دوره آموزش حکاکی روی چرم

تذکر :‌این دوره شامل توضیحات کتبی-عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار و ویدیوی آموزشی (بدون صدای استاد) میباشد.

سلام دوستای هنرمندم به کلاس آموزش حکاکی روی چرم خوش آمدید. 

همون طور که همه دنیای اطراف ما در حال پیشرفت و گسترش هست هنرو دنیای هنری هم در حال گسترش هست و هر روز هنر های جدید و چشم نوازی به دنیای هنر با خلاقیت افراد مختلف اضافه میشن . 

چرم و محصولات چرمی دست دوز شامل کیف های چرمی دست دوز و غیره یکی از پرطرفدار ترین محصولات دست ساز هستن و دلیلش هم زیبایی و میل به مصرف محصولات و صنایع طبیعی در ما هست و هم قوام و ماندگاری محصولات چرمی . 

برای زیبا تر کردن محصولات چرمی معمولا از رنگ کردن چرم ها و یا دوخت های تزیینی استفاده میشه تا به کیف های چرمی زیبایی و تنوع بده . 

یکی از زیباترین هنر هایی که محصولات چرمی رو منحصربه فرد و جذابیتش رو چند برابر می کنه هنر حکاکی روی چرم هست با حکاکی روی چرم و ایجاد پستی و بلندی های روی چرم و نقوش برجسته کیف های چرمی و تابلوهایی از چرم خام حکاکی شده تولید می شه که زیبایی و جذابیتش بی نهایته. 

ما هم تصمیم گرفتیم که بعد از دوره چرم دوزی تکنیک حکاکی روی چرم رو به شما علاقه مندان و فعالان حوزه چرم دوزی  آموزش بدیم تا تنوع محصولات چرمی خودتون بالا ببرید و در نهایت هم فروش خوبی داشته باشید و یا اگه علاقه مند هستید که یه کیف دست ساز خاص داشته باشید که کسی نداشته باشه و از یکنواختی کیف ها و محصولات چرمی خسته شدید به سلیقه خودتون طرح مورد نظرتون رو با ابزار حکاکی روی چرم حکاکی کنید. و در نهایت چیزی که می خواید رو با چرم حکاکی شده بسازید.

در پایان دوره می‌توانید محصولات زیر را بسازید

ویژگی های این دوره

پیش نیاز:
ندارد

مباحث دوره ( 6 جلسه )

جلسه دوم: آشنایی با ابزار و مواد حکاکی روی چرم

جلسه سوم : آموزش آماده سازی چرم برای حکاکی و انتقال طرح روی چرم

جلسه چهارم : آموزش کار با چاقوی گردان

جلسه پنجم : آموزش حکاکی طرح گل روی چرم

جلسه ششم : آموزش رنگ کردن کار حکاکی شده

آشنایی با مدرس دوره:

سلام . محبوبه ذکری هستم. لیسانس الکترونیک دارم و به کارهای هنری که قدمت و اصالت دارند علاقه دارم و در اوقات فراغت به یادگیری آنها می پردازم . حکاکی چرم یکی از آنهاست که امیدوارم بتوانم اندوخته هایم در این رشته را به خوبی به شما همراهان عزیز منتقل کنم
  • آموزش کامل و قدم به قدم
  • پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود
  • مشاهده ی آموزش بدون محدودیت زمان و مکان
  • آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 460,000 تومان 
هزینه دوره :  460,000 تومان