آموزش شماره دوزی ساعت طرح گل رز

3 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  220,000 تومان  132,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

مینا یاری هستم. کارشناس معماری، از کودکی شاهد انجام هنر شماره دوزی و سایر هنرهای دستی در منزل بودم و بنا به اقتضای رشته تحصیلیم از هنر دور نبودم و با انجام کارهای مختلف در قالب شماره دوزی همیشه برای اهدا کادو به دوستان و بستگان مشکلی نداشتم. انجام این هنر باعث آرامش شما میشود و ابزار و وسایل آن در دسترس بوده و گرانقیمت نیست. بعد از اتمام کار حتما از نتیجه کارتان لذت خواهید برد پس تعلل نکنید و همین الان شروع کنید

paperتوضیحات دوره

تذکر: این دوره شامل عکس مرحله به مرحله از مراحل انجام کار به همراه توضیحات کتبی است.(ویدیوی آموزشی ندارد)

سلام به همه کاربران عزیزheart

در این کلاس، آموزش ساخت یک ساعت با طرح گل رز با استفاده از هنر شماره دوزی رو با هم یاد میگیریم.

شماره دوزی یکی از هنر هایی که بسیار کاربردیه ، شما میتونید از این هنر برای تزیین لباس ، کوسن ، رومیزی و حتی کارت تبریک شماره دوزی شده نیز استفاده کنید.

دوستان عزیزم توجه کنید که اگر تا حالا شماره دوزی نکردید حتما اول آموزش شماره دوزی را نگاه کنید.

laptopدرس ها

آموزش نکات اولیه شماره دوزی و شروع کار

کار های زیبا و متنوعی با هنر شماره دوزی میتوان انجام داد که ما امروز آموزش ساعت شماره دوزی رو براتون آماده کردیم.در این جلسات با ماهیت کلی این پروژه آشنا میشیم. همچنین مواد و وسایل شماره دوزی که برای این ساعت زیبا احتیاج دارید رو بهتون معرفی می کنم که دچار سردرگمی نشید و برای دوستانی که آشنایی با هنر شماره دوزی ندارند خلاصه ای از نکات پایه و کلیدی رو می گم تا آشنا شید.

آموزش شماره دوزی گل رُز داخل ساعت

امروز قرار هست که طرح گل رز ساعت مان را تکمیل کنیم و بدوزیم،لطفا گام به گام توضیحات و تصاویر پیش بروید تا درآخر طرح گل رز به خوبی روی پارچه نقش ببندد. شماره دوزی در عین سادگی قلق های ریزی هم داره که باید دقت کنید و من در این جلسه سعی کردم که نکات مهم وضروری ای که در هنر شماره دوزی بهش احتیاج دارید رو براتون یاد آور بشم تا کارنهایی تون زیبا بشه. در این جلسه منو همراهی کنید.

خرید دوره

آموزش نصب موتور و عقربه های ساعت

به جلسه آخر آموزش شماره دوزی طرح ساعت رسیدیم . در این جلسه مرحله ی نصب موتور ساعت را انجام میدهیم نصب موتور هم قلق خاص خودش رو داره بنابراین این جلسه رو با دقت دنبال کنید.در نهایت ساعت زیبا و متفاوت ما آماده و قابل استفاده است و می تونید این ساعت زیبا رو به دیوار اتاقتون نصب کنید. امیدوارم از این الگوی شماره دوزی خوشتون اومده باشه.

خرید دوره