آموزش دوخت عروسک ننه سرما شب یلدا و عمو نوروز برای هفت سین

5 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  40,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

با سلام خدمت هنرمندان وعلاقمندان به هنر نمد لیلا رحیمی هستم آموزش های نمدرو با کمترین مواد وابزار وکمترین هزینه آموزش وبرای علاقمندای عزیز آموزش دادم تا به راحتی بتونین کسب درآمد کنید و به راحتی بتونید با کمترین هزینه خودتون یاد بگیرید

paperتوضیحات دوره

تذکر‌: این دوره شامل آموزش ساده و ابتدایی نمددوزی است.محتوای اموزش به صورت توضیحات کتبی و عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است.

سلام به دوستان علاقه مند به نمد دوزی و عروسک سازی : 

امسال ، موقع کریسمس به این فکر کردم که چقدر عروسک بابا نوئل در جشن سال نو میلادی مهم و برجسته هست و کلی عروسک هلای بزرگ و کوچیک ازش ساخته میشه و ناراحت شدم از این که ما یه همچین چیزی نداریم ولی بیشتر که فکر کردم به نماد های سال نو شمسی مون فهمیدم که ما شخصیت مبارک یا همون حاجی فیروز و همچنین عمو نوروز رو برای جشن عید نوروزمون داریم و ننه سرما هم که از شب های یلدا به فراموشی سپرده شده به خاطر همین تصمیم گرفتم که یه عروسک عمو نوروز و ننه سرما بسازم و دوباره این دوتا شخصیت رو به سر سفره های هفت سین ایرانی برگردونم. همچنین عروسک ننه سرما نمدی برای شب یلدا بسیار زیبا و جداب خواهد بود.

خیلی خوب هست که سنت هامون و نماد های جشن هامون رو به خاطر بسپاریم و ادامه اش بدیم چون با دیدن و تکرار دوباره این نمادها مثل ننه سرما برای شب یلدا ، عمو نوروز  برای سفره هفت سین و ماهی عید نوروز و غیره یاد دروهمی های گذشته و لحظات خوبی که با عزیزانمون گذروندیم میفتیم. 

ننه سرما رو از شب بلند یلدا به جشن عید نوروز دعوت کردیم تا عید نوروز رو در کنار ما و سر سفره های هفت سین ما قرار بگیرهlaugh

برای ساخت عمو نوروز و ننه سرما ازپارچه های نمدی  استفاده کردم تا به راحتی بتونید بدوزید این عروسک ها رو و اینکه دختر کوچولوها هم بتونن در دوخت این عروسک ها مشارکت داشته باشن و با سنت های زیبامون آشنا بشن و این سنت ها رو در آینده و و برای عید نوروز های آینده ادامه بدن. 

برای ساخت این عروسک های زیبا در جلسات کلاس آموزش ننه سرما شب یلدا و عمو نوروز هفت سین با من همراه باشید. 

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش های مقدماتی نمد دوزی

در جلسه اول اموزش ننه سرما و عمو نوروز نمدی مواد و ابزاری رو که لازم داریم رو معرفی میکنم به همراه رنگ پارچه های نمدی و دوخت پرکاربرددندون موشی رو که برای نمد دوزی استفاده میشه رو به صورت گام به گام آموزش میدم و همچنین گوشه دوزی در دوخت دندون موشی

جلسه دوم : آموزش برش قسمت های مختلف عمونوروز

در این جلسه الگوی مربوط به عمو نوروز رو در اختیارتون قرار میدم و بهتون آموزش میدم چطور الگوهارو روی نمد به یه روش آسون و سریع برش بدید وهر تکه رو جدا گانه در عکس های مرحله به مرحله و فیلم آموزشی یادمیگیرید.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش دوخت قسمت های مختلف عمو نوروز

در جلسه سوم آموزش عمو نوروز و ننه سرمای نمدی نحوه دوخت قسمت های مختلف عمو نوروز با نخ نامرئی رو بهتون یاد میدم تا دوختتون تمیز تر بشه و نحوه سر هم کردن قسمت های مختلف با چسب حرارتی رو در قالب عکس و فیلم های مرحله به مرحله اموزش میبینید

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش برش عروسک ننه سرما نمدی شب یلدا

در جلسه چهارم آموزش عمو نوروز و ننه سرما مثل جلسه سوم الگوی عروسک ننه سرما رو در اختیارتون قرار دادم و نحوه و تعداد برش از هرقطعه رو بهتن آموزش میدم در این جلسه با من همراه باشید تا نحوه برش عروسک ننه سرما نمدی شب یلدا رو به شما عزیزان آموزش بدم.

خرید دوره

جلسه پنجم : آموزش دوخت عروسک ننه سرما نمدی شب یلدا

در جلسه آخر آموزش عمو نوروز و ننه سرما مثل جلسه سوم که به دوخت و چسبوندن قسمت های مختلف پرداختیم در این آموزش هم تکه های مختلف رو میدوزیم مراحل دوخت رو به عکس های مرحله به مرحله و ویدئو های کوتاه آموزش دادم با من در این جلسه آموزش دوخت عروسک ننه سرما نمدی شب یلدا همراه باشید.

خرید دوره