آموزش شماره دوزی

آموزش شماره دوزی روی حوله

دوستان هنری سلام! 😉 شماره دوزی هنر آسون و جذابی هست كه آثار فوق العاده زیبا و متنوعی میشه با اون خلق كرد.شماره دوزی چند فوت و فن آسون داره كه با یادگیری اون ها و تمرین و تكرار،خیلی راحت می تونید هر الگویی رو شماره دوزی كنید.در این آموزش قصد داریم به شما آموزش شماره دوزی روی حوله رو آموزش بدیم.برای این منظور یک آموزش ویدئویی برای یادگیری بهتر شما عزیزان تهیه کردیم. امیدوارم که از این آموزش لذت ببرید. با یاد گرفتن شماره دوزی میتونید این هنر را برای زیبایی لباس ها، کیف، کفش و حوله و… به کار ببرید.

وسایل و ابزار لازم برای آموزش شماره دوزی روی حوله :

سوزن 

نخ 

کارگاه شماره دوزی 

قیچی 

پارچه ی شماره دوزی 

برای تسلط بیشتر در آموزش شماره دوزی روی حوله پیشنهاد میکنیم که فیلم زیر را یک یار ببینید و برای بار دوم همزمان با فلیم اجرا کنید.

 در شماره دوزی از ضربدر برای پر کردن سوراخ‌ها استفاده می‌شود. دوخت در شماره دوزی به کوبلن دوزی هم شباهت دارد؛ ولی در کوبلن فقط از کوک استفاده می‌شود؛ اما در شماره دوزی باید مربع‌های پارچه به صورت ضربدر و قطری پر می شوند. نخ شماره دوزی همان نخ کوبلن است که در چندین رنگ وجود دارد.

اگر به هنر شماره دوزی علاقمند هستید و می خواهید آن را به صورت حرفه ای و تخصصی تر فرا بگیرید، می توانید از کلاس آموزش شماره دوزی در سایت هنری به رایگان استفاده نمایید.

برای خرید مواد و ابزار هنر شماره دوزی به لینک زیر مراجعه کنید

امیدوارم از آموزش شماره دوزی روی حوله لذت برده باشید.

اگر به این هنر علاقه مند هستید میتوانید برای دیدن پروژه های متنوع به صفحه ی شماره دوزی مراجعه کنید.

شماره دوزی از هنرهای لذت بخشی است که مستونسد به سادگی با چند بار تمرین یاد بگیرید و هر طرحی که دوست دارید اجرا کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا