آموزش ساخت ست کاردستی نمدی برای دانش آموزان

3 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  30,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام فاطمه اثباتی لواسانی هستم دانشجوی علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، خانه ما مهد هنر بوده و هست؛ یعنی من در هنر بدنیا آمدم، در هنر رشد كردم و در هنر زندگی میكنم. هنرمند كسی است كه شاد زندگی می كند پس من هم به نوبه خودم شادیم را با شما به وسیله این آموزش كیف فوق العاده به اشتراك میگذارم؛ باشد كه همیشه شاد باشید❤️

paperتوضیحات دوره

این دوره شامل توضیحات کتبی به همراه عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است و دارای ویدیوی آموزشی نیست.

سلام به دوستداران هنر نمد دوزی laugh

هنر نمد دوزی از جمله هنرهایه که اختصاص به رده سنی خاصی نداره و کودکان و بزرگسالها  به راحتی می تونن به هنر نمد دوزی بپردازن وکاردستی نمدی دلخواه خودشون رو بدوزن . یکی از خوبی های پارچه های نمدی این هست که برخلاف پارچه های نخی که به راحتی ریش ریش میشن نیازی به دور دوزی لبه ها نداره و با دست هم امکان دوخت نمد وجود داره علاوه بر این کاردستی های نمدی  تنوع چشم گیری دارن از عروسک های نمدی گرفته تا گیفت های نمدی که برای مراسم مختلف ساخته میشه و یا رومیزی های نمدی و سایر محصولات نمدی که برای تزئین منزل استفاده میشه مثل مگنت یخچال نمدی ، دستگیره یخچال نمدی ، گیره پرده نمدی و غیره ....

نمد دوزی یعنی دنیای رنگارنگ انواع دوختنی های مختلف ؛ اما ما دراین کلاس سعی کردیم ازبین دنیای گسترده کاردستی های نمدی بهترین هارو برای شما گلچین کنیم و یک ست زیبا رو آموزش بدیم تا بتونید قبل از شروع مدارس به همراهی فرزندتون این ست زیبا که شامل کاور دفتر نمدی  ، جامدادی نمدی ، آویز کیف نمدی ، نشانه کتاب نمدی و پیکسل نمدی  هست رو بسازید و خاطره شروع یک سال تحصیلی رو برای فرزندتون شیرین کنید. 

کودکان و به ویژه دخترن علاقه زیادی به دوخت و دوز دارند و پارچه های های نمدی به خاطر رنگ های و طرح های متنوعی که دارن و به دلیل سهولت کار کردن با اون ها برای کودکان برای شروع و یاد گیری آموزش های خیاطی مناسب هستن . بنابراین در طراحی این ست نمدی زیبا سعی کردیم از الگوی ساده و درعین حال زیبا و کاربردی استفاده کنیم تا فرزند شما بتونه در نمد دوزی مشارکت داشته باشد.

ما رو در جلسات این آموزش همراهی کنید. heart

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش ساخت کاور نمدی کتاب مخصوص دختران

در جلسه اول ساخت ست نمدی مدارس قصد داریم آموزش ساخت یک کاور دو رنگ زیبا برای دفتر و یا کتاب دانش آموز دختر به همراه دوخت یک عروسک نمدی رو به شما آموزش بدیم. ما رو دراین جلسه همراهی کنید.

جلسه دوم : دوخت جامدادی نمدی طرح عروسک

در جلسه دوم آموزش ساخت ست نمدی مدارس ، یک جامدادی نمدی زیبا با طرح سر عروسک دختر و متناسب با سایر اجزای ست رو به شما آموزش میدیم. برای فراگیری کیف جامدادی نمدی مارو همراهی کنید.

خرید دوره

جلسه سوم :آموزش ساخت سرمدادی نمدی طرح دختر ، آویز کیف نمدی ، نشانه نمدی و پیکسل نمدی طرح گربه

در جلسه سوم آموزش ساخت ست نمدی مدارس ، آموزش ساخت نشانه و آویز کیف با یک الگوی گربه به همراه پیکسل نمدی با طرح سر گربه و سر مدادی طرح عروسک دختر رو به شما آموزش میدیم. مارو در جلسه پایانی همراهی کنید.

خرید دوره