آموزش دوخت کیف چرم دست دوز

4 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  150,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

paperتوضیحات دوره

تذکر: محتوای این دوره شامل توضیحات کتبی به همراه عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است.(ویدیوی آموزشی ندارد)

به کلاس آموزش دوخت انواع کیف چرم دست دوز خوش آمدید! smiley

حتما میدانید که چرم دوزی از جمله های هنرهای زیباییست که در زمینه کسب درآمد چه به صورت خانگی و چه به صورت تولید عمده همواره پرکاربرد بوده است و همین طور هم خواهد بود. علاوه بر این نکته نکته دیگری هم وجود دارد و آن هم این است که چرم دوزی هنریست که کاربردهای بسیار زیادی دارد که به طور قطع یکی از دلایل محبوبیت روز افزون این هنر حتی پس از گذشت سالیان دراز از پیدایش این هنر است. از جمله رایج ترین کاربردهای چرم دوزی میشود به استفاده از این هنر در ساخت انواع کیف، کفش، کلاه، لباس و اقلام تزئینی اشاره کرد، که البته کاربرد استفاده از چرم در امور زینتی به همین جا ختم نمیشود و موارد بسیار دیگه ای از جمله استفاده از چرم در دکوراسیون داخلی رو هم وجود دارد.

اما ما در این کلاس قصد داریم منحصرا کاربرد چرم دوزی در ساخت کیف رو مورد بحث قرار بدهیم و برای این آموزش ها چهار مدل مختلف از نظر اندازه، جنس، شکل و اندازه کیف دوشی رو انتخاب کرده ایم که در هر یک از جلسات نحوه ساخت یکی از این کیف ها رو برای شما شرح خواهیم داد.

لازم به ذک است که در این کلاس از آموزش های مقدماتی که پیش تر در زمینه چرم دوزی در سایت قرار گرفته بود استفاده خواهیم کرد و با کمک انواع دوخت ها مانند دوخت ساده چرم دوزی، دوخت ضربدری و ... و انواع تکنیک ها و روش های استفاده از ابزار چرم دوزی مانند سمبه یا نحوه اتصال انواع دکمه ها و قفل ها به شما خواهیم آ»وخت که چطور خودتون و در خانه و با ابزاری ساده چند کیف زیبای چرمی برای خودتون بدوزید.

امیدواریم تا پایان جلسات این کلاس ما رو همراهی کنید و با یکی از رایج ترین کاربردهای هنر چرم دوزی بیشتر آشنا شوید.winkheart

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش دوخت کیف دوشی چرم دست دوز طرح گل

دوخت کیف چرم . چرم یک ماده طبیعی زیباست. به همین دلیل با گذشت زمان رخ منحصر به فرد خود را از دست نمی دهد. از این رو استفاده از آن در تولید محصولات، درجه کیفی آنها را بالا می برد. همیشه یک کیف چرم دست دوز ظاهر بهتری نسبت به یک کیف پلاستیکی دارد. به همین دلیل تصمیم داریم این جلسه دوخت یک کیف رودوشی چرمی زیبا را به شما عزیزان آموزش بدهیم.

جلسه دوم : آموزش دوخت کیف چرم دوشی کلاسیک

چرم در طول تاریخ با توجه به راحتی و سهولت استفاده برای انسان‌ها در موارد زیادی مورد استفاده قرار می‌گرفت. در چرم دوزی تنوع زیادی وجود دارد. در این جلسه از آموزش دوخت کیف چرم قصد دارریم به شما عزیزان دوخت کیف چرم دوشی مدل کلاسیک را آموزش بدهیم. با ما همراه باشید تا تمامی نکات آموزشی را به دقت یاد بگیرید.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش دوخت کیف چرم دست دوز مجلسی زنانه

محصولات چرمی همیشه مد خواهند ماند و از مد نخواهند افتاد. جذاب بودن همیشگی محصولات چرمی و انعطاف پذیری فوق العاده بالای آن باعث شده است که کالاهای چرمی همواره شیک و جذاب باشند. در این جلسه قصد داریم یک کیف دستی مجلسی و شیک که بزرگ و جادار است به شما عزیزان آموزش بدهیم. با ما همراه باشید و قدم به قدم مراحل دوخت کیف چرم دست دوز مجلسی زنانه را دنبال کنید.

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش کیف چرم دوشی زنانه با الگو طرح ترمه

چرم یکی از مطلوب‌ترین و محبوب‌ترین موادی است که می‌توانید وارد زندگی خود کنید و به حضورش در دستان خودتون ببالید. در این جلسه از آموزش ، روش دیگری از ساخت کیف دوشی دست دوز زنانه (طرح ترمه) با الگو را با استفاده از چرم مصنوعی با هم طی خواهیم کرد که امیدواریم از اون لذت ببرید. در این طرح، کار شمسه کیف با چرم را نیز خواهیم داشت.

خرید دوره