آموزش آبستره رزین

14 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  700,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

فایزه محمدی هستم فارغ التحصیل رشته هنر از دانشکده فنی شریعتی. علاقه زیادی به هنر و یادگیری هنرهای جدید دارم و هنر های زیادی را کار کردم و آوزش دادم، با هنر رزین از طریق فضای مجازی آشنا شدم و بعد از مطالعه و تحقیق در این زمینه، تصمیم گرفتم وارد کار رزین در حوزه ظروف و کارهای دکوراتیو شوم و خوشحالم که در این دوره قراره آموزه ها و تجربیاتم را با شما به اشتراک بذارم.

paperتوضیحات دوره

سلام به دوره آبستره رزین خوش آمدید.

رزین یکی از هنرهای زیبای عصر ما است که می‌توانیم تصاویر زیبایی از طبیعت را خلق کرد و یا با خلاقیت خود، از آن در ساخت اشیای کاربردی استفاده کرد. هنر رزین بیشتر در زمینه زیورآلات و لوازم دکوری مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفته است و از این رو به یک هنر پول ساز تبدیل شده است. در واقع رزین یک ماده چسبناک است که به دو صورت طبیعی و مصنوعی موجود است. رزین اپوکسی یک نوع رزین مصنوعی است که در دنیا به عنوان مناسب‌ترین رزین برای کارهای هنری شناخته می‌شود. این نوع رزین ویژگی‌های بسیار مناسبی برای استفاده در کارهای هنری دارد که یک از آن‌ها سفت شدن آن در مجاورت هوا و بدون نیاز به کوره است. رزین اپوکسی از چسبندگی بالا و مقاومت شیمیایی در برابر اسیدها و بازها برخوردار است. یکی از ویژگی‌های خوب آن برای استفاده در هنر رزین به ویژه ساخت لوازم دکوری، امکان پاک کردن راحت آلودگی و چربی‌ها از سطح آن است. همچنین این ماده قابلیت جلادهی دارد و می‌توان پگمنت‌های رنگی را به آن اضافه کرد. رزین کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف از جمله ساختمان، کشتی سازی و هواپیماسازی دارد. اما از هنر ان می‌توان به سبک‌های مختلف بهره برد. نقاشی با رزین، ساخت جواهرات، ساخت لوازم و ظروف تزئینی ازجمله کارهایی هستند که میتوان به کمک هنر رزین انجام شود، ساخت میز رزینی و ساخت لوازم دکوری از پرطرفدارترین سبک‌های استفاده از رزین است. نکته بسیار جالب این است که می‌توان هنر رزین را روی سطح‌های مختلف از جمله چوب، شیشه، فلز، پلکسی گلس، بتن و غیره انجام داد.و به خلق جذابیت های رنگارنگ با آن پرداخت.

امیدوارم آموزش این هنر زیبا را ببینید و لذت ببرید.

laptopدرس ها

معرفی دوره آبستره رزین

به کلاس آبستره رزین خوش آمدید، امیدوارم تا پایان کلاس همراه ما باشید و به خوبی از کلاس استفاده کنید. در این آموزش شما انواع تکنیک های آبستره رزین را یاد می گیرید و می توانید در ساخت لوازم دکوراتیو از آن بهره بگیرید و همچنین میتوان رزین را روی سطوح مختلف از جمله چوب، شیشه،پلکسی و... استفاده نمود. رزین اپوکسی یک نوع رزین مصنوعی است که در دنیا به عنوان مناسب‌ترین رزین برای کارهای هنری شناخته می‌شود.

جلسه اول: معرفی متریال و ابزار آبستره رزین

در اولین جلسه از دوره رزین با ابزار و متریال این هنر زیبا آشنا می شوید و مهم ترین ابزار برای کار با رزین، رزین و هاردنر می باشد. که برای شروع کار با رزین باید انواع رزین را شناخت که در چند مدل رقیق، نیمه رقیق، غلیظ و نیمه غلیظ موجود است و بعد از رزین و هاردنر، رنگ ها را داریم که در چند مدل رنگ پودری، رنگ الکلی، رنگ جوهری و خمیری می باشند. رزین بر روی تمامی بیس های چوبی و سیلیکونی و قالب های دستساز قابل اجرا می باشد.

خرید دوره

جلسه دوم: نحوه استفاده از رزین و هاردنر

در این جلسه با انواع رزین ها آشنا می شوید و اندازه گیری مقدار رزین به هاردنر را برای انواع سطح های مختلف یاد می گیرید. و ترکیب رزین و هاردنر یک درصد خاص دارد که حتما باید به آن توجه داشته باشید و همچنین نسبت به رقیق تا نیمه رقیق و از غلیظ تا نیمه غلیظ بودن رزین یک مقدار زمانی وجود دارد تا رزین به ژل تایم برسد که حتما آموزش آن را می بینید.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش تکنیک دریا

در این جلسه تکنیک دریا را یاد می گیرید و ترکیب رنگ ها و چسباندن شن و صدف توسط رزین را آموزش می بینید، شما می توانید یا روی شن رزین بریزید که حالت خیس پیدا کند یا اینکه می توانید با چسب چوب بچسبانید و همچنین در این جلسه می توانید طرح موج را روی رزین ایجاد کنید تا یک کار بسیار زیبا داشته باشید.

