جلسه اول : آشنایی با مواد و ابزار مورد نیاز و مروری بر جلسات کلاس


به جلسه اول کلاس نقاشی آبرنگی با رنگ ویترای خوش آمدید

 

همراهان عزیز هنری سلام. همونجور که قبلا بهتون توضیح دادم توی این کلاس قرار هست تکنیک نقاشی آبرنگی با رنگ ویترای رو یاد بگیریم که این هنر از ترکیب هنر های ویترای و نقاشی با آبرنگ ایجاد شده و قرار هست ما توی سه طرح مختلف و متنوع تکنیک های مختلف این هنر رو یاد بگیریم پس همراه من باشید تا بیشتر با این هنر جذاب آشناتون کنم. laugh

اول از همه باید با لوازم و ابزاری که برای این هنر به کار میره بیشتر آشنا شویم. در زیر لیست تمامی مواد و ابزاری که تا انتهای کلاس به اونها احتیاج پیدا میکنید، مشاهده خواهید کرد و بعد از این به سراغ تکنیک های مختلف نقاشی آبرنگی با رنگ ویترای میریم. پس ابزار و لوازم تون رو آماده کنید و من رو همراهی کنید.

 

رنگ ویترای

مدیوم ویترای

حلال ویترای

دورگیر ویترای

شیشه یا پلکسی

قلم مو

پالت 

قطره چکان

رنگ های پودری و شب تاب

طرح رنگی انتخاب شده

 

فیلم معرفی ابزار مورد نیاز این کلاس آموزشی

 

 

 

بعد از معرفی مواد و ابزاری که بهش احتیاج دارید، حالا بریم سراغ آموزش ها. در جلسه ی بعدی تکنیک اول رو شروع میکنیم و بهتون ساخت رنگ ها و نحوه ی ترکیب شون رو یاد میدم و در جلسات بعدی آموزش تکنیک های نقاشی آبرنگی با رنگ ویترای رو باهم یاد میگیریم. ما رو در جلسات بعدی همراهی کنید.

فیلم زیر بخش هایی از آموزش های این کلاس است که در این جلسه و جلسات آینده مشاهده خواهید کرد. نسخه اصلی فیلم ها همراه با صدای استاد است.

 

با ما همراه باشیدheart