آموزش نمد دوزی

8 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  80,000 تومان  48,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

paperتوضیحات دوره

تذکر: این دوره شامل ویدیوی آموزشی نمیباشد و آموزش مبتدی نمددوزی از طریق عکس مرحله به مرحله و متن است.

سلام به کلاس آموزش نمددوزی خوش اومدید

حتی اگر تا حالا سوزن هم دستتون نگرفتید و تجربه کوچکترین دوختی رو نداریم اصلا نگران نباشید بهتون کمک میکنم تا یه حرفه ای تمام عیار در نمددوزی بشید ٬ البته بعد از دیدن آموزش نمد دوزی که در این کلاس بهتون یاد میدم smiley

 در این کلاس من بهتون همه تکنیک های مورد نیاز نمددوزی رو یاد میدم  فقط کافیه تک تک درس ها رو خوب ببنید و تمرین کنید.

همون طور که بهتون گفتم میخوایم باهم آستین هامون رو بالا بزنیم و دست به کار شیم تا بتونیم همه وسایل نمدی دلخواهتون رو درست کنید.

برای همین تو این دوره اول با ابزار و وسایل مورد نیاز برای نمد دوزی ، آموزش های پایه نمددوزی مثل نحوه گره زدن انتهای نخ و کور کردن نخ در پایان دوخت و انواع دوخت (دوخت ساده ، دوخت کج یا شلاق و دوخت دندون موشی ) آشنا میشویم تا در پایان دوره بتونیم با استفاده از این تکنیک ها وسایل نمدی دلخواهمون مثل آویز نمدی باطرح قلب، عروسک ایموجی ، زیرلیوانی طرح برگ  رو درست کنیم

نمد دوزی در عین ساده بودن هنری بسیار کاربردی هست پس اصلا فرصت رو از دست ندید و همین الان آموزش رو شروع کنید 

 

laptopدرس ها

جلسه اول: مقدمه و معرفی ابزار و وسایل نمد دوزی

هنر نمد دوزی در عین سادگی ، بسیار کاربردی و زیباست و همه افراد با سنین مختلف می توانند با توجه به نیاز خودشان از این هنر استفاده کنند. برای شروع هر کاری ابتدا باید وسایل و ابزار مورد نیاز آن را بشناسیم و آماده کنیم. در این جلسه قصد داریم شما را با تمامی وسایل مورد نیاز برای نمد دوزی آشنا کنیم.

درس دوم: آموزش نحوه گره زدن انتهای نخ و کور کردن نخ در پایان دوخت

در این جلسه یک آموزش ساده ولی مهم را داریم. یکی از مشکلاتی که افراد در نمددوزی دارند ، باز شدن گره از ابتدا یا انتهای کار است. در این جلسه نحوه صحیح گره زدن نخ را متناسب با نوع نخی که استفاده میکنید به شما آموزش خواهیم داد. این جلسه ی به ظاهر ساده را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

خرید دوره

درس سوم: آموزش دوخت ساده (کوک ساده)

در این جلسه قصد داریم نحوه دوخت ساده را برای عزیزانی که ممکن است فراموش کرده باشند یادآوری کنیم. کوک ها اگر درست زده نشوند ، نمای کار را زشت میکنند. در این جلسه نکاتی که باعث میشود کوک هایی که میزنید درست و زیبا باشند را در این جلسه میتوانید یاد بگیرید.

خرید دوره

درس چهارم : دوخت کج (شلاق)

در این جلسه قصد داریم نحوه دوخت کج ( شلاق) را به شما عزیزان آموزش بدهیم. این دوخت برای اتصال دو تکه نمد خیلی کاربردی است و آموزش گام به گام این دوخت را در این جلسه برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم. با ما باشید تا نکات را کامل بیاموزید.

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش دوخت دندان موشی

در این جلسه از آموزش قصد داریم نحوه دوخت دندان موشی را به شما عزیزان آموزش بدهیم. این دوخت یکی از مهمترین و کاربردی ترین دوختها در نمددوزی است. نکات مهمی برای دوخت دندان موشی به طور صحیح وجود دارد که در این جلسه به شما آموزش خواهیم داد. اکثر کارهای نمدی از دوخت دندان موشی استفاده میکنند. پس با ما باشید و این دوخت پرکاربرد را بیاموزید.

خرید دوره

جلسه ششم: ساخت آویز با طرح قلب

در این جلسه میخواهیم با استفاده از دوختهایی که در جلسات قبل به شما عزیزان آموزش دادیم ، یک ریسه قلبی بسازیم. در این جلسه تکنیکی راحت و کاربردی برای ساخت ریسه ای زیبا و تمیز بدون نیاز به چسب را به شما عزیزان آموزش میدهیم. با ما همراه باشید و اولین ریسه قلب نمدی خود را بسازید.

خرید دوره

جلسه هفتم : ساخت عروسک ایموجی

در این جلسه از آموزش میخواهیم با استفاده از دوختهایی که در جلسات قبل آموزش دادیم ، عروسک ایموجی را بسازیم. شما در این آموزش نحوه کشیدن الگوهای مختلف این ایموجی ها را بر روی نمد و نحوه پاک کردن رد خودکار از روی نمدهایی که برش زدید را یاد میگیرید. از این نکات برای تمیزی بیشتر کارهای خود میتوانید استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه هشتم : زیر لیوانی طرح برگ

در این جلسه میخواهیم زیرلیوانی هایی با طرح برگ بسازیم. زیرلیوانی ها و زیربشقابی های نمدی طرفداران زیادی دارند. در این آموزش نحوه ساخت زیرلیوانی های دو رنگ که برش های ظریف دارند را به طور دقیق یاد میگیرید. نکات مهمی که در این جلسه گفته میشود را از دست ندهید و با ما تا پایان آموزش همراه باشید.

خرید دوره