آموزش شماره دوزی تقویم یادبود

5 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  250,000 تومان  150,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

مینا یاری هستم، مدرس دوره آموزش شماره دوزی تقویم یادبود، کارشناس معماری. از کودکی شاهد انجام هنر شماره دوزی و سایر هنرهای دستی در منزل بودم و بنا به اقتضای رشته تحصیلیم از هنر دور نبودم و با انجام کارهای مختلف در قالب شماره دوزی همیشه برای اهدا کادو به دوستان و بستگان مشکلی نداشتم. انجام این هنر باعث آرامش شما میشود و ابزار و وسایل آن در دسترس بوده و گرانقیمت نیست. بعد از اتمام کار حتما از نتیجه کارتان لذت خواهید برد پس تعلل نکنید و همین الان شروع کنید

paperتوضیحات دوره

تذکر‌: این دوره شامل عکس مرحله به مرحله از مراحل انجام کار و توضیحات کتبی به همراه تعدادی ویدیوی آموزشی ( بدون صدای استاد) است.

سلام به همه دوستان هنرمند و هنردوست عزیزم

امروز میخوام بهتون آموزش دوخت تقویم یادبود با استفاده از هنر شیرین و جذاب شماره دوزی رو بدم . به نظر من شماره دوزی یکی از بهترین هنرهاست چون در عین کاربردی بودن بسیار هم ساده است و مناسب تمام سنین 

اگر تا حالا شماره دوزی نکردید پیشنهاد میکنم با این پروژه دست به کار بشید چون در عین سادگی بسیار کاربردی هست.

کلیه ابزار و وسایل شماره دوزی مورد نیاز برای دوخت تقویم شماره دوزی رو هم میتونید به راحتی از وبسایت هنری تهیه کنید.

تقویم یاد بود شماره دوزی رو میتونید هم برای خودتون و هم به عنوان هدیه ای ارزشمند برای دوستانتون آماده کنید . به نظرم نباید جای  تاریخ های مهم زندگی مثل ازدواج  تولد و.... روی دیوار خالی باشه.

راستی یادتون نره که اگر تا حالا شماره دوزی نکردید حتما اول آموزش شماره دوزی را نگاه کنید و بعد سراغ  این تقویم شماره دوزی را شروع کنید.

از شماره دوزی لذت ببریدangel

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش نکات پایه شماره دوزی

در جلسه اول باهم مروری به نکات مهم و ظریف آموزش شماره دوزی میکنیم و با مراحل ابتدایی کار برای شروع شماره دوزی روی پارچه مخصوص شماره دوزی برای دوخت تقویم یادبود را انجام میدهیم . اگر حتی در شماره دوزی حرفه ای هستید ، نکات این جلسه را از دست ندید و با من در جلسه اول از آموزش شماره دوزی این تقویم یاد بود زیبا همراهی کنید.

جلسه دوم : آموزش دوخت گل های شماره دوزی تقویم یادبود

در این جلسه از آموزش شماره دوزی تقویم یاد بود باهم به سراغ دوخت گل های بالای پترن شماره دوزی میرویم . گل های این پترن از تنوع رنگ زیادی برخوردار هست و به همین دلیل جلوه بسیار زیبا و طبیعی به کار نهایی ما میدهد . همچنین باعث میشه که گل ها طبیعی تر جلوه کنند پس پیش به سوی جلسه دوم ؛ شماره دوزی کردن گل های زیبای تقویم یاد بودمون.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش دورگیری گل ها

تا به اینجا شماره دوزی گل های بالای تقویم به پایان رسیده و حالا نوبت دورگیری و مشخص کردن بعضی خطوط روی گل و برگ ها است .این خطوط کمک میکنه تا طرح شماره دوزی ما زنده و برجسته تر جلوه کند .منم در این جلسه نحوه دورگیری گل ها رو یادمیدم با یادگیری دورگیری من بعد طرح های شماره دوزی رو که از این تکنیک در اون ها استفاده شده رو به راحتی می تونید شماره دوزی کنید.

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش دوخت اعداد تقویم شماره دوزی

در این جلسه نوبت دوخت اعداد روی تقویم شماره دوزی ما رسیده است و ما با استفاده از تکنیک دورگیری صاف و اریب اعداد را روی تقویم شماره دوزی میکنیم اعداد الگوهای مختلفی دارند ولی من سعی کردم دراین پترن از الگوی ساده اما شیکی برای شماره دوزی اعداد استفاده کنم شماره دوزی اعداد و حروف بسیار پرکاربرد هستند و با یادگیری این جلسه می تونید طرح های مشابه رو به راحتی شماره دوزی کنید.

خرید دوره

جلسه پنجم : آموزش دوخت ماه بر روی تقویم شماره دوزی

به جلسه آخر آموزش شماره دوزی تقویم یاد بود رسیدیم . در این جلسه باهم یاد میگیریم چطوری حروف را در کنار هم قرار دهیم تا کلمه مورد نظر حاصل شود و بتوانیم اسم دلخواه خود را شماره دوزی کنیم الگو های مختلفی برای شماره دوزی حروف هست من از یک الگوی ساده و زیبا استفاده کردم و تمام حروف رو براتون قرار دادم تا بتونید هر ماهی رو که می خواید روی تقویم شماره دوزی کنید دراین جلسعه همراه من باشید.

خرید دوره