آموزش جامع ساخت عروسک خمیری

9 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  550,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام خدمت هنرجویان خلاق و خوش ذوق هنری. فاطمه مجد هستم و در زمینه دست سازه های هنری فعالیت میکنم. تو این دوره سعی کردم تا با ساده ترین تکنیک ها این هنر رو بهتون آموزش بدم تا بتونید در کنار ساخت آثار هنری به کسب در آمد از این دوره برسید پس در این دوره با من همراه باشید.

paperتوضیحات دوره

❤️سلام به کلاس آموزش کار با خمیر خوش امدید
در این دوره قراره کلی کارهای هیجان انگیز باهم یاد بگیریم
مثل ساخت گوشواره مینیمال ،یونیکورن ،گل و همچنین ساخت گردنبند و ماگ عروسک روسی و....

شما با شرکت توی این دوره یاد میگیرید با استفاده از خمیر وسایلی که دارید رو زیباتر کنید و اگر از وسیله ای خسته شدید به راحتی توی اون تغییر ایجاد کنید و اون رو به روز کنید
این دوره برای کودکان شما هم مناسب هست هم کارای قشنگ یاد میگیرن و هم یک سرگرمی بی خطر و لذت بخش میتونن داشته باشن.

فراموش نکنید که این کلاس آموزش ۰ تا ۱۰۰ هست و تمام نکات به صورت کامل آموزش داده شده
اگر اماده اید بریم که دوره رو باهم مشاهده کنیم 

 

laptopدرس ها

جلسه اول:معرفی ابزار و وسایل و خلاصه جلسات بعدی

توی جلسه اول با هم میبینیم که برای شروع به چه ابزار و وسایلی احتیاج پیدا خواهیم کردو بعد هم مروری میکنیم بر دوره تا ببینیم که چه چیزهایی رو قراره که آموزش ببینیم.

جلسه دوم:آموزش ترکیب رنگ خمیر هواخشک

توی این جلسه بهتون یاد میدیم چجوری با ۵ تا رنگ اصلی رنگ های بیشتر و متنوع تری بسازید ترکیب رنگ بهتون کمک میکنه تو هزینه هاتون برای اول کار صرفه جویی کنید ولی کلی رنگ جدید و جذاب داشته باشید.

خرید دوره

جلسه سوم:اموزش ساخت 2 مدل گوشواره مینیمال

با یک اموزش راحت تر شروع میکنیم که ساخت گوشواره هست.این جلسه بهتون ۲ مدل گوشواره مینیمال که این روزها ترند شده رو یاد میدیم همچنین براتون چند مدل از این گوشواره های مینیمال هم گذاشتیم تا هم ترکیب رنگهارو مشاهده کنید و هم ایده بگیرید.

خرید دوره

جلسه چهارم:اموزش ساخت ماگ یونیکورن خمیری

توی این جلسه باهم یادمیگیریم که یک مدل ماگ یونیکورن بسازیم .میدونید که یونیکورن این روزها خیلی طرفدار داره شما با مشاهده این جلسه اصول ساخت این ماگها رو یاد میگیرید و میتونید با سلیقه خودتون نمونه کارهای بیشتر و متنوع تری بسازید.

خرید دوره

جلسه پنجم:اموزش ساخت گل با استفاده از خمیر هواخشک

توی این جلسه ساخت ۷ نوع گل رو اموزش میدیم شما در این جلسه ساختار اصلی این گلهارو یاد میگیرید و بعد میتونید در ابعاد کوچکتر در زیورالات و در ابعاد بزرگتر در تابلو استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه ششم:اموزش ساخت عروسک روسی روی ماگ

توی این جلسه ساخت یک مدل عروسک روسی رو اموزش میبینید.توی این جلسه ما 0 تا 100 یک مدل عروسک روسی رو بهتون اموزش میدیم بعد از این اموزش شما میتونید با تغییر در لباس و موی عروسک مدل های زیادی بسازید.

خرید دوره

جلسه هفتم:اموزش ساخت گردنبند خمیری

توی این جلسه یک مدل گردنبند رو یاد میگیرید که تکنیکش اسونه ولی ریزه کاری زیاد داره همچنین نکته هایی در مورد ساخت گردنبند با خمیر هواخشک روی پلاک گفته شده.

خرید دوره

جلسه هشتم:اموزش تزیین بانکه با خمیر هواخشک

رسیدیم به اخرین جلسه اموزش و البته پرکارترین یعنی تزیین بانکه و درب بانکه ... توی این جلسه بهتون ساخت آشپز روی بانکه رو یاد میدیم و بعدش میریم سراغ درب بانکه ، ساخت دونات ،ماکارون ، آبنبات رنگی ، کوکی ،مارشمالو ، توت فرنگی و شکلات تخته ای ما توی این جلسه سعی کردیم کلی کار جذاب و زیبا بهتون اموزش بدیم.

خرید دوره

جلسه نهم: نکات و چالشهای کار با خمیر هواخشک

توی این جلسه باید ها و نباید های کار با خمیر هواخشک رو بهتون میگیم تا سوالهاتون درمورد کار با خمیر هواخشک به طور کامل رفع بشع و بتونید یک کار بی نقص بسازید.

خرید دوره