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش ساعت رزینی

در این جلسه یک مدل ساعت رزینی را یاد می گیرید که بسیار زیبا و کاربردی است و در این آموزش شما می توانید به چند روش صفحه ساعت را روی زمینه کار بچسبانید و با یادگیری این تکنیک کلی طرح و نقش های زیبای رزینی خلق کنید.

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش ساخت قالب رزینی

در این جلسه ساخت قالب رزینی با طلق یا پلکسی و چسب سیلیکون را آموزش می بینید فقط طلق یا پلکسی باید یک تا دو میل باشد و مدل ضخیم آن مناسب ساخت قالب نیست. و یاد می گیرید چگونه انواع طرح ها را با این روش به صورت قالب درست کنید و کلی تکنیک زیبا با این قالب انجام دهید.

خرید دوره

جلسه ششم: آموزش تکنیک مرجانی

در این جلسه طرح مرجانی در قالب گل را یاد می گیرید و بر اساس طرح مد نظرتان تعداد رنگ هایی که می خواهید را کم و زیاد کنید و اینکه چیدمان رنگ ها کاملا سلیقه ای است. بعد از خشک شدن رزین به اندازه ای که حالت بگیرد ولی اثر انگشت روی سطح نماند شروع به ساخت ظرف می کنیم.

خرید دوره

جلسه هفتم: آموزش تکنیک گل1

در این جلسه تکنیک طرح گل را یاد می گیرید که بهتر است قالب کار طرح گل باشد تا طرح مدنظر ایجاد گردد. و این تکنیک بسیار راحت و زیباست و می توانید کلی کارهای دکوراتیو مانند زیر لیوانی درست کنید و لذت ببرید.

خرید دوره

جلسه هشتم: آموزش تکنیک چشم نظر

تکنیک چشم نظر از لایه های رنگی مختلفی تشکیل شده که زیبایی خاصی دارد، و از طرح و نقش های متفاوتی به دست می آید و البته باورهای مردم هم بر محبوبیت آن افزوده، در این جلسه تکنیک چشم نظر با روش رزین و تکسچر را یاد می گیرید که بعد از یادگیری می توانید مدل های زیادی را درست کنید.

خرید دوره

جلسه نهم: آموزش تکنیک ژئود

در این جلسه تکنیک ژئود و طراحی سطح کار برای این هنر زیبا را یاد می گیرید و سنگ های ژئود را به چند روش روی سطح کار می چسبانید و با ایجاد طرح و خطوط در این تکنیک نقش های زیبایی را خلق می کنید که کاملا سلیقه ای می باشد. تابلوهای ژئود یکی از تولیدات پر فروش در کارهای دکوراتیو است که می توان با یادگیری این هنر زیبا به کسب درآمد رسید.

خرید دوره

جلسه دهم: آموزش تکنیک گل 2

در این جلسه تکنیک گل توسط رنگ جوهر الکلی را یاد می گیرید که بسیار زیبا است فقط چند تا نکته دارد که حتما یادتان باشد قبل از ریختن رنگ جوهر الکلی وقتی رزین را داخل قالب ریختید حباب گیری کنید چون رنگ جوهر الکلی پایه الکل است نباید حرارت ببیند و بعد از این آموزش می توانید کارهای زیبایی را برای خودتان انجام دهید.

خرید دوره

جلسه یازدهم: آموزش تکنیک ماربل

در این جلسه هنر رزین با تکنیک مرمر را یاد می گیرید که در دو روش مرمر کم کار و مرمر پرکار می باشد ولی حواستان باشد ترکیب رنگ یه میزان مناسبی دارد و مقدار زیاد یا کم بود رنگ ها کنار هم طرح را نازیبا می کند و می توانید با یادگیری این تکنیک انواع طرح هایی که مشاهده می کنید را انجام دهید.

خرید دوره

جلسه دوازدهم: آموزش تکنیک کهکشان

در این جلسه تکنیک کهکشان را یاد می گیرید که طرح کهکشان یکی از زیباترین و جذابترین طرح های رزین آبستره است و می توانید عکس های مختلف کهکشان ها را پیدا کنید و بر اساس آن رنگ های مد نظرتان را انتخاب کرده و شروع به کار کنید. و این هنر را به عنوان تابلو، ساعت و ... استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه سیزدهم: آموزش تکنیک عقیق

در جلسه آخر آموزش، طرح عقیق را با روش مرحله به مرحله ریختن رنگ ها بر روی هم یاد می گیرید. و در تکنیک عقیق بر عکس تکنیک های قبلی حتما باید در قالب انجام شود، تا طرح مدنظر ایجاد گردد. امیدوارم تمام آموزش های رزین آبستره را با دقت ببینید و کارهای هنری زیبایی خلق کنید.

خرید دوره