آموزش ساخت دریم کچر

6 درس

با عضویت در کلاس :

  • 1 - برای آشنایی با روند و کیفیت اموزشی ، جلسه اول به رایگان در اختیار شما قرارداده شده است.
  • 2 - هرگونه اشکال خود در زمینه ی آموزش یا محتوای کلاس ها را از طریق چت داخل سایت سوال کنید.
  • 3 - هر کلاس آموزشی دارای بسته مواد و ابزار می باشد که درصورت خرید بسته مواد و ابزارمربوط به هر کلاس ، آن کلاس برای شما با ۳۰٪ تخفیف در دسترس خواهد بود.
  • 3 - آموزش ها ی هر جلسه همراه با متن ، عکس های مرحله به مرحله و یا فیلم آموزشی می باشد.
 هزینه دوره :  90,000 تومان medal
کد تخفیف دارم
userPlaceHolder

معرفی استاد

پرستو خدمتی هستم. دانش آموخته رشته معماری داخلی در مقطع لیسانس و طراح گرافیک. ساخت دریم کچر، از جمله هنر هایی است که به تازگی اون رو فرا گرفته ام و همواره آماده امتحان ایده های نو هستم. دوست دارم در این کلاس آموخته های خودم رو با بقیه در میون بذارم.

paperتوضیحات دوره

تذکر: ویدیوهای آموزشی در این دوره دارای صدای استاد نمی باشد.

دوستان خوبم! سلام، امیدوارم که روز خوبی داشته باشید.blushدر این کلاس ما به شما می خواهیم ساخت دریم کچر به همراه 4 نوع بافت گوناگون دریم کچر  رو آموزش بدیم.

اول از همه باید بگم که دریم کچر چیست؟ دریم کچر یا کابوس گیر اسم یک وسیله ی دست ساز در فرهنگ سرخپوستی هست که از حلقه ای تشکیل شده و تارهایی مثل تار عنکبوت در درون این حلقه می بافند و اون رو با اشیای مقدس خودشون و یا پر و مهره تزیین می کنند و این دریم کچر های عنکبوتی را از چادر های محل زندگی و یا گهواره های کودکشون آویزون می کنند.

در باور سرخ پوست ها هوا پر از رویا و کابوس هست که رویاها از وسط تارها عبور می کند و به شخصی که خواب هست میرسه و بدی ها  و کابوس ها بین تارها گیر می کنه و با طلوع خورشید از بین میره. 

این روزها کابوس گیر در تمام دنیا طرفدارهای زیادی پیدا کردن، هم به خاطر خاصیتی که دارن و هم ظاهر منحصر بفردشون به عنوان یک وسیله ی تزیینی مورد استفاده قرار می گیرند. البته هر کس با توجه به سلیقه ای که داره در رنگ و اندازه و طرح متفاوتی دریم کچر رو می سازه!

حتی بعضی ها اون رو به عنوان گردنبند دریم کچر، گوشواره و یا دستنبد دریم کچر و آویز دیواری استفاه می کنند. جذابیتش طوریه که می تونه به هر صورتی استفاده بشه! شما هم می تونید وقتی که بافت دریم کچر رو یاد گرفتید به هر شکل و رنگی که دوست دارید، اون رو بسازید!

حالا شما با یاد گرفتن نحوه ساخت می تونید یک اثر زیبا با دست های خودتون بسازید. چهار نوع بافت شمسه، تار عنکبوت، هلال ماه و گردباد را برای ساخت توری دریم کچر یاد میگیرید و در نهایت چند روش برای تزئین کار نهایی با استفاده از فیلم های آموزشی خواهید دید. پس برای ساخت کابوس گیرهای دوست داشتنی همراه ما باشید.

laptopدرس ها

جلسه ی اول: آماده سازی حلقه ی دریم کچر

در جلسه اول از آموزش دریم کچر قصد داریم شما رو با وسایل لازم برای ساخت دریم کچر آشنا کنیم . در این جلسه از آموزش به شما یاد میدیم که چطور حلقه ی اصلی دریم کچر رو برای ساخت آماده کنید. آماده سازی حلقه ، یکی از مهمترین کارها در ساخت دریم کچر هست. با ما همراه باشید.

جلسه دوم: آموزش بافت شمسه دریم کچر - طرح شمسه

در این جلسه ، آموزش بافت شمسه دریم کچر که یک مدل از بافت توری دریم کچر هست رو بهتون آموزش بدیم. این مدل به نام طرح شمسه در دریم کچر معروف است.تکنیک بافت شمسه پایه و اساسِ خیلی از بافت های دیگر است که با کمی تغییر ، طرحهای گوناگونی به آنها داده میشود. نکات مهم گفته شده در این جلسه از آموزش رو به دقت یاد بگیرید و برای ساخت دریم کچرهاتون ازش استفاده کنید.

خرید دوره

جلسه سوم: آموزش بافت دریم کچر طرح تار عنکبوتی

این جلسه آموزش دریم کچر عنکبوتی است که میخواهیم مدلی دیگر از بافت توری دریم کچر رو بهتون آموزش بدیم. این مدل به نام طرح عنکبوتی در دریم کچر معروف است. در این جلسه نکات مهم برای ساخت مدل تار عنکبوت رو در ویدیوهای آموزشی برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

خرید دوره

جلسه چهارم: آموزش بافت شبکه ی توری دریم کچر - طرح هلال ماه

دراین جلسه آموزش بافت دریم کچر طرح هلال ماه رو داریم .در جلسه دوم، بافت شبکه توری به شکل شمسه رو بهتون آموزش دادیم. تکنیکی که در بافت شمسه به کار میره پایه و اساسِ خیلی از بافت های دیگر است که با کمی تغییر،طرحهای منحصر به فردی به آنها داده شده است. در این جلسه میخوایم بهتون آموزش بدیم چطور با استفاده از روشی که در بافت شمسه استفاده شد، شبکه های هلالی ایجاد کنید و دریم کچری به شکل ماه بسازید

خرید دوره

جلسه پنجم: آموزش بافت دریم کچر طرح گردباد

در این جلسه آموزش بافت دریم کچر طرح گردباد رو داریم . در این جلسه از آموزش میخواهیم یک نوع دیگر از بافت شبکه توری رو به شما آموزش بدیم که در اون هم از تکنیک بافت شمسه استفاده میشه اما با یک تغییر کوچیک در اون، اَشکال خیلی متنوع تری میتونیم ایجاد کنیم. چهارمین نوع بافت شبکه توری که آموزش اون رو در قالب فیلم برای شما آماده کردیم، بافت گردباد است.

خرید دوره

جلسه ششم: آموزش اتصال پر و مهره

بعد از آماده کردن بخش اصلی دریم کچر مون به گام نهایی کار یعنی تزئین دریم کچر رسیدیم. قطعا برای تزیین دریم کچر شما هیچ محدودیتی ندارید و می تونید هر چیزی که علاقه دارید رو با توجه به سلیقتون به دریم کچرتون آویز کنید و اون رو زیبا کنید. ما در این جلسه از آموزش قصد داریم نحوه اتصال پر و مهره تزئینی به دریم کچر رو بهتون آموزش بدیم.

خرید دوره