آموزش دوخت کیف پول چرم دست دوز

4 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  90,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

paperتوضیحات دوره

تذکر : محتوای این دوره شامل توضیحات کتبی به همراه عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار است .( ویدیوی آموزشی ندارد.)

به کلاس آموزش دوخت انواع کیف پول چرم دست دوز خوش آمدید! heart

چرم دوزی از جمله های هنرهای زیباییست که در زمینه کسب درآمد چه به صورت خانگی و چه به صورت تولید عمده همواره پرکاربرد بوده است و همین طور هم خواهد بود. علاوه بر این نکته نکته دیگری هم وجود دارد و آن هم این است که چرم دوزی هنریست که کاربردهای بسیار زیادی دارد که به طور قطع یکی از دلایل محبوبیت روز افزون این هنر حتی پس از گذشت سالیان دراز از پیدایش این هنر است. از جمله رایج ترین کاربردهای چرم دوزی میشود به استفاده از این هنر در ساخت انواع کیف، کفش، کلاه، لباس و اقلام تزئینی اشاره کرد، که البته کاربرد استفاده از چرم در امور زینتی به همین جا ختم نمیشود و موارد بسیار دیگه ای از جمله استفاده از چرم در دکوراسیون داخلی رو هم وجود دارد.

قبلا در آموزش های قبلی که داخل سایت قرار گرفت با یکی از کاربردهای استفاده از هنر چرم دوزی که دوخت کیف چرمی بود به طور نسبتا مفصل آشنا شدید، همچنین از طریق آموزش های مقدماتی هنر چرم دوزی فرا گرفتید که برای کار با چرم و چرم دوزی به چه مهارت های پایه ای نیازمندید و یا چه ابزاری به کارتان میاید، حالا در این کلاس ما قصد داریم که نحوه دوخت نوعی دیگر از کیف های دست دوز رو به شما آموزش بدهیم که همان کیف های پول هستند و استفاده از اون ها هم مرسوم است. روند این کلاس به این صورت خواهد بود که در چهار جلسه این کلاس روش دوخت چهار مدل کیف پول چرم دست دوز رو برای شما شرح خواهیم داد که مناسب استفاده خانم ها و آقایان هستند.

بار دیگر لازم به ذکر است که در این کلاس از آموزش های مقدماتی که پیش تر در زمینه چرم دوزی در سایت قرار گرفته بود استفاده خواهیم کرد و با کمک انواع دوخت ها مانند دوخت ساده چرم دوزی، دوخت ضربدری و ... و انواع تکنیک ها و روش های استفاده از ابزار چرم دوزی مانند سمبه یا نحوه اتصال انواع دکمه ها و قفل ها به شما خواهیم آموخت که چطور خودتون و در خانه و با ابزاری ساده چند کیف زیبای چرمی برای خودتون بدوزید.

امیدواریم تا پایان جلسات این کلاس هم ما رو همراهی کنید.

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش کیف پول چرمی مردانه

در جلسه اول از کلاس آموزش دوخت انواع کیف پول چرم دست دوز، نحوه دوخت یک مدل کیف چرمی مردانه ساده رو به شما آموزش خواهیم داد. در این قسمت ما آموزش گام به گام و کاملا جامع دوخت و الگوی این کیف پول چرمی زیر را در اختیار شما قرار میدهیم. با ما همراه باشید تا نکات دقیق ساخت کیف پول چرمی دست دوز را یاد بگیرید.

جلسه دوم : آموزش دوخت کیف پول چرم دست دوز مردانه

در جلسه دوم کلاس طرحی متفاوت از کیف چرمی مردانه رو همراه با الگو به شما ارائه میدیم و به صورت گام به گام مراحل دوخت اون رو طی میکنیم. مدلهای متنوعی برای کیف چرمی دست دوز داریم . شما میتونید هر ایده ای که برای کیف پول چرمی دارید اجرا کنید و کیف پولهای متنوع و زیبایی بدوزید.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش کیف چرم دست دوز ساده دولت پالتویی

در جلسه سوم از این کلاس قصد داریم روش دوخت کیف پول چرمی ساده دولت رو به شما آموزش بدیم که جای کارت و جای عکس داره و مناسب استفاده خانم ها و آقایان هست. این مدل کیف پول چرمی خیلی پرکاربرد است. شما میتوانید با این آموزش کیف پول چرمی ساده و شیکی برای خودتون بسازید.

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش کیف چرم سه لت پالتویی

در جلسه آخر کلاس دوخت یه نوع دیگر از کیف پول رو به شما آموزش میدیم که اون رو کیف چرم سه لت پالتویی مینامیم و مثل کیف پولی که دوخت اون در جلسه سوم آموزش داده شد، جادار و زیباست. این کیف پول هم بسیار کاربردیست و شما میتوانید به راحتی با این آموزش آن را بسازید.

خرید دوره