آموزش دوخت عروسک تیلدا

7 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  140,000 تومان  84,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام به عزيزان هنردوست .من ليلا دارائی هستم دردانشگاه ،گرافيك و انيميشن خوندم، حدود ١٥ ساله كه تو زمينه هنر فعاليت دارم و عقيده ام اينه كه هنر روح آدم رو تازه ميكنه و يه انرژی مضاعف به انسان ميده، من خودم هر موقع دارم كار هنری ميكنم لذت ميبرم و از اين دنيای مادی جدا ميشم. تقريبا تو هر زمينه هنری دستی بردم و حالا هم میخوام آموزش ساخت عروسک تیلدا رو تقدیمتون کنم.

paperتوضیحات دوره

سلام خدمت هنرجویان عزیز

 

یک بار دیگه با یک آموزش دیگه در خدمتتون هستیم و این بار میخواییم شما رو به دنیای عروسک های قدبلند ببریم. این عروسک ها که به تیلدا شناخته میشن معمولا با الگوی مشابه طراحی میشوند و همگی دست ها و پاهای بلند و فرم کشیده ای دارند که این باعث میشود از باقی عروسک ها متمایز باشند. جدای فرم بدن، این عروسک ها با انواع و اقسام لباس ها، پیراهن ها و حتی تیپ های اسپرت در رنگ های مختلف و موهای صاف، فر، وز، بلند، کوتاه و ... ساخته میشوند و به هیچ وجه در ساخت اونها محدودیتی وجود ندارد. توی این کلاس ما میخواهیم ساخت یک مدل عروسک رو با الگوی رایج برای بدن و سر و یک الگوی زیبا برای بدنش به شما آموزش بدهیم. در این آموزش ها از پیاده سازی الگو تا دوخت بدن، لباس، مو و تزئین عروسک را با فیلم های آموزشی به شما نمایش خواهیم داد و بعد از این دوره شما با استفاده از همین تکنیک ها و با کمی خلاقیت میتوانید عروسک های زیبا و متفاوتی خلق کنید.

laptopدرس ها

جلسه اول : معرفی مواد، ابزار و الگو برای دوخت عروسک تیلدا

این بار با یک آموزش ساخت عروسک دیگه در خدمتتون هستم و میخوام ساخت عروسک تیلدا رو با جزئیات بهتون آموزش بدم. توی این کلاس قراره روش برش و دوخت الگوی بدن و لباس عروسک و همچنین ساخت موی عروسک با کچه رو طی چند جلسه و با فیلم های آموزشی یاد بگیرید اما قبل از اون لازمه اول مواد و ابزاری که برای این اموزش لازم دارید رو بهتون معرفی کنیم.

جلسه دوم : آموزش دوخت بدن عروسک تیلدا

در ابتدای این جلسه فایل الگوهای مورد نیاز برای ساخت عروسک تیلدا رو در اختیارتون گذاشتیم. این جلسه قصد داریم نحوه دوخت الگوی بدن و پر کردن آن با الیاف رو به شما عزیزان آموزش بدیم. در این جلسه نکاتی رو برای زیبا و تمیزتر شدن عروسک تیلدا تون یاد میگیرید. با ما همراه باشید و آموزش ها رو گام به گام با ما انجام بدید.

خرید دوره

جلسه سوم : دوخت دست عروسک تیلدا

در این جلسه از آموزش عروسک تیلدا ، دستهای عروسک رو آماده میکنیم. نحوه دوخت و پر کردن دستهای ظریف عروسک تیلدا نیاز به دقت و ظرافت در دوخت داره. با ما همراه باشید تا نکته ای رو از دست ندید. زیبایی عروسک تیلدا به ظریف بودنش هست ، پس دقت کنید.

خرید دوره

جلسه چهارم : دوخت پاهای عروسک تیلدا

برای این جلسه میخوایم دوخت پاهای عروسک تیلدا رو به شما آموزش بدیم، عروسک های تیلدا همون طور که پیش تر هم گفتیم به خاطر دست ها و پاهای بلند و باریکشون شناخته میشوند و الگویی هم که برای این کلاس در اختیارتون قرار دادیم همین ویژگی ها رو داره. حالا نوبت به پاهای عروسک میرسه که اونها رو بعد از دوخت یک شلوارک به پاها ، به بدن عروسک وصل خواهیم کرد.

خرید دوره

جلسه پنجم : دوخت لباس عروسک تیلدا

بعد از اینکه پاهای عروسک رو به بدنش وصل کردیم قطعا باید دامنی برای پوشاندن قسمت بالایی و محل اتصال پاها به بدن طراحی کنیم. در اینجا انواع خلاقیت های ممکن رو میتونید به خرج بدید. ما در این جلسه قصد داریم یک دامن چین دار زیبا برای عروسک تیلدا مون بدوزیم. با ما همراه باشید تا عروسکمون کم کم آماده بشه.

خرید دوره

جلسه ششم : بافت های عروسک و طراحی چهره

به آخرین جلسه از آموزش عروسک تیلدا رسیدیم. در این جلسه بعد از اتصال دست های عروسک به بدن، موهای عروسک رو با الیاف کچه میسازیم و در نهایت هم چشم های عروسک رو برای اتمام کار عروسک روی صورتش میکشیم. در پایان این جلسه از آموزش، شما یک عروسک تیلدای زیبا خواهید داشت. با ما همراه باشید.

خرید دوره

جلسه ششم

جلسه ششم

خرید دوره