آموزش مقدماتی و پایه ی گلدوزی با دست

9 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  100,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام من زهرا آقابابایی هستم فوق لیسانس صنایع دستی از دانشگاه هنر ، هنر همیشه عضو جدا نشدنی از زندگی من بوده و همیشه سعی کردم تا هنر های جدید رو یاد بگیرم و به دیگران آموزش بدم حدود 10 سال هست که در این زمینه مشغول به کارم و الان در خدمتتون هستم تا با هم هنر زیبا و کاربردی گلدوزی بادست رو یاد بگیریم

paperتوضیحات دوره


سلام به کلاس آموزش  گلدوزی بادست خوش اومدید.

گلدوزی با دست هنری نزدیک به هنر شماره دوزی هست با این تفاوت که در هنر گلدوزی بر خلاف شماره دوزی انواع مختلفی از دوخت رو می تونیم استفاده کنیم و قواعد و قانون های شماره دوزی رو نداریم . هرچند که این جذابیت هنر گلدوزی رو افزایش میده ولی باعث سخت تر شدن کار میشه چون تو هنر شماره دوزی از پترن یا الگو پیروی میشه ولی در هنر گلدوزی ازطرح های گلدوزی پیش فرض که می تونه طراحی خودتون هم باشه استفاده میشه.
هنر گلدوزی برای گلدوزی روی لباس ، گلدوزی روی لباس بافتنی ، گلدوزی روی مانتو ، گلدوزی روی شال استفاده میشه.
علاوه بر گلدوزی با دست از چرخ خیاطی و چرخ های صنعتی هم برای گلدوزی استفاده میشه و اغلب مانتو های گلدوزی شده که در بازار هم موجوده با همین چرخ های خیاطی هست.

اگه  تجربه کوچکترین دوخت یا گلدوزی با دست  رو ندارید اصلا ایرادی نداره.

بهتون کمک میکنم تا بتونید بسیار زیبا بدوزید 

دوخت های تزیینی و کلا گلدوزی بادست فوق العاده زیبا و کاربردی هستند پس تا پایان در کنار من باشید.

 در این کلاس من بهتون همه تکنیک های مورد نیاز دوخت گلدوزی با دست رو آموزش میدم  فقط کافیه قسمت به قسمت درس هارو خوب ببینید، بخونید و دنبال کنید.

همون طور که بهتون گفتم میخوایم باهم دست به کار بشیم  با یه شروع عاااالی تا بتونید  مدل های آماده زیبایی را بدوزیم و حتی میتونیم خودمون طراحی کنیم، طرحی که دوست داریم اون را با دست بدوزیمش .
توجه داشته باشید که محتوای این کلاس به صورت ویدیوی آموزشی و دوبله شده به زبان فارسی میباشد.

laptopدرس ها

جلسه اول : برای گلدوزی با دست چه چیزهایی نیاز داریم؟

در جلسه اول کلاس آموزش گلدوزی با دست به آموزش مقدماتی در مورد گلدوزی و مواد و ابزاری که برای گلدوزی احتیاج داریم می پردازیم .

جلسه دوم : آموزش انتقال طرح روی پارچه و قراردادن پارچه داخل کارگاه

به جای این که شما از آزمون و خطا درس و تجربه بگیرید که چه پارچه ونخی برای گلدوزی با دست مناسب است من به شما راهنمایی کمی در مورد انتخاب بهترین نخ و پارچه می کنم. وتجربه چندین ساله خودم را در اختیارتون قرار میدم

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش سه دوخت پایه(شلال-شلال دوبل و بخیه)

بعد از اماده سازی وسایل و اماده کردن طرح و نخ و سوزن میریم سراغ اولین دوخت هایی که قراره یاد بگیریم.آماده اید؟

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش سه دوخت کاربردی(میانه-ساقه دوزی و پکنی)

توی این جلسه میریم سراغ سه تا دوخت کاربردی تر و مشکل تر.با یاد گرفتن این دوخت ها میتونید کارهای گلدوزیتون رو خوشگل تر کنید.

خرید دوره

جلسه پنجم : آموزش دوخت ضربدری و ستاره به دو روش

برای شروع و پایان در کارهای دوخت به خصوص گلدوزی با دست باید کارهایی را انجام داد با هم می خوایم تو این کلاس یاد بگیریم که باید چه کنیم .

خرید دوره

جلسه ششم : آموزش دوخت سرخسی و گره ی فرانسوی

بعد از ۵ جلسه آموزش حالا وقتشه که بریم سراغ یکی از پرکاربرد ترین و زیباترین دوخت ها.یعنی گره فرانسوی جذاب و پرطرفدار.دوخت سرخسی هم که جای خود داره...

خرید دوره

جلسه هفتم : اموزش دوخت های (زنجیره-زنجیره تک حلقه-دندان موشی-پر-پرواز)

باهم می خوایم دوخت هایی که یاد گرفتیم را تمرین کنیم و بهشون کاربرد بدیم این پروژه برای تمرین وحرفه ای شدن کار بسیار زیبایی است در این جلسه آموزش گلدوزی با دست طرح گل و بته رو آموزش می دیم.

خرید دوره

جلسه هشتم : آموزش سه نوع دوخت مخصوص پر کردن سطح(دانه دوزی-پردوزی-ابریشم دوزی)

اخرین مبحث دوخت و دوزمون میرسه به جایی که میخوایم کل سطح پارچه رو با دوخت بپوشونیم.برای این کار توی این جلسه سه تا دوخت مخصوص این کار رو یاد خواهیم داد.

خرید دوره

جلسه نهم : آموزش قاب بندی پارچه گلدوزی شده در کارگاه ها

در این درس، ما روش هایی متفاوت را برای پایان دادن کار گلدوزی در کارگاه را آموزش میدیم و نحوه نصب پارچه گلدوزی شده در کار گاه رو آموزش می بینیم.

خرید دوره