آموزش ساخت تینت لب

4 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  350,000 تومان  210,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سالها پیش وقتی اولین بار صابون های دستساز و بمب های حمام رو با برند lush دیدیم بینهایت عاشقششون شدم و بعد از استفاده از صابون های دستساز مختلف فهمیدم فرق خیلی زیادی با مواد صنعتی داره و همیشه چشمم دنبال محصولات دستساز و طبیعی بود تصمیم گرفتم که خودم یاد بگیرم و شروع به ساخت کنم.... بعد از سعی و خطا های زیاد و آموزش دیدن های فراوان موفق شدم لوازم آرایشی و بهداشتی خودم رو تولید کنم و حالا میخوام تجربیاتم و در اختیار شما بزارم در حال حاضر کلاس های مختلفی مثل صابون سازی، کوکتل های حمام، لوازم آرایش و.... رو تدریس میکنم

paperتوضیحات دوره

یکی از لوازم آرایش طبیعی و پر کاربرد امروزه تینت های لب هست که طرفدار های زیادی پیدا کرده پس ماهم این دوره رو تقدیمتون میکنیم تا بتونید این محصول کاربردی رو هم بسازید

تینت لب محصولی مایع و رقیق است که بین رنگ ملایم لب ها و رنگ رژلب هست. این محصول ساعت ها روی لب و گونه شما ماندگاری داره و با خوردن و نوشیدن از بین نمیره. شما میتونید با استفاده از تینت ،لب و گونه های خوشرنگ و طبیعی داشته باشید.

در این کلاس باهم یاد میگیریم که تینت خود را آسان ، ارزان و سالم درست کنیم 

‎چرا به سراغ ساخت تینت لب طبیعی برویم؟

در همه ی لوازم آرایش های صنعتی سرب ، مواد نگهدارنده سرطان زا و مواد مصنوعی و نفتی وجود دارد ، که سلامتی ما را به خطر می اندازد . پس برای زندگی سالم تر و به دور از مواد خطرناک بهتر است از این لوازم استفاده نکنیم.

تینت لب ما از مواد گیاهی تشکیل شده و هیج ماده حساسیت زایی در فرمول آن استفاده نشده و میتونید با خیال راحت ازش استفاده کنید. تینت های دست ساز ما فاقد سرب هستند و سلامتی شمارو به خطر نمی اندازند.

خلاقیت در ترکیب رنگ ها و ترکیبات همیشه جذاب و دوست داشتنی هست مخصوصا اینکه رنگ و بافت رژلب تاثیر زیادی در نتیجه نهایی میگذارد.اگر شماهم مثل من دوست دارید از مواد ارگانیک استفاده کنید بازی با رنگ هارو دوست دارید، این کلاس رو از دست ندید.

در آموزش ساخت تینت لب، من چندین فرمول رو به شما آموزش داده ام تا قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید

دستور العمل و فرمول های این کلاس با وسواس زیاد انتخاب شده است و با دقت آزمایش شده اند تا بتوانید بهترین کیفیت را تجربه کنید.

laptopدرس ها

جلسه اول: معرفی دوره ساخت تینت لب

در این جلسه میخوایم با محتوایت کلی آموزش ساخت تینت لب آشنا بشیم و ببینیم قراره چه نکات و فرمول هایی در این کلاس همراه با هم یاد بگیریم. پس با من همراه باشید

جلسه دوم: معرفی مواد و ابزار تینت لب

اینکه فرمولاسیون تینت لب از چه موادی تشکیل شده نکته ی مهمی هست که در این جلسه بهش میپردازیم و تک تک مواد و خواصشون رو بهتون معرفی میکنم. بعد از مواد اولیه سراغ شناخت رنگ های مورد استفاده در ساخت تینت میریم و با آنها آشنا میشیم

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش تینت لب پایه روغن

در این جلسه بهتون تینت لب گیاهی پایه روغن رو اموزش میدیم. این تینت در نگاه اول یک مایع رقیق و قرمز رنگ است اما بدون اینکه سنگین باشد و یا بعد از خشک شدن رنگ دهد میتواند رنگ کاملا طبیعی مثل برافروختگی به لب و گونه شما دهد.

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش ساخت تینت لب پایه آب

در این جلسه بهتون تینت لب گیاهی پایه آب رو اموزش میدیم که ماندگاری خیلی بیشتری داره. من بعد از تلاش های زیاد برای ساخت رژلب مایع مات به فرمول ساخت این تینت رسیدم و این فرمول برای من بسیار هیجان انگیز است.

خرید دوره