دوره آموزش ساخت زیورالات رزین و چوب مقدماتی

تذکر: ویدیوهای آموزشی در این دوره شامل صدای استاد نیست و توضیحات به صورت کتبی در متن درس نوشته شده است.

مدتی است که در محافل هنری محصولات دست ساخت زیورآلات متفاوت و چشم نوازی از جنس رزین و چوب به چشم می خورند. به دلیل وجود بافت ارگانیک چوب در بافت رزین که حالت رازآلود صمغ درختان را به خاطرمی آورد، این دست از زیورآلات طرفداران خود را در میان هنردوستان به خوبی پیدا کرده است.

اپوکسی چوب ، همان رزین اپوکسی و هاردنر است که برای ترکیب با چوب آماده شده است. چوب به دلیل داشتن خصوصیات طبیعی، به نوع خاصی از رزین اپوکسی نیاز دارد که با بافت چوب سازگاری داشته باشد، چسبندگی مناسب  داشته و در کنار افزایش مقاومت چوب، بتواند زیبایی چشم نوازی به آن ببخشد .

از آنجایی که دوره های آموزش رزین اپوکسی و چوب هزینه زیادی دارد بر آن شدیم تا برای علاقمندان به یادگیری این هنر، آموزشی مفید را تدارک ببینیم. لازم به ذکر است که انجام این هنر زیبا در پشت ظاهر لطیف و چشم نوازش نیاز به یک روحیه فنی و عاشق کار با ابزار کارگاهی دارد. اگر این روحیه را در خود می بینید حتما دست به کار شده و کسب و کار هنری خود را به راه بیاندازید.

در آموزش های این کلاس شما با نحوه ساخت ترکیبات رزینی و استفاده از رنگ های رزینی ترنسپرنت، خمیری و شب تاب برای ایجاد افکت های جالب و منحصر به فرد آشنا خواهید شد، و در مراحل بعدی کار به کمک فیلم های آموزشی ابزار و تکنیک های پرداخت قطعات رزین و چوب را به شما معرفی خواهیم کرد. به شما اطمینان میدهیم که در پایان کلاس تمام دانستی های لازم برای ساخت زیورآلات رزین اپوکسی و چوب را به همراهی ما کشف کرده باشید.

علاوه بر اینکه تمام ابزار لازم برای آموزش رزین و چوب برای ساخت زیورآلات داخل جلسات کلاس معرفی شده اند، برای راحتی کار اشخاصی که آشنایی زیادی با این هنر و کار با ترکیبات رزینی ندارند، بسته هایی نیز طراحی شده که تمام این مواد و ابزار مورد نیاز در داخل این بسته ها قرار گرفته و برای شما عزیزان به طور یک جا قابل تهیه هستند.

رزین اپوکسی چوب در کنار تکه های چوبی ترکیبی بینظیر و یکپارچه، که کاملا بی واسطه تداعیگر طبیعت بکر و دست نخورده است . این ترکیب واحد و درهم تنیده ملهم از ترکیب صمغ شفاف درختان با چوب آنها است، و با ساخت زیورآلاتی از این ترکیب زیبا ، گویی قطعه ای از طبیعت همواره همراه شماست.

ویژگی های این دوره

نوع دوره:
غیرحضوری (ویدئو)
پیش نیاز:
ندارد
مدت زمان:
00:42:34
تعداد ویدئو:
26 عدد
حجم فایل‌ها:
317MB

مباحث دوره ( 9 جلسه )

جلسه دوم : آموزش استفاده از قالب حوضچه ای

جلسه سوم: آموزش خارج کردن از قالب و کشیدن طرح روی رزین

جلسه چهارم: آموزش کار با تکه های چوب ،‌بدون استفاده از قالب

جلسه پنجم:آموزش برش چوب و رزین

جلسه ششم : آموزش سمباده کشیدن رزین و چوب

جلسه هفتم : آموزش پولیش رزین و چوب

جلسه هشتم: آموزش نحوه ایجاد سوراخ آویز

جلسه نهم : آموزش ساخت انگشتر چوب و رزین

آشنایی با مدرس دوره:

پرستو خدمتی هستم. دانش آموخته رشته معماری داخلی در مقطع لیسانس و طراح گرافیک. در تمام مقاطع زندگی همواره آماده امتحان ایده های نو بوده ام. دوست دارم در این کلاس نیز آموخته های خودم رو با دیگران به اشتراک بذارم، امیدوارم شما هم من رو در این راه همراهی کنید.
  • آموزش کامل و قدم به قدم
  • پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود
  • مشاهده ی آموزش بدون محدودیت زمان و مکان
  • آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 390,000 تومان 
هزینه دوره :  390,000 تومان