آموزش جعبه مخملی

5 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 4 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  50,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

مرضیه خلیفه قلی هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی شهرسازی ، به دلیل تحصیل در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران علاقه مند به هنر شدم و ازدوران دانشجویی شروع به ساخت دست سازه های هنری وفروش اون هاکردم و امروز هم درخدمت شما عزیزان برای آموزش جعبه های مخملی هستم

paperتوضیحات دوره

تذکر : این دوره شامل ویدیوی آموزشی(بدون صدای استاد) - عکس مرحله به مرحله حین اجرای کار و توضیحات کتبی است.

سلام به دوستان هنرمند و علاقه مند به ساخت جعبه های کادویی:smiley


هنر جعبه سازی یکی از هنر های جذابه از جعبه های دست ساز به عنوان جعبه کادو ، جعبه جواهرات ، جعبه های نگه داری وسلایل آرایش و غیره استفاده میشه . جعبه های دست ساز با سبک ها و مواد مختلفی ساخته میشن که از جمله مهم ترین اون ها جعبه های کادویی مقوایی ، جعبه های پارچه ای و جعبه های مخملی هستن از بین این جعبه ها که هر کدوم هم با یه روشی ساخته میشن رفتیم سراغ جعبه های مخملی که بسیار شیک و پرکاربرد هستن و انواع جعبه جواهرات مخملی  ، جعبه کادویی مخملی ، صندوقچه مخملی زیورالات ، ست جعبه های مخملی حمام و غیره رو میشه با اون ها ساخت و محدودیتی در شکل و اندازه ساخت اون ها وجود نداره و از تنوع بالایی برخوردارهست .

ست جعبه های مخملی عروس از جمله پرکاربرد ترین نوع جعبه های مخملی هستن که شامل جعبه مخملی جواهرات عروس ،وست  جعبه مخملی برای داماد که در شب عروسی و یا مراسم عقد وسایل مخصوص به عروس خانم و آق داماد را داخل اون ها قرار میدن و  ست جعبه های مخملی حمام که در سایز های مختلف بزرگ و کوچیک و تزئین صابون رو شامل میشه  و سایر وسایل مثل حوله و تن پوش متناسب ا هرارمونی رنگ این جعبه های مخملی انتخاب میشه.

ما هم قصد داریم در این کلاس آموزشی ، آموزش تولید جعبه های مخملی جواهرات اعم از جعبه مخملی با قاعده دایره ، جعبه مخملی با قاعده مربع ، جعبه مخملی با قاعده مستطیل و هم چنین جعبه های در دار و تزئینات مورد استفاده درساخت جعبه های مخملی رو به شما همراهان همیشگی سایت هنری آموزش بدیم . در جلسات ساخت جعبه های مخملی همراه ما باشید و اگر در استانه ازدواجید از این جعبه های مخملی زیبا برای خود بسازید و از آن استفاده کنید.

laptopدرس ها

جلسه اول : آموزش جعبه مخملی با قاعده دایره

در جلسه اول آموزش جعبه های مخملی به معرفی مواد و ابزار مورد نیاز برای ساخت جعبه های مخملی می پردازیم و سپس یکی از رایج ترین اشکال جعبه های مخملی ؛ جعبه با قاعده دایره را آموزش می دهیم. دراین آموزش یک سبد مخملی ساده بدون درآموزش داده می شود.

جلسه دوم : آموزش جعبه مخملی با قاعده دایره

در جلسه دوم آموزش جعبه های مخملی نحوه ساخت یک جعبه جواهرات مخملی زیبا به همراه درب جعبه را اموزش می بینیم .شکل کلی این جعبهمخملی زیبا به شکل استوانه و با قاعده دایره است .در این جلسه همراه ما باشید.

خرید دوره

جلسه سوم : آموزش جعبه مخملی با قاعده مربع

برای آموزش جعبه مخملی عروس هم عکس های مرحله به مرحله گذاشتم و هم فیلم اموزشی که از هرکدوم که خواستید استفاده کنید بریم سراغ مواد و ابزار و اندازه هر کدوم بیس جعبه مخملی ، پارچه مخملی ، منگوله

خرید دوره

جلسه چهارم : آموزش جعبه مخملی دالبری

در جلسه چهارم آموزش جعبه مخملی عروس قصد داریم جعبه مخملی دالبری شکل رو به شما عزیزان آموزش بدیم در کنار تشابه هایی که مراحل ساخت این جعبه با اموزش های دیگه داره نکات کلیدی در ساخت اون باید رعایت شه که در این جلسه به اون ا پرداخته میشه.

خرید دوره

جلسه پنجم : آموزش تزیین صابون مخملی عروس

در جلسه پنجم اموزش جعبه مخملی عروس قصد داریم آموزش تزیین صابون رو هم آموزش بدیم تا اگه خواستین یه ست کامل جعه مخملی برای عروس بسازید به راحتی ان کار رو انجام بدبد و ستتون کامل باشه. در این جلسه هم مارو همراهی کنید.

خرید دوره