آموزش جامع مکرومه بافی

10 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  480,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام خدمت هنرجویان خلاق و خوش ذوق هنری. فاطمه مجد هستم و در زمینه دست سازه های هنری فعالیت میکنم. تو این دوره سعی کردم تا با ساده ترین تکنیک ها این هنر رو بهتون آموزش بدم تا بتونید در کنار ساخت آثار هنری به کسب در آمد از این دوره برسید پس در این دوره با من همراه باشید.

paperتوضیحات دوره

سلام برای شروع باید ببینیم مکرومه بافی چی هست؟
 مکرومه ، گره بافی و یا طناب بافی یکی از رشته های هنر بافتنی است که در اون برخلاف بافتنی و یا قلاب بافی از میل بافتنی و یا قلاب استفاده نمیشود و کل کار بافت با زدن گره های متعدد به روش ها و شیوه های مختلف انجام میشود 

جالب است بدانید که این هنر به شکل های مختلف و شاید ساده تر در ورزش های مختلف مثل ملوانی و صخره نوردی به صورت کاربردی هم به کار میرود.

اما در بخش هنر و کاربرد های تزئینی برای ساخت انواع نگه دارنده گلدان، زیرلیوانی ، کیف مکرومه ، آباژور، دستبند و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

همون طور که از اسم گره بافی مشخص است،  اصل تکنیک ها و نکاتی که برای یادگیری این هنر به اون نیاز داریم، آموزش گره های مکرومه بافی مختلف و خلاقیت ترکیب این ها برای ایجاد شکل های خاص و یک پارچه است. 


ما برای آموزش جامع مکرومه بافی شما رو با مواد و ابزار مورد نیاز در این هنر آشنا میکنیم و همچنین چندین نوع گره که در این هنر مورد استفاده قرار میگیرند رو به شما یاد میدهیم،

❤️در این دوره با ما همراه باشید

laptopدرس ها

جلسه اول:معرفی ابزار و وسایل و خلاصه جلسات بعدی

جلسه اول این دوره به صورت رایگان در دسترستون قرار گرفته توی این جلسه بهتون میگیم برای این کلاس نیاز به چه چیزهایی دارید و میبینید با ثبت نام در این دوره چه مواردی رو اموزش میبینید همچنین میتونید خلاصه ای از جلسات کل دوره رو مشاهده کنید.

جلسه دوم:آموزش بافت جغجغه

توی این جلسه بهتون یاد میدیم چطوری برای کوچولوهاتون با استفاده از نخ مکرومه و براحتی جغجغه ببافید. میدونستید این کار میتونه درآمد خوبی هم براتون داشته باشه؟

خرید دوره

جلسه سوم:آموزش بافت زیرلیوانی 2رنگ

توی این جلسه یاد میگیریم چجوری با نخ مکرومه زیر لیوانی دایره ای ببافید علاوه بر اون یاد میگیرید که چجوری از 2 تا ترکیب رنگ توی کارتون استفاده کنید. میدونستید از این به بعدمیتونیدبه سلیقه خودتون از ترکیب رنگای بیشتری هم توی کارتون استفاده کنید؟

خرید دوره

جلسه چهارم:آموزش بافت آویز پیچی

توی جلسه چهارم از دوره مکرومه بافی گره پیچ رو آموزش میبینید و یاد میگیرید چجوری یک آویز زیبا برای روی درب هامون بسازیم سایز اویز دست خودتونه و شمایید که تصمیم میگیرید که اندازه دایره چقدر باشه.

خرید دوره

جلسه پنجم:آموزش بافت زیر لیوانی قلبی

توی این جلسه برای ساخت زیرلیوانی قلب کم کردن گره هارو آموزش میبینیم تا بتونیم یک قلب زیبا و خوش فرم بسازیم.لازم به ذکره ما برای مشخص بودن در تصویر در ابعاد بزرگ تر این کار رو ساختیم و از این ابعاد به عنوان زیر بشقابی هم میتونید استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه ششم:آموزش بافت کاور بطری شیشه ای

توی این جلسه بهتون یاد میدیم با این هنر چجوری یک کار هیجان انگیز و کاربردی بسازید. میدونستید با کاری که تو این جلسه اموزش میدیم و یک شمع وارمری میتونید فضای خونتون رو رویایی کنید و لذت ببرید؟

خرید دوره

جلسه هفتم:آموزش بافت آویز گلدان ساده

توی این جلسه ساخت آویز گلدان با مکرومه رو یاد میگیرید و از اویز ساده شروع میکنیم و توی این اموزش یک اویز گلدون کم گره تر و رو آموزش میدیم.

خرید دوره

جلسه هشتم:آموزش بافت آویز گلدان

در این جلسه آموزش یک نوع آویز گلدان مکرومه رو داریم که از اموزش قبلی سخت تر و پر چالش تر هست و پر از گره های مختلف (مربع , پیچ , ساده , ضربدری و ... ) مختلف و کاربردیه پس این اموزش رو با دقت دنبال کنید.

خرید دوره

جلسه نهم: آموزش بافت آویز دیوار مکرومه

توی این جلسه یک مدل آویز دیوار خیلی پرچالش بهتون اموزش داده میشه.این آویز دیوار پر از گره های مختلف هست و میشه گفت تمام گره هارو توی این اموزش جمع کردیم تا یادگیری شما رو توی جلسه اخر این دوره به چالش بکشیم.

خرید دوره

جلسه دهم:آموزش بافت گوشواره مکرومه

توی این جلسه یاد میگیریم چطوری گوشواره مکرومه ببافیم و اون رو به رنگی که میخوایم در بیاریم.البته بهتون گفته میشه همین 1 مدل رو میتونید به 3 شکل ببافید و لذت ببرید.

خرید دوره