آموزش ساخت اسماج

6 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  150,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

سلام خدمت هنرجویان خلاق و خوش ذوق هنری. فاطمه مجد هستم و در زمینه دست سازه های هنری فعالیت میکنم. تو این دوره سعی کردم تا با ساده ترین تکنیک ها این هنر رو بهتون آموزش بدم تا بتونید در کنار ساخت آثار هنری به کسب در آمد از این دوره برسید پس در این دوره با من همراه باشید.

paperتوضیحات دوره

بسیاری از ما برای پاکسازی محیط و تولید اکسیژن و جذب انرژی مثبت از گیاهان طبیعی در خانه استفاده می کنیم. برای استفاده از فواید گیاهان طبیعی در منزل علاوه بر نگهداری آنها می توان از روش های دیگری نیز استفاده نمود.

اسماج چیست؟

اسماج،به دسته ای از گل و گیاهی گفته میشود که با سوزاندن آن، تمام انرژی های بد و منفی از بین میرود و باعث پاکسازی محیط میشود.

تاریخچه اسماج

سوزاندن گیاهان در گذشته از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. دانه های اسپند یکی از آن دسته گیاهانی است که برای دفع چشم زخم و همچنین برای از بین بردن میکروب ها استفاده میشد. در بسیاری از آیین ها دود حاصل از گیاهان مقدس شمرده میشود، چرا که به اعتقاد آنان دود میتواند تمام انرژی های منفی را از انسان ها دور کند و همچنین باعث شفا بخشی بیماران شود.

این موضوع باعث شد تا فرهنگ های کشور های آمریکا و کانادا از اسماج برای رفع بلا ها و چشم زخم استفاده کنند. اسماج، به‌عنوان دود مقدس یاد میشود و متشکل از چند گیاه میباشد که از دیرباز به عنوان عنصر پاکی شناخته شده است. به عنصر اسماج، سیج هم گفته میشود.

فواید استفاده از اسماج

موجب پاکسازی محیط و همچنین باعث از بین بردن باکتری های موجود در فضا میشود.

 باعث ایجاد آرامش و همچنین انرژی مثبت میشود.

باعث رفع بیماری افسردگی و همچنین بیماری های روانی میشود.

 موجب دفع حشرات موذی میشود.

 افزایش تمرکز و کاهش استرس را به همراه دارد.

باعث بهبود خلق و خو و رفع خستگی میشود.

laptopدرس ها

معرفی ابزار و وسایل و خواص گیاهان اسماج

در این جلسه بهتون گفته میشه برای این دوره به چه وسایل و گیاهانی نیاز دارید و خلاصه ای از فواید گیاهان برای انتخاب بهتر توضیح داده میشه. همچنین توی این جلسه معرفی دوره و خلاصه جلسات رو هم میتونید مشاهده کنید

جلسه دوم : تاریخچه اسماج چیست

توی این جلسه میبینیم که تاریخچه اسماج چیست و اصلا به چه منظور از اسماج استفاده میشه.امیدوارم از این اموزش لذت ببرید

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش اسماج رزماری

تو این جلسه اسماجی که میسازیم پایش گیاه رزماریه.البته که در کنارش گیاهان مکمل هم استفاده میشه.راستی تو این جلسه نحوه ی پیچیدن رو هم یاد میگیرید.

خرید دوره

جلسه چهارم:آموزش اسماج اسطوخدوس یا لاوندر

تو این جلسه میخوایم یه اسماج خیلی خوشبو با اسطوخدوس یا لاوندر بسازیم. این اسماج هم در کنارش گیاهان دیگه استفاده شده.

خرید دوره

جلسه پنجم : آموزش اسماج پرتقال دارچین

تو این جلسه میخوایم با هم یه اسماج بسازیم که تمام اجزای اون معطر و خیلی خوشبو هستن.بله میخوایم اسماج پرتقال دارچین بسازیم.

خرید دوره

جلسه ششم : آموزش اسماج بومادران

این جلسه ی آخر مربوطه به ساخت اسماج بومادران که فوق العاده خاصیت داره.اگر دنبال اسماجی هستی که ارامش بهت بده و خستگی روزت رو از تنت بیرون ببره این اموزش رو ببین و بساز.

خرید دوره