آموزش ساخت حوض ماهی سه بعدی رزین بدون نیاز به نقاشی برای هفت سین

4 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  110,000 تومان  66,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

مرضیه خلیفه قلی هستم فارغ التحصیل رشته شهرسازی از دانشکده پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران ، به دلیل تحصیل در محیط هنری علاقه مند به هنر و دست سازه های هنری شدم و امروز هم در خدمت شما عزیزان برای آموزش حوض ماهی سه بعدی با رزین هستم ایدوارم این آموزش مورد پسند شما واقع شود.

paperتوضیحات دوره

تذکر : این دوره شامل توضیحات کتبی - عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار و ویدیوی آموزشی ( بدون صدای استاد) میباشد.

سلام دوستای هنرمندم به کلاس جذاب و دوست داشتنی من ،کلاس آموزش ماهی سه بعدی عید خوش اومدید :

یکی ازنماد هایی که تو سفره هفت سین ما هست و بسیار هم مهمه ماهی قرمز هفت سین هستش و چند سالی هم هست که گفته میشه بهتره که ماهی قرمز دوست داشتنی رو از سفره های هفت سینمون حذف کنیم و خیلی ها هم همین کارو میکنن و عطای داشتن ماهی قرمز سر سفره هفت سین رو به لقاش میبخشن . به این ترتیب بهتره که یه جایگزین برای ماهی قرمز ها داشته باشیم تا سنت دیرینه مون و حس و حال قشنگش رو از دست ندیم و بهترین گزینه ساخت ماهی های سه بعدی برای هفت سین عید هستن که با رزین انجام میشن. 

خیلی از ماها تنها از دیدن ماهی های سه بعدی لذت می بریم و سراغ ساخت و یادگیری ماهی سه بعدی نمیریم با این که دوست داریم یاد بگیریم چون با خودمون می گیم نقاشی کردن بلد نیستیم و کشیدن قسمت های مختلف ماهی کار سختی هست ولی من براتون روشی رو یاد میدم که به وسیله اون بتونید به راحتی و بدون نیاز به طراحی ماهی سه بعدی بسازید با یاد گیری این تکنیک علاوه بر ساخت یه حوض ماهی سه بعدی  با ماهی های شبهه واقعی خیلی از موجودات آب زی  دیگه رو هم مثل هشت پاها و لاک پشت های آبی زی رو هم به راحتی می تونید بسازید. 

من در کلاس آموزشی ماهی سه بعدی رزین علاوه بر ساخت این حوض ماهی زیبا نحوه کار با رزین و ساخت یه رزین شفاف رو هم آموزش دادم به همین دلیل نیازی به پیش نیازی در مورد کار با رزین ندارید و با گذراندن آموزش های جلسه دوم می تونید به راحتی رزین شفاف و فاقد حبابی بسازید. 

ماهی های شما داخل تنگ ماهی انقدر واقعی به نظر میرسن که مهمون ها و دوستانتون ساعت ها با حیرت و کنجکاوی به ماهی هاتون نگاه میکنن  ومنتظر حرکتی از ماهی های قرمز داخل حوض هستن و گاهی با احتیاط به سطح ظرف دست میزنن تا ببینن آیا دستشون خیس  میشه یا نه laugh

اگه علاقه مند به ساخت یه حوض با ماهی های سه بعدی رزین برای هفت سین امسال هستین با من و سایر هنرجوها همراه باشید.

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش رنگ کردن حوض ماهی

در جلسه اول آموزش ماهی سه بعدی نوروز مواد و ابزاری که بهشون احتیاج داریم رو معرفی می کنم و کاربرد هر کدوم رو جداگانه میگم . همین طور نحوه رنگ کردن حوض سرامیکی با روشی راحت رو بهتون آموزش و فیلم کوتاهی از نتیجه کار رو می تونید در پایان این جلسه ببینید.

جلسه دوم: آموزش ساخت رزین

در جلسه دوم ماهی سه بعدی هفت سین عید با انوع رزین ها آشنا میشیم و بهتون یاد میدم که به چند روش میشه رزین رو اندازه گیری کرد و نکات مربوط به هم زدن و حباب گیری رزین رو آموزش میدم تا رزین شفافی داشته باشید تا کیفیت نهای کارتون بالا بره با من همراه باشید .

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش ساخت و نقاشی ماهی قرمز

در جلسه سوم آموزش ماهی سه بعدی رزین هفت سین قراره که بهعتون نحوه ساخت و نقاشی ماهی سه بعدی رو آموزش بدم این جلسه دارای نکلاتی ظریفی هست و برای بار اول باید صبر و حوصله و پشتکار داشته باشید تا بتونید این ماهی رو یاد بگیرید ولی بعد از یادگیری آسون میشه.

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش کشیدن باله ها و اتمام کار

در جلسه پایانی آموزش ماهی سه بعدی هفت سین عید بهتون نحوه کشیدن باله ها و همچنین دم ماهی رو آموزش میدم و یاد میدم که چطور ماهی رو روی سطح رزین جایگذاری کنید و بعد هم مراحل ریختن رزین رو آموزش میدم با من در این جلسه همراهی کنید.

خرید دوره