارچه ها و لباس هاست در هنر روبان دوزی از ربان به جای نخ برای ساخت انواع پارچه های ربان دوزی شده استفاده می شه .

ربان ها هم انواع و اقسام و سایز های مختلفی دارند که بسته به طرح از انواع مختلف روبان استفاده میشه.

یکی از کاربرد های روبان دوزی ، ربان دوزی روی لباس هست ، شما می تونید با انواع ربان، لباس های ساده تون رو به یک لباس روبان دوزی شده مجلل و خاص تبدیل کنید.همچنین اگه به دنبال زینت بخشیدن به رومیزی ها تون هستید می تونید با دوخت گل روبانی روی پارچه رومیزی تون خاصش کنید. رومیزی روبان دوزی شده یکی از مرسوم ترین کاربرد های روبان دوزی هست.

از طرفی برای نو عروس ها و آذین کردن ست اتاق خواب و رو تختی از دوخت گل روبانی استفاده می شه. ست سرویس روبان دوزی هم یکی از جذاب ترین و زیبا ترین طرح هاست که به دلیل ظرافت بالا، بیشتر مورد توجه نوعروس ها قرار میگیره.

مهم نیست که هیچی از روبان دوزی نمیدونید و تا حالا حتی اسم گل های روبانی به گوشتون نخورده ، همین که الان دوست دارید  این هنر زیبا رو یاد بگیرید کافیه . من بهتون کمک میکنم تا بتونید خیلی ساده و سریع با روبان دوزی آشنا بشید smiley

 در این کلاس من بهتون همه تکنیک های مورد نیاز را یاد میدم.فقط کافیه درس هارو جلسه به جلسه خوب ببنید و تمرین کنید. من در تمام مراحل همراهتون هستم و پاسخ تک تک سوالاتون رو میدم.

برای مشاهده آموزش روبان دوزی رایگان در جلسات این کلاس همراه شما هستم.

laptopدرس ها

جلسه اول: آشنایی با مواد و ابزار روبان دوزی

یکی از مهم ترین نکات برای شروع هر هنر شناخت هنر و مواد و ابزار مورد نیازش هست. در این جلسه من سعی کردم همه مواد و ابزار مورد نیاز برای روبان دوزی رو معرفی کنم و نکات اولیه و توضیح کوتاهی در رابطه با روبان دوزی بهتون بدم و به چند پرسش متداولی که برای افرادی که میخواهند این هنر را شروع کند پیش می آید پاسخ داده ایم.

جلسه دوم: آموزش گره فرانسوی با روبان در هنر روبان دوزی

اولین و پرکاربردترین دوخت در روبان دوزی گره فرانسوی است که در انواع کارهای هنری مانند شماره دوزی ، گلدوزی و روبان دوزی میتوانید استفاده کنید و ما هم در این جلسه آموزش گره فرانسوی رو همراه با تصویر و فیلم آموزش بدیم. از این گره برای دوخت مرکز گلها یا پر کردن فضای خالی در طرح مورد نظر و حتی ایجاد گلهای مختلف می توان استفاده کرد.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش شلال ساده و خم در هنر روبان دوزی

در جلسه سوم کلاس آموزش روبان دوزی قصد داریم آموزش دوخت شلال ساده و شلال خم در ربان دوزی را به صورت مرحله به مرحله آموزش دهیم آموزش شلال خم به تمرین بیشتری از آموزش شلال ساده احتیاج داره با دوخت شلال ساده و خم و یادگیری آن میتوانید هم برگ های روبانی و هم گل روبانی بدوزید.

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش دوخت گل با روبان ( گل رز مینیاتوری )

در جلسه چهارم از کلاس آموزش روبان دوزی آموزش دوخت گل رز با روبان رو آموزش می بینیم. اسم این گل روبانی ، مرسوم به گل رز مینیاتوری هست . این گل فوق العاده زیباست دوخت این رز راحت و آسان است و میتواند ما را امیدوار به یادگیری هنر روبان دوزی کند

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش دوخت ساقه پیچ در هنر روبان دوزی

در جلسه پنجم از آموزش روبان دوزی ، آموزش روبان دوزی ساقه گل رو با هم می اموزیم . ساقه جزو پرکاربردترین قسمت ها در دوخت رومیزی روبان دوزی شده هست .دوخت ساقه در روبان دوزی یکی از اولین گام های آموزش روبان دوزی است. ساقه دوزی انواع مختلفی دارد که می توانید یکی از آن ها را روی کارتان پیاده کنید. میتوانید از دوخت زنجیره هم برای دوخت ساقه استفاده کنید

خرید دوره

جلسه ششم: آموزش غنچه ساده در هنر روبان دوزی

در جلسه ششم از کلاس آموزش روبان دوزی ، با استفاده از آموزش های پایه جلسات پیشین می توانید غنچه گل روبانی زیبا روی پارچه بدوزید. میخوایم باهم با استفاده از آموزش های جلسه قبل یه غنچه خوشگل درست کنیم از ترکیب غنچه ها با گل های روبانی و برگ روبانی در ساخت تابلو های روبان دوزی بسیار استفاده میشه ، پس سعی کنید آموزش این غنچه های روبانی رو خیلی خوب یاد بگیرید.

خرید دوره

جلسه هفتم: آموزش دوخت گل با روبان ( گل پنج پر )

در جلسه هفتم از کلاس آموزش روبان دوزی با استفاده از آموزش های پایه دوخت گل روبانی می خواهیم یک گل پنج یا شش پر با روبان رو آموزش ببینیم. این گل با استفاده از شلال ساده که در جلسه سوم ( آموزش شلال ساده ) یاد گرفتیم به سادگی درست میشه . در این جلسه هم ما رو همراهی کنید.

خرید دوره

جلسه هشتم : آموزش تابلو روبان دوزی ژربرا

در جلسه هشتم کلاس آموزش روبان دوزی ، ساخت یک تابلو روبان دوزی رو باهم آموزش می بینیم. دیگه کم کم این دوره هم داره تموم میشه و جلسه آخرش رو داریم باهم میبینیم، در این جلسه میخوایم با استفاده از آموزش های قبلی یه تابلو زیبا درست کنیم و نتیجه شرکت در کلاس روبان دوزی مقدماتی رو ببنیم :)

خرید دوره