آموزش حکاکی روی چرم

6 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  120,000 تومان  60,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام . محبوبه ذکری هستم. لیسانس الکترونیک دارم و به کارهای هنری که قدمت و اصالت دارند علاقه دارم و در اوقات فراغت به یادگیری آنها می پردازم . حکاکی چرم یکی از آنهاست که امیدوارم بتوانم اندوخته هایم در این رشته را به خوبی به شما همراهان عزیز منتقل کنم

paperتوضیحات دوره

تذکر :‌این دوره شامل توضیحات کتبی-عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار و ویدیوی آموزشی (بدون صدای استاد) میباشد.

سلام دوستای هنرمندم به کلاس آموزش حکاکی روی چرم خوش آمدید. 

همون طور که همه دنیای اطراف ما در حال پیشرفت و گسترش هست هنرو دنیای هنری هم در حال گسترش هست و هر روز هنر های جدید و چشم نوازی به دنیای هنر با خلاقیت افراد مختلف اضافه میشن . 

چرم و محصولات چرمی دست دوز شامل کیف های چرمی دست دوز و غیره یکی از پرطرفدار ترین محصولات دست ساز هستن و دلیلش هم زیبایی و میل به مصرف محصولات و صنایع طبیعی در ما هست و هم قوام و ماندگاری محصولات چرمی . 

برای زیبا تر کردن محصولات چرمی معمولا از رنگ کردن چرم ها و یا دوخت های تزیینی استفاده میشه تا به کیف های چرمی زیبایی و تنوع بده . 

یکی از زیباترین هنر هایی که محصولات چرمی رو منحصربه فرد و جذابیتش رو چند برابر می کنه هنر حکاکی روی چرم هست با حکاکی روی چرم و ایجاد پستی و بلندی های روی چرم و نقوش برجسته کیف های چرمی و تابلوهایی از چرم خام حکاکی شده تولید می شه که زیبایی و جذابیتش بی نهایته. 

ما هم تصمیم گرفتیم که این هنر زیبا ؛تکنیک حکاکی روی چرم رو به شما علاقه مندان و فعالان حوزه چرم دوزی  آموزش بدیم تا تنوع محصولات چرمی خودتون بالا ببرید و در نهایت هم فروش خوبی داشته باشید و یا اگه علاقه مند هستید که یه کیف دست ساز خاص داشته باشید که کسی نداشته باشه و از یکنواختی کیف ها و محصولات چرمی خسته شدید به سلیقه خودتون طرح مورد نظرتون رو با ابزار حکاکی روی چرم حکاکی کنید. و در نهایت چیزی که می خواید رو با چرم حکاکی شده بسازید.

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش مقدماتی حکاکی ( قلم زنی) روی چرم

در جلسه اول حکاکی روی چرم کمی اطلاعاتموم رو در مورد هنر زیبای حکاکی روی چرم بیشتر میکنیم و باکاربردهای حکاکی آشنا میشیم چرم های مورد استفاده و مناسب در هنر حکاکی روی چرم رو به شما هنر جوهای عزیز معرفی می کنم.

جلسه دوم: آشنایی با ابزار و مواد حکاکی روی چرم

در جلسه دوم آموزش حکاکی روی چرم مواد وابزار مورد نیاز رو معرفی می کنم و همکین طور یاد می گیرید که کاربدر هر کدوم از این ابزار و مواد در هنر حکاکی روی چرم چی هست در این جلسه همراه من باشید.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش آماده سازی چرم برای حکاکی و انتقال طرح روی چرم

در جلسه سوم حکاکی روی چرم به نحوه آماده سازی و نکات مربوط به آماده سازی چرم جهت حکاکی آسان تر روی آن می پردازیم و نحوه انتقال الگو یا طرح آماده روی چرم رو به شما آموزش میدم. حکاکی در عین حال که هنر به نظر سختی میاد اما خیلی لذت بخشه

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش کار با چاقوی گردان

در جلسه چهارم آموزش حکاکی روی چرم نحوه استفاده از یک ابزار بسیار مهم در حکاکی روی چرم یعنی چاقوی گردان رو به شما آموزش میدم و نحوه تیز کردن و نگه داری از چاقوی حکاکی رو در قالب فیلم و عکس یاد می گیرید.

خرید دوره

جلسه پنجم : آموزش حکاکی طرح گل روی چرم

در جلسه پنجم آموزش حکاکی روی چرم سراغ اصل مطلب می ریم در این جلسه نحوه حکاکی یه الگو با طرح گل رو روی چرم بهتون آموزش میدم این آموزش شامل کشیدن طرح گل روی چرم تا برجسته سازی طرح به وسیله سمبه های مختلف حکاکی به همراه عکس و فیلم رو شامل میشه.

خرید دوره

جلسه ششم : آموزش رنگ کردن کار حکاکی شده

در جلسه آخر حکاکی روی چرم بعد از اینکه چرم حکاکی شده رو به شکلی که میخوایم برش زدیم نحوه رنگ کردن چرم با رنگ مخصوص چرم رو آموزش میدم بدون رنگ کردن چرم کار حکاکی شما جلوه زیادی نخواهد داشت پس در این جلسه هم همراه من باشید تا نتیجه حکاکی روی چرمتون رو ببینید

خرید دوره