آموزش ساخت کیف پول چرم

3 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  80,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

paperتوضیحات دوره

تذکر :‌این دوره شامل توضیحات کتبی به همراه عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است و دارای ویدیوی آموزشی نیست.
از الگوی آماده ایده پارسه دراین کلاس استفاده شده است


چرم دوزی در ایران یه هنر قدیمی هست و میشه گفت ایرانی ها جزء اولین کشور هایی بودن که به تولید محصولات چرمی روی آوردند. در حال حاضر هم محصولات چرمی در ایران طرفدارای خاص خودش رو داره و تولید کننده های زیادی تو زمینه چرم و تولید محصولات چرمی فعالیت میکنن و تنوع محصولات چرمی نسبت به قبل خیلی بیشتر شده. کیف های چرمی بزرگ و کوچک با دوخت های متنوع و حکاکی شده کیف پول های مردانه و زنانه ، کفش ها و پوتین های چرمی ،دستبندهای چرم که گاهی با طلا هم ترکیب میشن، جاکلیدی های متنوع و حتی کاورهای کتاب و دفتر که با چرم های طبیعی و مصنوعی و یا تلفیق هردو چرم ساخته میشن انواع مختلفی از محصولات چرمی هستن.

در گذشته ابزار و وسایل چرم دوزی محدود بود و با گذشت زمان ابزارهایی مثل سمبه و درفش و مشته و غیره پیشرفت کرد و متنوع تر شد و کار رو برای علاقه مندان به این هنر آسون کرد و ظرافت محصولات چرمی دست دوز رو بیشتر. هنر چرم دوزی توسط هنرمندان ایرانی علاقه مند به چرم دوزی بسط و گسترش پیدا کرده و این روند ادامه داره برخلاف هنرهایی که هنرمندان دیگر کشورها در اون ها پیشتاز هستن.

ما هم تصمیم گرفتیم  هنر کهن چرم دوزی رو در آموزش ها مون بگنجونیم و یک کیف پول چرمی اسپورتچ  رو به شما هنردوستان و طرفداران هنر چرم دوزی آموزش بدیم تا هم برای آقایون و هم خانم ها این آموزش مفید باشه . مطمئنا این کلاس آموزشی میتونه شما رو با اصول چرم دوزی آشنا کنه و شما بعد از آموزش های این کلاس میتونید انواع کیف پول هارو بسازید.

باما در جلسات آموزشی چرم همراه باشید.

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش ساخت قسمت جا سکه ای کیف پول چرم

دراین جلسه کشیدن الگو ، سمبه زدن چرم برای دوخت و یک نوع دوخت تزئینی رو رو آموزش میبینید و علاوه بر اون با انواع مواد و ابزاری که برای این کار احتیاج دارید آشنا میشید و بخشی از کیف شامل جاسکه ای رو آموزش میبینید.

جلسه دوم : آموزش ساخت قسمت جاکارتی کیف پول چرم

در جلسه دوم آموزش کیف پول چرمی با نحوه ساخت قسمت های جاکارتی ، نحوه آستر زدن و دوخت قسمت نگهداری اسکناس آشنا می شوید و نحوه رنگ کردن لبه های چرم رو به وسیله رنگ مخصوص را فرا میگیرید.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش ساخت جای عکس و اسکناس کیف پول چرمی

در جلسه سوم آموزش کیف پول چرمی، نحوه ساخت قسمت نهایی کیف پول چرمی که شامل جای عکس و جای نگه داری از اسکناس و بخش های انتهایی هست رو آموزش میبینید.

خرید دوره