آموزش استاکو

6 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  390,000 تومان  234,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام شقایق وکیلی هستم و 8 سالی هست که هنر های مختلفی رو تجربه میکنم سعی کردم تو هنر به یک کار خاص بسنده نکنم و هر هنری از جمله استاکو تابلوهای حجمی و دکوپاژ و ..یاد بگیرم و انجام بدم.از نظر من باید هنر های مختلف رو یاد گرفت تا بشه یک هنر جدید خلق کرد. امیدوارم این اموزش بتونه برای کسب درامد کمکتون کنه.

paperتوضیحات دوره
سلام
استاکو به معنی گچ کاری است که حالت تزیین یافته گچ کاری سنتی می باشد .
تکنیک برجسته سازی با استاکو یک هنر روسی می باشد که این روزها بسیاری از هنرمندان را به خود جلب کرده است. برای اینکه بتوانید تابلو های برجسته و دکوراتیو را طراحی کنید باید بیس کار را شناسایی کنید. اگر به دنبال کشیدن یک تابلو برجسته مدرن باشید باید از طرح های با برجستگی خیلی کمرنگ استفاده کنید. در کشیدن تابلو دکوراتیو مدرن از رنگ های اکریلیک و رنگ پودری و ورق طلا استفاده می شود. اما کشیدن تابلو با خمیر استاکو نیاز به خمیر استاکو با سفتی و سختی متفاوت دارد.
با یادگیری این هنر میتونید کلی تابلوهای زیبا با طرح گل,حیوانات و ... درست کنید.
laptopدرس ها

جلسه اول: معرفی ابزار و وسایل موردنیاز و خلاصه ی جلسات

طبق روال همه ی آموزش هامون اول از همه میریم سراغ اینکه مواد و ابزار و بهتون معرفی کنیم تا ببینید که چه چیزهایی لازم دارید و بعد هم براتون خلاصه ای از جلسات رو قرار دادیم تا با محتوای جلسات بعدی اشنا بشید.

جلسه دوم : آموزش ساخت دو نوع خمیر دست ساز و اصول کاردک کشی

توی این جلسه بهتون یاد میدیم که چطور خودتون خمیر موردنیاز برای کارتون رو بسازید و چطور از ابزار و کاردک هایی که دارید برای ایجاد گلبرگ ها و سایر چیزها استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش ساخت گل شقایق روی بشقاب سفالی

اول از همه میریم سراغ اینکه ساخت گل شقایق رو یاد بگیریم و ببینیم که چطور شکل میگیره ..

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش ساخت گل نرگس و کاربرد رنگ های پودری بعد از اتمام کار

توی این جلسه میریم سراغ آموزش یه گل خوشگل دیگه و بعد از اتمام کار بهتون میگیم که چطور با استفاده از رنگ پودری به کارتون جلوه و نمای دیگه ای بدین.

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش ساخت گل رز روی سینی چوبی و کار با شابلون استنسیل و تکسچر

توی این اموزش بهتون میگیم که چطور یه گل رز جذاب درست کنید.اونو روی سطح دلخواهتون بذارید و بعد هم سطح کار رو با شابلون و تکسچر خوشگلش کنید

خرید دوره

جلسه ششم : آموزش نوع دوم کاردک کشی و ساخت گل لیلیوم

توی اخرین جلسه بهتون میگیم که چطور با یه روش جدید کاردک کشی کنید و خمیرتون رو بردارید.بعد هم میریم سراغ یه گل جذاب یعنی گل لیلیوم..

خرید دوره