آموزش ساخت ژل ابرو

4 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  700,000 تومان  420,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سالها پیش وقتی اولین بار صابون های دستساز و بمب های حمام رو با برند lush دیدیم بینهایت عاشقششون شدم و بعد از استفاده از صابون های دستساز مختلف فهمیدم فرق خیلی زیادی با مواد صنعتی داره و همیشه چشمم دنبال محصولات دستساز و طبیعی بود تصمیم گرفتم که خودم یاد بگیرم و شروع به ساخت کنم.... بعد از سعی و خطا های زیاد و آموزش دیدن های فراوان موفق شدم لوازم آرایشی و بهداشتی خودم رو تولید کنم و حالا میخوام تجربیاتم و در اختیار شما بزارم در حال حاضر کلاس های مختلفی مثل صابون سازی، کوکتل های حمام، لوازم آرایش و.... رو تدریس میکنم

paperتوضیحات دوره

اگر به یک ابروی زیبا، ساختار یافته و مرتب اعتقاد دارید، اهمیت ژل ابرو را می دانید.بدون تردید یکی از اعضای چهره که در زیبایی آن تاثیر بسیاری دارد، ابروها هستند.

یکی از وسایل آرایشی که این روزها برای مدل دادن به ابروها و آرایش آن به شدت مورد استفاده قرار می گیرد، ژل‌های ابرو است.

در این کلاس ما قصد داریم شما را با ژل ابرو و نحوه ساخت آن آشنا نماییم. ژل ابروی طبیعی مانند سایر ژل های ابرو است با این تفاوت که عمدتاً با استفاده از مواد طبیعی فرموله شده است.

برخلاف اکثر محصولات تجاری، یک ژل طبیعی برای تغذیه و حالت دادن به مو به ترکیبات شیمیایی مصنوعی و مواد افزودنی متکی نیست.

ژل ابروی طبیعی فرموله شده ی ما به دلیل قابلیت فرم دهی قوی، تقویت و آبرسانی یکی از بهترین ژل های طبیعی میباشد که میتوانید برای مصارف شخصی و کسب درآمد از آن استفاده کنید.

بیشتر ژل های طبیعی از مواد اولیه ساده مثل ژلاتین، وازلین و یا ژل آلوئورا فرموله میشودند که این مواد به دلیل عدم پایداری مناسب ساخت یک محصول حرفه ای و قابل عرضه نیست و ما در فرمول ساخت ژل ابرو از این مواد استفاده نکرده ایم.

ساخت ژل ابرو بسیار ساده تر از آن چیزی است که حدس می زنید.

با یک فرمول عالی، می‌توان آن را برای خود و مشتریان خود بسازید.

هزینه ی مواد اولیه برای ساخت هر ۱۰۰ گرم ژل ابرو حدود ۱۰ هزار تومان میباشد.

laptopدرس ها

جلسه اول: معرفی آموزش ساخت ژل ابرو

اگر به یک ابروی زیبا و مرتب اعتقاد دارید، اهمیت ژل ابرو را می دانید.بدون تردید یکی از اعضای چهره که در زیبایی آن تاثیر بسیاری دارد، ابروها هستند. یکی از وسایل آرایشی که این روزها برای مدل دادن به ابروها و آرایش آن به شدت مورد استفاده قرار می گیرد، ژل‌های ابرو است. در این کلاس ما قصد داریم شما را با ژل ابرو و نحوه ساخت آن آشنا کنیم و ببینیم قراره چه نکات و فرمول هایی در این کلاس همراه با هم یاد بگیریم. پس با من همراه باشید.

جلسه دوم :شناخت انواع ژل ساز ها

یکی از نکات مهمی که در این کلاس باهم یاد میگیریم، ژل سازی هست . اینکه چرا باید ژل سازی کنیم و برای ژل سازی به چه موادی احتیباج داریم. تفاوت ژل ساز های مختلف در چی هست و برای ساخت هر ماده ای بهتر هست از چه نوع ژل سازی استفاده کنیم؟ در این جلسه به تمام این سوال ها پاسخ میدیم

خرید دوره

جلسه سوم: نحوه ساخت ژل با انواع ژل ساز ها

در این جلسه سراغ ساخت ژل با انواع ژل ساز های طبیعی و سنتزی رفتیم و تمام نکات کار با این ژل ساز هارو باهم یادمیگیریم.هر یک از ژل ساز ها ویژگی های خاص و نحوه ساخت منتفاوتی دارند که در این جلسه باهم یادشون میگیریم. بعد از گذروندن این جلسه شما میتونید برای ساخت هر محصولی که به ژل احتیاج دارید از این روش استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش ساخت ژل ابرو

رسیدیم به آخرین جلسه و فرمول ساخت ژل ابرو ، در این جلسه به شما ساخت ژل ابرو رو یاد دادم و همچنین نکات برای ساخت ژل های رنگی رو تا بتونید برای خودتون شخصی سازی کنید.ژل ابروی طبیعی فرموله شده ی ما به دلیل قابلیت فرم دهی قوی، تقویت و آبرسانی یکی از بهترین ژل های طبیعی میباشد که میتوانید برای مصارف شخصی و کسب درآمد از آن استفاده کنیدامیدوارم که دوست داشته باشید :)

خرید دوره