آموزش ساخت درختچه مینیاتوری با استفاده از مفتول

6 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  80,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

paperتوضیحات دوره

هنر ساخت درختچه های مینیاتوری با مفتول یکی از هنر های متفاوت و جدیدی هست که توی این دوره از کلاسها با اون آشنا خواهید شد.در این کلاس شما خواهید دید که چطور با داشتن یک سری ابزار و وسایل ساده و قابل دسترس میشه برای خودتون یه درختچه ی مینیاتوری بسازید و از هنر خودتون لذت ببرید و حتی با یکم ذوق و خلاقیت اونهارو تبدیل به وسایل دکوراتیو و زیورآلات بکنید.

شما توی این دوره یاد میگیرید که چطور از یه سیم مفتول ساده به یک حجم سه بعدی برسید.اون رو با سنگ ها و مهره هایی که باب سلیقه ی خودتون هست ترکیب کنید .روش های مختلف ساخت این درختچه هارو میبنید و در نهایت به چیزی که مد نظرتون هست میرسید.

laptopدرس ها

جلسه اول: آشنایی با ابزار و وسایل مورد نیاز و نحوه ی کار با آنها

در جلسه ی اول این کلاسها شما با ابزار و وسایل مورد نیاز ساخت درختچه ی مینیاتوری با سیم مفتول آشنا خواهید شد و نحوه ی کار کردن با اونها رو یاد خواهید گرفت تا با استفاده از ابزار و بخصوص انبر دم گرد انواع تزئین شاخه های درختچه ها رو انجام بدید.

جلسه دوم: آموزش نحوه استفاده از سیم مفتول و انبر

برای شروع دوره، نحوه کار کردن با انبر دم گرد و تکنیک حالت دادن سیم مفتول را یاد می گیرید و می بینیم که چطور با این انبر میشه مفتول را به شکل های مختلف درآورد و برای تزئین درخچه استفاده کرد.

خرید دوره

جلسه سوم: ساخت درختچه مفتولی ساده

در این جلسه آموزش ساخت یک درختچه ی مینیاتوری ساده رو خواهید دید.که در اصل یک بنسای هست که با تابوندن سیم های مفتولی و حالت دادن به اونها شکل میگیره.اگه این جلسه رو با دقت ببینید و یاد بگیرید ساختن درختچه های دیگه براتون خیلی راحت تر میشه.

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش ساخت درختچه مینیاتوری با شاخه های متصل و جدا

در این جلسه ی کلاس ساخت درختچه مینیاتوری با سیم مفتولی یاد خواهید گرفت که چطور بدون بریدن و قطع کردن مفتول سیمی و همینطور با قطع کردن و بریدن اونها دوتا درختچه مینیاتوری متفاوت بسازید.درختچه ی میناتوری مفتولی با شاخه های جدا و درختچه مینیاتوری مفتولی با شاخه های متصل

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش ساخت درختچه و کاورکردن اون با مفتول

در جلسه ی چهارم کلاس ساخت درختچه مینیاتوری با سیم مفتولی یک نوع دیگه درختچه با شاخه های جدا رو یاد میگیریم و بعد میبینیم که چطور میشه دوباره با سیم مفتول کاورشون کرد تا تمیز تر و قشنگتر بشن.

خرید دوره

جلسه ششم: پیاده کردن یا قرار دادن درختچه روی پایه

در جلسه ی آخر کلاس ساخت درختچه مینیاتوری با سیم مفتولی شما یاد میگیرید هرنوع درختچه ای که ساختید رو چطور روی پایه ی مورد نظرتون قرارش بدید و کار رو به انتها برسونید.

خرید دوره