آموزش نقاشی آبستره با رزین

8 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  120,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

پرستو خدمتی هستم. دانش آموخته رشته معماری داخلی در مقطع لیسانس و طراح گرافیک. در تمام مقاطع زندگی همواره آماده امتحان ایده های نو بوده ام. دوست دارم در این کلاس نیز آموخته های خودم رو با دیگران به اشتراک بذارم، امیدوارم شما هم من رو در این راه همراهی کنید.

paperتوضیحات دوره

تذکر: ویدیوهای آموزشی در این دوره دارای صدای استاد نیست.

در کلاس آبستره قصد داریم شما را با چندین تکنیک پرطرفدار در نقاشی آبستره با رزین اپوکسی و رنگ های رزینی آشنا کنیم و در آموزش ها نشان دهیم که چطور با استفاده از ساده ترین ابزار و روش ها میتوانید خودتان به سادگی و در خانه تصاویری خارق العاده خلق کنید، و از آثار خودتان به عنوان اشیا تزئینی یا کاربردی در خانه استفاده کنید. تکنیک هایی که در این آموزش ها یاد خواهید گرفت، تکنیک لیوان برگردان، تکنیک ساخت زمینه با کشیدن رنگ و نقاشی با دمیدن، تکنیک ساخت موج و ایجاد افکت سلولی در نقاشی ساحل و دریا، نقاشی آبستره با ایجاد فضای منفی یا negative space و تکنیک ایجاد افکت سنگ و ژئود آرت خواهد بود که همگی با استفاده از رزین اپوکسی و رنگ های خمیری ایجاد خواهند شد.

هنر آبستره بستری بسیار گسترده است که تنها شامل نقاشی و تابلو آبستره که امروزه بسیار قیمتی و پر طرفدار هستند، نمیشود. این هنر در مجسمه سازی، معماری و دیگر رشته هایی که زمینه ای برای نمایش و به تکامل رسیدن ذهن خلاق آفریننده اثر فراهم می آورند بسیار به چشم میخورد، اما تاثیر آن از زمان ظهورش تا به حال از تمامی جوانب زندگی بشر گرفته شده و به طور متقابل بر تمامی این جوانب تاثیر گذار بوده است. نقاشی آبستره از جمله پرطرفدار ترین زمینه های ظهور این سبک به حساب میاید. در این نوع نقاشی ها از تکنیک هایی استفاده میشد که متفاوت از آثار پیش از آن است. در این تکنیک ها با استفاده از مواد، رنگ ها، فرم، اشکال و حتی بافت های مختلفی که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، اثری خلق میشود که تماما زاییده ذهن خالق اثر است و این نکته باعث میشود که تنوع فوق العاده ای در این نمونه کارها مشاهده کنیم. نوع رنگ و ابزاری که برای ساخت این آثار استفاده میشوند نیز مانند تکنیک های آن کاملا متنوع است، از رنگ های اکریلیک، رزینی، روغنی و ... گرفته تا ابزاری همچون قلمو، کاردک، چوب بستنی و حتی دست، در این هنر استفاده از هرگونه ابزار و یا موادی رو بلامانع است. 

به دنبال استقبال از این هنر ما براتون آموزش نقاشی آبستره مدرن با رزین اپوکسی را آماده کردیم و در این آموزش تمامی تکنیک ها و جزییاتی که برای اجرای این هنر نیاز هست که بلد باشید را به شما آموزش میدهیم . قدم به قدم با شما همراه هستیم. با کمک این هنر میتونید ظرف های تزیینی، زیورالات، ساعت دیواری و .. بسازید.

 پس در کلاس نقاشی آبستره با رزین اپوکسی نیز همراه ما باشید تا با همدیگر دنیای این سبک و آثار و تکنیک های آن را کشف کنیم.

laptopدرس ها

جلسه اول : آشنایی با هنر آبستره و مواد مورد نیاز

جلسه اول نقاشی با رزین اپوکسی را ابتدا به توصیف نقاشی انتزاعی و اینکه نقاشی آبستره چیست و معرفی ابزار و مواد مورد نیاز مثل رزین، رنگ خمیری ، رنگ اکریلیک و... .در انتها به توضیح نکات ایمنی مهم برای شروع آموزش اختصاص خواهیم داد. این آموزش شامل تکنیک های متنوع و متفاوتی است که برای اجرای آنها نیاز به شناخت کامل مواد و ابزار دارید. با ما در آموزش نقاشی آبستره با رزین اپوکسی همراه باشید.

جلسه دوم : تکنیک لیوان برگردان و ایجاد افکت ابر و باد و یا پورینگ (pouring)

در دومین جلسه کلاس ، یکی از اصلی ترین تکنیک های نقاشی انتزاعی و یکی از پر طرفدار ترین تکنیک هایی که در نقاشی آبستره با رنگ رزین یا رنگ اکریلیک به کار میرود رو به وسیله ی فیلم های آموزشی به شما معرفی خواهیم کرد. در این تکنیک با اضافه کردن رنگ های مختلف و استفاده از یک لیوان، افکت ابر و باد روی سطح کار ایجاد میکنیم که فرم ها و طرح هایی کاملا تصادفی و متنوع به ما خواهد داد.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش آبستره دریا و ساحل با تکنیک آبستره سلولی

در جلسه سوم آموزش ، تابلو آبستره دریا و ساحل را یاد میگیریم و یکی از محبوب ترین انواع تکنیک هایی که در نقاشی انتزاعی پرکاربرد است رو آموزش خواهیم داد که تکنیک آبستره سلولی است. با استفاده از تکنیک سلولی و ترکیب رنگ های خمیری با رزین نمایی انتزاعی از دریا ، امواج دریا و ساحل رو ایجاد خواهیم کرد که صحنه ای بسیار تماشایی خواهد شد. با ما همراه باشید تا این تابلو زیبا رو اجرا کنیم.

خرید دوره

جلسه چهارم : فضای منفی (negative space) در نقاشی آبستره رزین

تکنیک بعدی در آبستره با رزین ، ایجاد فضای منفی است. در این تکنیک با استفاده از یک رنگ قالب در سطح به قسمتی از کار یا تابلو آبستره که در اون از رنگ های متنوع در کنار هم استفاده شده جلوه میبخشیم. فضای منفی بخشی است که عموما بیشترین حجم از فضای اثر رو دارد و بخش دیگری که در اون از رنگ ها استفاده ای چشم گیر شده جلوه بهتری پیدا خواهد کرد. این روش از پر طرفدارترین روش های نقاشی با رزین است.

خرید دوره

جلسه پنجم : ساخت زمینه با کشیدن رنگ و نقاشی انتزاعی با فوت

در پنجمین جلسه نقاشی آبستره با رزین اپوکسی قصد داریم دو تکنیک ساده رو به شما آموزش بدیم، تکنیک اول چگونگی استفاده از ترکیب رنگ های مختلف روی سطح کار با کشیدن رنگ هاست که با این تکنیک میتوانید زمینه ای انتزاعی برای نقاشی خود درست کنید، سپس در ادامه این جلسه نحوه ایجاد شکل های انتزاعی با فوت کردن رو به عنوان دومین تکنیک در فیلم های آموزشی مشاهده خواهید کرد.

خرید دوره

جلسه ششم : آبستره تکنیک افکت برش سنگ و ژئود آرت (geode art)

در جلسه ششم این جلسه آبستره قصد داریم به شما تکنیک افکت برش سنگ و ژئود آرت در آبستره با رزین اپوکسی را به شما آموزش دهیم. که چطور با استفاده از رزین و رنگ های خمیری و صدفی/پودری میتوانید اشکال و رنگ هایی مشابه تصاویر لایه های درونی سنگ های آهکی یا به اصطلاح ژئود ها خلق کنید و یا حتی سطوح مرمری و زیبا بسازید.

خرید دوره

جلسه هفتم : نقاشی آبستره دریا و ساحل با شن و ستاره

این جلسه نقاشی تابلو آبستره دریا و ساحل با شن و ستاره است . توی ایجاد تصاویری که مشابه نمای دریا و ساحل هستند از انواع شن، سنگ، صدف و ستاره هم میتوانید استفاده کنید که باعث میشوند جلوه ی طبیعی تری ایجاد شود. در این جلسه نحوه استفاده از شن و ترکیب اون با رزین و باقی نکاتی که در این مبحث به اون ها احتیاج دارید رو برای شما ذکر میکنیم.

خرید دوره

جلسه هشتم : آموزش آبستره ژئود بورد

در این جلسه آبستره ، آموزش بوردهای رزینی رو خواهیم دید که با استفاده از تکنیک ژئود ساخته میشن. تکنیکی که آموزش دیدید. این بار به شکل متفاوتی قراره از این تکنیک استفاده کنیم و زیر طرحمون زمینه ی خاصی مثل چوب و ...نیست و با یک کاغذ پوستی کارمونو شروع کنیم.ما توی این جلسه یاد میگیریم بدون داشتن هیچ زمینه ی خاصی، بورد های رزینی بسازیم و به عنوان زیرلیوانی یا بوردهای دکوراتیو و ... ازش استفاده کنیم.

خرید دوره